Коректа 1 ООД /img/frontend/nomap.png"

Коректа 1 ООД

:) Ivelina Ivelina:) shte go napisha prostovatichko v tvoi stil:) ti puk kakva realizaciia imash? Rabotish vuv firma, koiato luje horata i dava naprazni obeshtaniia. Znaesh mnogo dobre dali imam dokazatelstva ili ne, no tova kakto ti e izvestno shte go iziasnim v suda. Nimam nito edna opleskana poruchka za razlika ot teb i to bez da me obuchava niakoi ot vas!!! Tova shte go potvurdiat chast ot klientite v suda, vupreki che ne e predmet na deloto, no taka ili inache shte potvurdiat che sum rabotila tam i ste me lugali za trudoviiat dogovor!

S pojelaniia za profesionalni uspehi: ha ha ha

Pozdravi: Tsveti

Искам да напиша на тези двете по-горе:
Т.н. Диа, защо като хвърляш подобни обвинения, нямаш смелостта даже да си напишеш името??? Всъщност, на хората, които работят тук, то е ясно. От кого се криеш?
Двете незадоволени говорят за коректност и т.н., а те самите коректни ли са??? Много е лесно просто така да плюеш и обиждаш някого без да имаш основания за това. И без да кажеш и докажеш нищо КОНКРЕТНО.
И искам да им задам няколко въпроса: Защо всичко това не са го казали преди да напуснат фирмата, или може би защото тук всички от управляващият екип и включително и управителя са глупаци? Какво й е тъпото на фирмата? Това, че фирмата не търпи некомпетентни хора и лигльовци, това наистина е така. И поради тази проста причина за тези двечките просто НЯМАШЕ МЯСТО във фирмата.
А относно - "Още по тъжното е че се взимат отдръжки от заплатите на персонала заради некомпетентноста на управление на фирмата", защо тези две дами не си зададат въпроса - те когато персонално са грешали КОГА са били санкционирани по някакъв начин? Напротив, некопетентността и грешките на т.нар.Дия са стрували доста пари на същата тази управителка, но тя нито веднъж не я санкционира по някакъв начин. И не просто това - многократно и е давала пари назаем. Каква низост да паднеш чак дотам!
"Още по-лошото е, че най-приближените на въпросната шефка я лъжат най-много и крадат пари без тя да разбере, като укирват поръчки" - след като се хвърлят такива обвинения, мисля, че е редно те да бъдат подкрепени с факти, иначе това е просто ИНТРИГАНТСТВО! Сигурна съм че нито една от двете няма да върне отговор с КОНКРЕТНИ доказателства!
Най-смешното и жалкото е, че въпросната Цвети и хал-хабер си нямаше от реклама, ТОТАЛНА НЕКОМПЕТЕНТНОСТ, ни приема-ни предава, моташе се известно време в офиса без нито тя нито някой да схваща каква е идеята от нейното присъствие, докато управителката не и каза, че просто няма какво да прави повече и е безмислено да идва да си губи времето. И тя ще ми говори за коректност и компетентност. За радост или за съжаление тези двете и до днес са си аутсайдери без реализация и някакви постижения, а фирмата си продължава да си работи със все повече клиенти и да изпълнява все повече поръчки, даже с "некоректните" и "некомпетентни" управители. Ха-ха-ха!

Най-тъпата фирма! Всички се правят на много важни а не се вижда кви глупаци са! Още по-лошото е, че най-приближените на въпросната шефка я лъжат най-много и крадат пари без тя да разбере, като укирват поръчки. Още по тъжното е че се взимат отдръжки от заплатите на персонала заради некомпетентноста на управление на фирмата. А бе въобще смехория.

Интересен диалог водите като за хора пишещи от един и същи компютър...

suglasen!i az napusnah

Фирма "Коректа 1" ООД се намира на много хубаво място. На Дондуков 57 Б (точно където бул."Дондуков" се пресича с бул. "В.Левски"). Започнах работа като "специалист реклама", но в последствие се оказа че са пропуснали да ме подадът в НОИ ( оказа се че трудов договор със задна дата не може да се подаде в НОИ)и съм им работила за 200 лв без да съм осигурявана цели три месеца. Хората управляващи фирмата са некоректни и некомпетентни не само към служителите си, но и към клиентите си и разбира се негативите от това са за сметка на рекламните специалисти. Управителката ... .... е също толкова некомпетентна и некоректна , колкото офис мениджъра на фирмата .... ....., която няма никакво понятие от мениджмънт, а шефката на екип рекламни специалисти .... ..... няма понятие нито от реклама нито от управление. Останалите служители започват работа във фирмата защото ги заблуждават на интервюто и разбира се има голямо текучество. За съжаление всички започващи работа там са млади хора с креативно мислене, които се надяват, че са намерили своето място и остават разочаровани повечето от тях за пореден път. По моят случай ще се произнесе съда. Пиша в сайта защото искам да покажа на хора пострадали от некомпетентни и некоректни работодатели, че могат да си потърсят правата и да се защитят. Трудовите дела са безплатни, в случй че някой твърди обратното и хонорара на адвоката се заплаща от осъдената страна. Шефовете, на които цитирах имената по-горе и са подчинени на ... .... започват да работят, когато се появи самата .... ...... Когато има проблем във фирмата (некоректно изпълнена поръчка и недоволен клиент, а там има) обикновено изкарват подчинените си виновни, въпреки че са виновни въпросните управителки, а на г-жа .... .... и е по-удобно да им вярва вместо да разреши проблема. Казвам се .... ..... и оставям e-mail адрес-а си [email protected] , в случай че някой пострадал от подобно нещо има нужда от информация как да се защити. За щастие познавам адвокатка, за която парите не са над всичко. Ако прецени че пострадалият има основание ще заведе дело и ще го води безплатно до приключването му, а хонорара както споменах ще го поеме осъдената страна.