Coca-Cola HBC Bulgaria/ Кока-Кола ХБК България /img/frontend/nomap.png"

Coca-Cola HBC Bulgaria/ Кока-Кола ХБК България

Не знам дали някой го е споменал вече, при постъпване на работа в Кока-Кола Хеленик ви извиват ръцете да си отворите нова сметка и отказват да превеждат заплатата ви по съществуваща такава. Така те обират корпоративни облаги от уговорката си с банката, докато служителите им плащат таксите за поддържането на сметките.

За щастие видях някакво положително мнение малко по-надолу в коментарите и се връщам да коментирам в тотален шок, за да не вземе някой да му повярва.

1. Кока-Кола Хеленик България не най-добрият работодател в страната. Това е толкова смешно твърдение. В момента в този сайт тази фирма е в класацията на най-лоши работодатели.

2. Висшият мениджмънт не се отнася с уважение към служителите на Компанията - първо, забавно ми става как "компанията" е написано с главна буква, за авторът е светиня явно. Второ, висшият мениджмънт изобщо не се отнася с уважение, не ви защитава, трупа проекти въпреки огромното натоварване и се опитва да ви убеди да не напуснете ("как ще си намериш работа по време на пандемия, сигурен ли си") докато самият той е в дискретен процес на напускане. Пълна смехория.

3. Заплащането е не само смешно, но ще се молите да не ви повишават, понеже заплатата търпи увеличение, но не можете да си позволите да издъхнете от работа и напрежение

4. "Всеки има възможност за развитие стига да има желание и да постига резултати" - златно оправдание, това чувате от минджмънта, когато не искат да ви повишат :D :D този коментар навярно е писан от мениджър, приятели. Или някой от "Човешки Ресурси", който отчаяно си търси нови кандидати, неможещ сам да се справи с текучеството в компанията.

5. "Повечето от бившите служители на компанията, които в момента работят в други фирми впоследствие съжаляват, че са напуснали и търсят възможности да се върнат. Има безброй примери, които доказват моето твърдение." - моля много старателно да прочетете какво ще напиша сега и да го запомните. Няма примери, които да доказват, че служителите с подвита опашка се връщат в компанията веднъж напуснали. Избийте си го от главата. Коментарът звучи много убедително, но нито един от нас не прочете никакви примери, нали? Празни думи, да хвърлят прах в очите. Толкова ми е по-хубаво като напуснах Кока-Кола, че сега недоумявам как съм оставяла някакви мижитурки да се гаврят с мене докато нагло ме гледат в очите.

6. "Ето защо съветвам колегите ми да бъдат позитивни, да следват целите си и да вярват в успеха. Няма незабелязани постижения и неоценени служители." - отчаян опит на, както казах вече, навярно някой мениджър, който се опитва да задържи екипа си. Измъквайте се навреме, този човек е на правилното място, но вие - не!

Няма защо да ми благодарите. Айде, със здраве.

Там в ЕС в Брюксел разни Депутатчета Калфин,Малфин и Сергей

Вземат 20,000 евро на месец брато

Ти тука работиш и Мизерстваш за без пари 450 лева Минимална

Голям Идиот трябва да си честно!

Звъни ме някакво Момиченце от Човешки ресурси и ми предлага

Митимална работна Заплата 450 лева

Срам и Позор щях да получа Инфаркт?

В чужбина Минималната е 1000 евро

Тестовете и Интервюта на Английски език

Са направени за Отсяване на кандидатите

Да ти видят Колко ти е Сивото вещество

Мозъка?

Сам си прави Заключения дали да Кандидатстваш?

То на Операторите в Производството

Заплатите им са по -високи 1000 лева

Мен Пауър Агенция имат по-добри предложения

Като знаете че няма Заплати

Търсете си работа в Чужбина!

За Обявите им за Счетоводител

Са на Половин работен ден

Минимална работна заплата 450

Успех!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Здравейте ,
Искам да изразя моето мнение във връзка с работата и отношението във ф-ма Кока Кола ПЦ Костинброд.
Работи се на три смени - първа, втора, нощна.Натоварването е огромно, заплащането смешно!!!Обещават бонуси , които се манипулират от ръководството. Шуробаджанащината е на почит,въпреки че при постъпване на работа се декларира , че нямаш роднински и семейни отношения във фирмата. Пълно е с роднински и близки приятелски връзки!!! По същия критерий се оценява таланта на служителя. Нивото на ръководните кадри е МНОГО НИСКО. Умишлено се демотивират кадърните хора , за да си тръгнат сами и да не пречат на младите мениджъри. Жалко много жалко за голямото име на Компанията. Отдел HR си затварят очите. Преценете сами дали искате да започнете работа в такава фирма. На интервютата обещанията са големи - на практика се сблъскваш с eдна голяма "0" (нула).

Трудно човек може да си представи по-несериозен подход от 25 годишните момиченца HR-и в Coca Cola. Вие сте истински срам за подобен бранд, явно че и контрола не е на особено ниво след като това, което се случва е реалност. Като всичко друго в България, това е някаква лоша имитация на това, което би трябвало да е всъщност.