Coca-Cola HBC Bulgaria/ Кока-Кола ХБК България /img/frontend/nomap.png"

Coca-Cola HBC Bulgaria/ Кока-Кола ХБК България

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Здравейте ,
Искам да изразя моето мнение във връзка с работата и отношението във ф-ма Кока Кола ПЦ Костинброд.
Работи се на три смени - първа, втора, нощна.Натоварването е огромно, заплащането смешно!!!Обещават бонуси , които се манипулират от ръководството. Шуробаджанащината е на почит,въпреки че при постъпване на работа се декларира , че нямаш роднински и семейни отношения във фирмата. Пълно е с роднински и близки приятелски връзки!!! По същия критерий се оценява таланта на служителя. Нивото на ръководните кадри е МНОГО НИСКО. Умишлено се демотивират кадърните хора , за да си тръгнат сами и да не пречат на младите мениджъри. Жалко много жалко за голямото име на Компанията. Отдел HR си затварят очите. Преценете сами дали искате да започнете работа в такава фирма. На интервютата обещанията са големи - на практика се сблъскваш с eдна голяма "0" (нула).

Трудно човек може да си представи по-несериозен подход от 25 годишните момиченца HR-и в Coca Cola. Вие сте истински срам за подобен бранд, явно че и контрола не е на особено ниво след като това, което се случва е реалност. Като всичко друго в България, това е някаква лоша имитация на това, което би трябвало да е всъщност.

Здравейте, бих искал да оставя едно красиво мнение, което естествено важи до ден днешен и предполагам още години наред/става въпрос за счетоводния отдел/. Нека започнем с абсурдното заплащане - ако ви предложат part-time job заплатата няма да е повече от 450 лв. Другия огромен минус - може да си служител на Кока Кола, но при Part-time не вземаш никакви придобивки/няма ваучери, доп. здр. осиг. и т.н./, т.е. стоиш на едни сухи 400-450 лева чисти. Това за мен е изключително грозно за такава международна фирма, та даже в прозивдоството служителите вземат ваучери. Друго ми направи впечатление. Вече мисля от близо година наеха момиче, което е студент на длъжност Експерт Счетоводител/без да има опит/ и тогава тъкмо завърши 2ри курс/смях в залата/. Та за експерт счетоводител явно се стига по доста различни начини като нейното заплащане е над 2 000 бруто + бонуси + придобивки/ваучерчета/ и т.н. Надявам се, това да ви светне мили хора колко е зле тази фирма. За сметка на това HR-ката, на която попаднах беше много готина и страшен пич. Иначе интервютата протичат по следния начин - телефонно интервю 40 мин/тестват ти езика, за който се изисква на самата длъжност/, после тест по счетоводство и ексел и накрая интервю с TL. Накрая за мижавка заплатка. Недейте се заблуждава, че е огромна компания 100% в София има много по-добри.

Изразявам мнението си на кандидат за няколко позиции във фирмата. След дълги интервюта и преговори, бях поканена на второ интервю за HR Processing Specialist (процеса отне седмица). Имах още едно интервю, около час и половина, за позицията, след което ми предложиха да изчакам две седмици за отговор. Да, знам, че две седмици е стандартното време, но да чакаш 12 дена, за да ти кажат, че всъщност позицията се закрива понеже се връща служител от майчинство??? Не успяхте ли да измислите нещо по-достоверно? Тези неща не се случват от днес за утре, а и обявата ви все още е навсякъде. В крайна сметка не разбирам защо трябваше да бъда излъгана вместо да получа адекватна обратна връзка?!

Искам да споделя,че има определени хора, които са движещата сила във фирмата.Семейство Тръпчевски - Ивчо мазният перчем и Ема, която нищо не разбира от търговия, но е звезда.
Другият герой е Явор Стефанов, който закопа фирмата преди две години с некадърното си управление и допусна кражба от тийм лидер за огромна сума. С една дума трагедия.

Кока-Кола Хрленик България е най-добрият работодател в страната. Висшият мениджмънт се отнасянс уважение към служителите на Компанията, заплащането е много добро и всеки има възможност за развитие стига да има желание и да постига резултати.
Повечето от бившите служители на Компанията, които в момента работят в други фирми впоследствие съжаляват, че са напуснали и търсят възможности да се върнат. Има безброй примери, които доказват моето твърдение.
Ето защо съветвам колегите ми да бъдат позитивни, да следват целите си и да вярват в успеха. Няма незабелязани постижения и неоценени служители.

Обстановката е тягостна, с едната ръка те тупат по рамото колко си добър, а с другата те мачкат. Хващането на бонуси е трудна работа, голямата фирма с малките заплати и големите бонуси, които не ги хващаш. Уж търговски отдел изкарвал парите на фирмата, а накрая излиза, че тези които си седят в офиса, а сега по къщите си живеят най-добре.
Има ли HR в тази фирма? Не можел брат ми да започне работа, защото такава била политиката на фирмата!!! А Александър Рунев може да оценява на всяко тримесечие прякоподчинената си любовница. Дайте да видим поне какви оценки е написал.

Добър работодател, чудесни колеги! Но има мениджъри, като този в коментара по-долу, супервайзори, тийм лидери и други селяни и селянки на високи и не толкова високи позиции, които мога да определя като "недоразумения", които рушат имиджа на една хубава компания.

Още колко време трябва на HR екипа, да си извадят главите от гъ****те, за да видят, че всички от екипа на Сашко Рунев си тръгват. Според проучванията 75% от служителите напускат, техните шефове, а не компанията си. Отворете си очите. В екипа му останаха само тези, които сутрин преди работа, му ближат я гъ*а, я нещо друго. Бях чувала, че ако голям процент от хора си тръгват, заради един човек, се замисляте, че явно проблемът е в този човек. Ами, замислете се. Не може да седи на толкова висока мениджърска позиция и да си бърка в пъпа докато си говори на среща с теб. Не бих искала да обиждам, но поне ще споделя мнение, че е доста гнусно.

Изгони сигурно повече от 90% от екипа си за последните 2 години с простотията си и никой не прави нищо. Тъжно е!

От сърце ви пожелавам, младите студенти, които взимате да ви работят за 1000лв да четат мненията тук и да не си мислят, че са хейтърски. Истина са! Спасете се! Кандидатсвайте на друго място. Не може да има 500 хейтърски коментара и да си мислите, че не е така. И Боко Борисов няма толкова много хейтърски коментари, колкото тази компания.

Бих написала и много за търговските екипи и как се държат с нас, но няма смисъл, вече има информация в по-долните мнения, които се припокриват и са актуални до ден днешен 29.01.2021. Тъжно е! До месец-два се надявам да ви напусна и аз и никога повече да не ви чувам, нито виждам. Ще ми липсват приятните колеги ( без лизачите), но нищо друго. Който си е тръгнал от тук се е развил в друга компания на високо ниво, защото тук те правят на маймуна и работиш като луд по цял ден за 1000лв. Когато отидеш в друга компания и ти дадът 1500лв и не те мъчат като маймуна, но ти си работиш като роб, защото така си свикнал, ти викат: "-Леле, как работиш, ето такива хора ни трябват в компанията!". А тук ти казват мързеливка, не можеш да общуваш с клиентите и си виновен за всичко, дори и че сега има пандемия и не продаваме добре, че не работят заведенията и че бутилка от 2л се продава за почти 3лв. Пък е вредна ...

Спасявайте се хора, за шепата кадърни и хубави хора, останали в тази компания, жал ми е за нас ...