Коректа 1 ООД /img/frontend/nomap.png"

Коректа 1 ООД

Случайно попаднах на този сайт и на фирмата Коректа-1, понеже работя с тази фирма вече доста дълго време, познавам добре и служителите й искам да споделя и своето мнение. Аз също съм собственик на фирма и си позволявам да дам един съмет на хората писали по-горе относно коректността- защото претенциите на всички доколкото разбирам са основно за повече пари - но нека първо да помислят дали те всъщност са ги изкарали и каква е системата по която те могат реално да си оценят труда? Дали пък много често не се надценяват? Не мога нищо лошо да кажа за хората които, работят и до момента във фирма Коректа, към клиентите си те са били коректни, а мисля, че това е най-важно, макар, че в държавата която работим това не е никак лесно. Винаги когато е имало някакъв проблем - независимо дали е било по вина пряко на служител на фирмата или по други причини съм бил компенсиран като клиент. И в крайна сметка, след като клиентите на фирмата я уважават като такава, и тя уважава нас като клиенти мисля, че всичко това което се сипе като обиди от напуснали служители и оценките които дават /в нито едно мнение те не бяха защитти/ са БЕЗ НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ - това са злобни и пресметливи хора, които по този начин обиждат и самите себе си - нали и те са били част от тази фирма. Мога да подкрепя моите оценки - за местоположение - наистина е на много добро място, с много добра комуникация- единствения проблем са ограничените места за паркиране. Работна среда мога да кажа, че е много добра, като условия за труд. Желая на фирма Коректа, още много професионални успехи!

Абе сладури, админа хубаво ви го е казал човека, IP-та са ви еднакви! Това още веднъж показва неграмотноста ви! Поне да бяхте минали през прокси, ама как да минаш кат не знаеш какво е това :) Я си вижте обявите за работа дето са през месец в нета и си трайте. Никой не бачка за тоя дето духа, или пък за кефа на разни разплути незадоволени твари.

Г-н администратор, незнам какво Ви намирисва, и дали сте се къпали на За Коректа 1 пиша като вече бивш служител. Плюс това съм човек, който уважава хората които му дават възможност да работи при добри за страната условия. Какво страно има в това, че имам добро мнение както за бившия така и за настоящия си работодател? Или целта на този форум е анонимно мижитурките да плюят хората които им дават възможност да работят. Да аз съм доволен.... Извинете за началните остри думи но да се изказва човек, който не е запознат с условията на работа в тези фирми е повече от нахално, особенно човек който поддържа форум.

Да добавя, че от същи ip адрес и дадено и това мнение в същия ден...
Тук вече става още по-интересно, явно бивши и настоящи служители на Коректа 1 ООД работят и успоредно във Езикова школа Престиж.

Като администратор на сайта съм длъжен да ви кажа, че *** и G.V. пишат от един и същи ip адрес. Интересно как бивш и настоящ служител пишат от едно място и при това дават само високи оценки, на мен лично ми намирисва на манипулация. Всеки да си прави изводите сам.

Напуснах Коректа преди година, но въпреки че вече съм бивш служител на фирмата мога да кажа само хубави неща за колегите и шефката. Винаги съм срещал разбиране както служебно така и лично. Относно упреците, че документацията е неизрядна, малко е съмнително ТД го прочетох и подписах още на предния ден от моето започване. Най-вероятно е имало някакъв пропуск или грешка, но това е човешко, аз самият допускам грешки но това никога не е било причина шефката да не е била коректна към мен. Моето мнение, е че фирмата е сериозна и коректна, дори организира курс по бизнес английски за сметка на шефката, и това ако не е стимул! През всичките четири години на преход и кризи в България, аз си получавах заплатата в един и същи ден, и това ако не е коректност! На втората година реших да тегля ипотечен кредит, след като споделих за намеренията които имам, управителката направи пътека до банката за да ми гарантира кредита, който в крайна сметка получих, и това ако не е уважение. Мога цял ден да пиша за фирмата и това което ми е дала но за съжаление имам и други задължения. С една дума фирмата е сериозна и точна, кото четях горните коментари направо невярвам дали става въпрос за Коректа1, вярно има много работа но ако някой да ми каже къде няма? G.

А защо всички, които пишат и плюят без основание, поне не напишат какви са им били претенциите, ако въобще имат такива. Или просто тези мнения са дадени от едни лигльовци, които даже не могат и да се защитят. Нека да се замислят дали пък те са достатъчно коректни, като даже нямат доблестта да ги кажат всички тези неща очи в очи! Или може би коректността за тях трябва да бъде само едностранна? За фирмата мога да гарантирам и подкрепям с факта, че работя там от самото й създаване - близо 8 години, че е достатъчно коректна стига и ти да си коректен към нея! И нека да се спрат тези злобни забележки, подхвърляни в нета, които са резултат на незадоволените болни амбиции на някои бивши служители на фирмата!

С една изречение - бягайте по-далеч от там! Защо мислите постоянно висят с обяви за работа а? Защото са коректни както името на фирмата си? Името на фирмата е антипод на същността им!

da beshe propusnala i da postavish polojitelni ocenki za treti put:) tam sa ostanali da rabotiat niakolko choveka:)) shto ne gi nakarash da vdignat renometo na firmata s oshte niakoia tochka

сладурче, сладурче... съмнявам се дали изобщо някой от фирмата, още по-малко шефката, ще си губи времето и нервите да се занимава с теб, нито в съда, нито извън него... за 200 лева (колкото е твойта претенция) едва ли дори ще си направи труда да прочете иска ти, защото от цялото ти поведение - и докато се моташе при нас, и след това, се излъчва толкова злоба,невзрачност и незадоволени абмиции, че тя едва ли ще се "цапа" с теб... просто ще си плати отсъденото, макар че, ако се захване с теб, може да те размаже в съда. Но, както ти казах... съмнявам се че изобщо ще си губи времето с теб. Тя, за разлика от теб, работи и се реализира, ти като имаш свободно време и негативна енергия в излишък - действай в същия дух.
С най-искрени съчувствия!