Coca-Cola HBC Bulgaria/ Кока-Кола ХБК България /img/frontend/nomap.png"

Coca-Cola HBC Bulgaria/ Кока-Кола ХБК България

Напоследък доста стари образи се поразместиха. Явно от менажерите са разбрали действителноста

Още един стожер на некадърността напуска , Митко Стойчев т.е. Митко Ебльото, а.к.а пловдивската полова шпага, а.к.а националния анален нападател ,дето са му духали във всяка точка на страната понеже 20години го подриват по всички паланки . Да им е честито на труженичките в Авенди , сапунче , водичка и да подмият дупарките , че вечния еректозавър на мерака скоро ще ви подпира отзад по фирмените петъчно-съботни сбирки.

Целувки за Вики Чонева

Относно мнението на предишната участничка – М.Петрова или А.Габровска ще им кажа: Ама разбира се, че е качествен и съвестен служител - също като Вас и може би малко , ама съвсем малко лицемерен, също като Вас.
Да, обаче мнението на "простите" както Вие ги третирате търговци е различно от Вашето. И колкото и лайкове да се опитвате да генерирате и лично Бекяров също да се лайква няма да промените общото мнение.
Също както и във Фейса , целият наличен слугинаж лайква и пише – Never give up, най-добрите , но действителността е различна от вашият паралелен свят.

Някой може ли да даде мнение за позиция "търговски представител"?
Какви са основните задължения, условията на труд, социален пакет, служебен автомобил и най-важното заплата?
Благодаря предварително.

Поздрави!

Десетилетия наред Кока кола изкарва пари като продава захарен сироп с оцветители. 60 грама захар в 500 мл. течност, скрити в мистична, тайна рецепта! Затлъстяване, диабет, хронични заболявания, на кого му пука, важното е бизнеса да върви.
Е, вече му се вижда края. Продажбите падат с всяка година, нали?
Ако не се промени бизнес модела към съвременните изисквания на потребителите, не съм оптимист за бъдещето на бранда.

Относно коментара за Николай Бекяров по-долу!
Николай е изключително съвестен и способен служител и никой не го гони от работа. За нас е голяма загуба, да се разделим с такъв мениджър.
Въпреки желанието ми да го задържим, той е взел това решение за себе си и ние му пожелаваме успех.

Ако ви се обади лицето Ангелина Иванова за интервю,не приемайте. Ангелинче,част от работата ти е да изпратиш обратна връзка на кандидатите,както и да присъстваш на интервюто,което си насрочила. Ако не можеш,има начини да уведомиш човека. Дори телефон и имейл не си оставяш,защо? Поведението ти е аматьорско и унизително.

Една хубава новина най-накрая в Компанията – напуска една от най-злобните и долни личности – Бекяров т.н. Беко Мазният. Дълги години беше придворен шут на Светослав, но най-накрая очевидно беше разкрит, че с подлост и мръсни номера не можеш да катериш йерархията. Трябват и резултати, а той доста умело прикриваше некадърността си с мазни приказки и некомпетентност. Радвам се, че няма да му виждам лукавата му физиономия, който пред теб ти се прави на приятел , а зад гърба ти злослови. Питайте хората, които напуснаха заради този тип, който винаги оцеляваше на гърба на тези , които дори му се доверяват. Да му мислят следващите му колеги от Юниливър, какво ги очаква – първо ще се прави на приятел на всички, после нож в гърба и ако липсват резултатите – други са виновните. Няма да липсваш на никого Мазний, само на малката ти дружинка, която непрекъснато ходи на интервюта, но никой не ги иска другаде. Стискам ви палци скоро и вас да ви няма в Компанията и тогава би имало шанс за ангажираността през 2018.

Псевдо HR-ката,която ме покани на интервю,не си направи труда да присъства на интервюто! Преди това каза,че ще ми изпрати мейл с дата,час и телефон за контакт,но и това не направи! Как по дяволите наемате хора,като не проявявате елементарно уважение към кандидатите? Не ви ли е срам! Сега чакам имейл,за да ми кажат,че не съм одобрен,но дълбоко се съмнявам,че ще го получа. Минаха две седмици от тогава...