РОТОПРИНТ /img/frontend/nomap.png"

РОТОПРИНТ

Това си беше много готина фирма-имаше и кплективизъм,имаше и колегиалност..
Чели ли сте приказката Стълбата на Смирненски?!Това се случи в тази печатница-колкото по-високо се изкачваш по стълбата,толкова по-малко виждаш какво става в подножието й!Всички забравиха да бъдат преди всичко ХОРА.....
А относно колектива :не може да има такъв,ако не им пука за фирмата и нейния просперитет!Ако на персонала не му пука не им пука и на началниците!!!!!!!!
Неоставайте с впечатлението че защитавам и оправдавам някого-напротив,с малки усилия успяха да съсипят едно голямо начинание!!!!!
Абе ,Байганьовска работа......
Много си я обичам и ми е много мъчно,че нищо добро не се случва там..Е,дано някой от когото зависи нещо го прочете и дано направи първата крачка към по-добро!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на всички бивши и настоящи служители!!!!!!!!!!!!!!

Мога ли да попитам защо бяха изтрити предишните две мнения ,хората се бяха обосновали нали това е сайт за мнения .А относно мнението ми за самата фирма мога да кажа следното;с това ръководство бавно но сигурно фирмата  отива надолу (за да не се изтрие непиша думата фалит).

Ей принт ти видя ли дали работиш във същата фирма да не си се объркал нещо .

Фирмата е добра за някой, който няма големи цели, и иска да поработи някъде за известно време. Ако някой е тръгнал да гради кариера и да гони висока заплата, да забрави.Незаинтересовано за служителите  ръководство. Липса на опитни ръководители. Постоянни обещания, които не се спазват. Заплатите се актуализират през една високосна година(евентуално ако се сетят че парите се обезценяват постоянно)

Всичко написано е вярно. Единствено мога да допълня,че в производствения отдел гледат все някой друг да свърши работата , а докато този някой върши това което не спада към задълженията му, другият си седи, пие си кафето, чопли си семки, пуши си цигарата или пък си чете вестника. Ако искате и Вие да сте хора за всичко заповядайте тук!!!!!!!!!

Заплащането вече стана ниско. Уважение от страна на административния ръководител Чарли липсва, управителите не се вясват в цеха. Единственото добро е че поради намаляването на работата ни плащат без да работим. Местоположението е доста гадно. Колегите са добри.

Работя във фирмата и мога да твърдя ,че не е добро място за работа .Колектива е под всякаква критика ,ръководството е много некомпетентно и принуждава къдърните ,знаещи и можещи служители да напуснат / за да не застанат на тяхното място/.Доволни единствено от фирмата са хората работещи във офиса, заради които се загубиха много голяма част от сериозните клиенти на самата фирма.В следствие на това се насажда вина на хората от самото производство.Заплащането е тип/ шуробаджанащина/ ако си техен приближен си по-добре заплатен.Обещанията при започване на работа са големи ,но така си остава.

Не мога да кажа, че Ротопринт е добро място за работа. Много знаещи и можещи хора си тръгнаха от там. Заплащането е под средното за бранша, но пък се дава редовно (ако това е някакво успокоение). колектива като цяло не е идеално зле, но е пълно с "незаменими хора" които не стават за нищо но ще си стоят там до пенсия. Това което ти се обещава, когато постъпваш не се случва в никакъв случай, фирмата вече загуби сериозни пазарни позиции........не мицля че там човек може да има бъдеще!!!

Ротопринт е добра фирма за работа. Единственият й недостатек е това че се намира извън София. Колегите и шефовете са прилични, даже много. Заплащането е доста добро.