Коректа 1 ООД /img/frontend/nomap.png"

Коректа 1 ООД

Защо ли последните негативни мнения са изтрити? Не е справедливо! Ясно е че фирмата е некоректна... не зарбирам защо да го спестяваме на хората:)

През времето, когато работих за фирмата, всичко си беше Ок.
Вършиш работата по поставените срок и задачи; никой не ти виси на главата; парите си ги получаваш на датата и бонуси има даже.
Отношението и атмосферата в офиса са приятни за работа.
Нямам никакви забележки!!!

Абе, хора, толкова ли нямате къде да си изливате злобата, та плюете фирмата. Ако някой си е мързелив и въпреки това е с големи претенции, където и да отиде да работи все ще има проблеми. Като финал ще кажа само, че АКО СИ КОРЕКТЕН С ФИРМАТА, И ТЯ Е КОРЕКТНА С ТЕБ.

Боже, боже, ела и си прибери вересиите... Абе, отворко, дето се пишеш Scream for me Sofia - напиши си името, да се посмеят всички, които те познават, като разберат кой си .... Най-големите некадърници и комплексари, най-големи отворковци... или нещо си се спекал, че са те изгонили заради некадърност от поредната работа и сега сички са ти черни... Така като гледам на тебе ти е станало нещо като мания да следиш кой какво пише и незабавно да се "изказваш" - е то ти друга работа сигурно си нямаш де - ама те маниите вече се лекуват пич, земи си хапчето, може и да ти размине...

Ти казваш, че си се занимавал с какви ли не машини и за теб дизайна е било детска игра! Нямам какво да кажа повече! Хубаво е че има един по-малко всестранно развит селяндур. Тъй като се съмнявам, че си ме разбрал ще ти го кажа направо, прави едно нещо, но го прави на ниво!
Що се отнася до пърденето... освен снизходителна усмивка всякаква друга реакция от моя старана би била обидна за мен самия. Ако си много на зор може да опънеш някоя от овцете на село докато междувременно правиш графичен дизайн, уеб дизайн, предпечат и пИчатиш.
Що се отнася до изпита, то хубаво ама мразя сам да си отговарям на въпросите.
Винаги съм се чудел на типове като теб от де намират това самочувствие? Какво ли би станало ако ми беше на нивото? Вероятно щеше да се кандидатираш за кмет на луната? Да се скъсаш да защитаваш КОРЕКТАТА ползата е нулева, за нас от бранша тези са ни ясни. Докато има наивни клиенти да им се връзват и селяндури като теб за които 600 лв са огромна заплата да им бачкат ще съществуват и те. Хайде остани си със здраве!

Само да отбележа че пообърках точлите в оценката за фирмата в предишното си "писание"

ОТГОВОР ЗА "Scream for me Sofia!"

Ами бейби... който може си го може. За мен си беше детска игра да уплътнявам машините и да се занимавам с дизайн едновременно. Дори и един уеб сайт направих между другото. Работил съм с далеч по-сложни машини, и по-точно с три различни едновременно като предпечата за тях съм си го подготвял сам. Всъщност... като се замисля, до сега само със ситопечат на ситопечатна машина не съм се занимавал но и това няма занчение, не и това е въпроса, просто незнам както му е толкова чудното че да не му е за вярване. Ако толкова ти е любопитно да ти дам телефона си та да ме изпиташ... Иначе можеш само да ми пръднеш на оная работа!

Не се сдържах когато прочетох мнението написано от името на лицето Димитър Богословов.
Чудя се на акъла на този/тази дето го е писал/а. По тъпо нещо не бях чел!
Хем работил на село хем имал самочувствието на добър дизайнер хем научил нещо! Пич/ка ако си работил/а в "ограничена среда" както се изразяваш надали ще си добър дизайнер. А всъщност готин/а ти дизайнер ли си или момче/момиче на принтера? ...аааа ПАРДОН! Те вече не му викат принтер, а дигитална печатна машина :) Голям смях! Я се вижте какво е написано "...въпреки че бях отделна стая при машините..."!!! Няма начин да си дизайнер и да бачкаш при машините симпатяга. Там е мястото на операторите дигитален печат!
От написаното ми става ясно колко правиш разлика между работата на графичния дизайнер, оператора предпечатна подготовка и оператора дигитален печат. Айде следващия път нещо по-умно, ако може разбира се ;)

Към Супермен или пък може би Спящата красавица!
Ти можеш ли да четеш? Тези, които хвалят фирмата са си написали и имената, за разлика от теб и тези, които плюят скрити зад жалката си същност. Ами то това естествено, защото ако имат доблестта да дават мнение подкрепено и с името си, веднага ще стане ясно, че това, което пишат си е чисто интриганство!

abe shefovete niama li da sprat da si hvaliat firmata. a ivelina e tolkova seksapilna....... drebna i cherna kato maimuna. a za horata koito ani precaka s pari da kazvame li neshto ili prosto che Godpod si znae rabotata... tia ima dve deca vse pak