Коректа 1 ООД /img/frontend/nomap.png"

Коректа 1 ООД

oooo ....., ostanalo ti e malko vreme ot lujite i vednaga izrusi mozuk v neta:))) otdavna ne biah poglejdala mneniiata za "korekta":)) ama to si e sramno tova deto go pishe za vas... zasrami se i izobshto ne se obajdai kato znaesh 4e si moshenik. ne se zasrami ti. vuv Fravciia zapo4naha li da vi sudiat ve4e? aman ot nagleci

Колко завист и незадоволени болни амбиции? Пълни мижатурки за които най-голямото удоволствие е да си чешат езиците в нета без никакви факти! Незнам за фирмата, ама вие "кадърните" със сигурност ще си намерите майстора!

Korekta oshte li sushtestvuva? Dokolkoto znam shefkata (sobstvenik) i taka narecheniiat i ofis menidjur (pulna nekadurnica) razrabotvat turisticheski biznes i rabotiat s Franciia. Tova e ujasiavashto. Predstaviate li si kude biha otveli gorkite turisti? Dano pone vuv Franciia da si nameriat maistora. Tuk dulgi godini lujat beznakazano. Samo ne razbrah zashto da sudiat bgrabotodatel, no i tozi koito go e napisal neshto ne se e razbral:)))

Защо някой трябва да съди БГ работодател в изнесеното тук и за Коректа и за Престиж има много голяма доза истина, ако собствениците не искат да ги коментират в подолни сайтове, нека пуснат трудови договори на всичките си служители, нека им плащат осигуровки на реалната заплата и нека не карат служителите на работя в почивни дни и по 12 часа на ден.

Още от първото изречение на този "служител" става ясно, че това е 100 % лъжа. абе, да е жив и здрав... а вас от бгработодател трябва най-сетне някой да ви осъди или да се престраши да излезе да си каже публично как рекетирате фирми, за които блъскате "отрицателни отзиви"... ама.. и вие да сте живи и здрави...

Аз съм бивш служител там, като имах отношение повече към школата, отколкото към рекламната агенция. Първото и най-същественото, което трябва да знае някой, който кандидатства за работа там е, че ще се сблъска със значителен хаос в управлението и организацията. Задачите се поставят хаотично, ред и приоритети се променят понякога и по 2-3 пъти за един ден. За съжаление и атмосферата не е добра - обичай, въведен от шефката ....., е да се говори зад гърба на хората, вместо нещата да се казват в прав текст към конкретния човек. Или с други думи - ако има нещо да ти се каже, не се казва на теб, а на някого от останалите служители и до теб ще стигне в крайна сметка във формата на клюка. Ако някой трябва да бъде уволнен, то той ще научи последен - и ще му го каже не шефката, а ще накара друг да му го каже. В крайна сметка тази атмосфера ме накара да напусна, преди да съм си съсипал нервите. Толкова за "уважението".
По отношение на заплащането - има и така, и така. Зависи в коя група се паднете. Не зависи толкова от личните качества обаче, а както установих - в крайна сметка определящия фактор са симпатиите. Тоест, ако разчитате на високия си професионализъм да определя заплащането Ви - просто се откажете.
Съотншението работа / свободно време е лошо - пак заради управленския хаос. На мен ми се е налагало да работа и над 48 часа, практически без прекъсване, за да се наваксват проекти, омазани заради лошо разпределение на наличните ресурси (хора и свободно време) - тоест да запълвам създадни от управлението дупки.
А, да, местоположението - това е може би единствения голям плюс - фирмата се намира на удобно място - до ъгъла на Дондуков и В. Левски.
В общи линии това е.

:)Абе сладури, дайте да ви светна каква е връзката между Коректа и Езикова школа Престиж- и двете са собственост на 1 и същ човек. Дано сега всичко ви се изясни и да си направите съответните изводи. За тези от вас, които все още не зацепват ще подскажа, че вероятно шефката не спира да пише във форума и да си хвали Коректа, дори когато е в Престиж. Ей това се казва постоянство :) Ама то и няма друг избор щото едва ли има някой доволен било то служител или клиент.Пълни некадърници са!

Каквото и да се редувате да пишете Вие двамата ........ и ........ все едно хората работили във фирмата знаят истината няма смисъл да обръщате интернет пространството на кръчма! А обявите Ви наистина честичко са в Нета, ако условията са добри, защо е така?

Към :). Освен, че цитирате име, също така при повторно мнение пак давате оценки. Затова второто Ви мнение беше изтрито.

ne e za viarvane:) poiavi se edin dovolen klient na korekta:))) pozdravleniia... ani tolkova iskashe pone edin da e dovolen. zashto si mislia 4e hubavite neshta se pishat ot prostovatata ........ ........., koiato krade kato poburkana.... a puk kak luje. ........., SHTO NE SE GRUMNESH!? VSI4KI GRESHKI I PROSTOTII VUV FIRMATA SA BLAGODARENIE NA TEB. SAMA POKAZVASH KOLKO SI NEGRAMOTNA. HORATA SA TI NAPISALI 4E PISHESH OT EDNO I SUSHTO PC. MEJDU DRUGOTO FIRMATA PREDLAGA I WEB DIZAIN:)) DA VIDIA SEGA NA KOI MU STISKA DA SI PORU4A. A, ........, AKO NE ZNAESH KAKVO E PC DRASNI DVA REDA I VSE NIAKOI SHTE TI OBIASNI