Coca-Cola HBC Bulgaria/ Кока-Кола ХБК България /img/frontend/nomap.png"

Coca-Cola HBC Bulgaria/ Кока-Кола ХБК България

Наистина ли е толкова негативно положението във фирмата? Бях на интервю там и обстановката ми хареса. Не забелязах нерви или напрежение

Аман от необективни служители като този под мен по-скоро.

Защо си мислиш, че съм скатавка? И не, нямам такова образование, но научих много в процеса на работа. И какви са тези младши счетоводители? Има само счетоводители и senior счетоводители.
И щом толкова не ти харесва и се оплакваш, защо не напуснеш? Или няма кой да те "откупи", защото си много добър/добра ...
Всички знаят само да се оплакват вместо да са благодарни на това, което имат!
Аман от мрънкала

До оня по-долу дето е написал, че мотокариста си докарва повече пари. С коя фирма работиш там?Аз работих с G.I Group.:)
Дай малко повече информация. Колко повече от 610 си докарваш ? Как става това ?

До мнението под мен. И за теб това, че нямащ опит, си станал счетоводител е + така ли ? За тази заплата сигурно не си и младши както би било редно да те наемат. А образование изобщо по специалността имаш ли ? И работата как ще я вършиш ? Ако си мислиш, че твоите колеги ще те обучат на нещо, се лъжеш дълбоко. Защото половината са като теб, а другата половина нямат време, защото всичко пада на тях.
Или целта ти е да се скатаваш и да си взимаш паричките ?
В момента компанията е един колцентър, където се наемат хора без опит и знания (буквално всеки може да стане всичко) и се очаква от останалите да дърпат работат и за тях (него), и за себе си и за всички. И затова текучеството е голямо. Ако сте трудолюбиви и кадърни, просто не гледайте насам. Ще си спестите хиляди нерви и неплатен овъртайм. Ако пък сте скатавки и искате да ви толерират и да ви дават по +- 1700 бруто за нищо, това е мястото за вас. Но няма да научите грам, и ако случайно напуснете, дупе да ви е яко какво ще последва.

Не мисля, че някой може да се похвали с такъв работодател, като за първа работа със заплата 1700 бруто, на позиция счетоводител без да има опит в тази сфера!

Някой може ли да каже какво става с лаваца.
вече месец никой не е идвал

Имате грешка за заплатата на мотокариста. Докарвам си много повече от тези пари, които някой е написал по-долу. Явно не е в част. Работата не е малко, особено през сезона, но заплащането е добро за тези, които добре си вършат работата.

Някой може ли да ми каже какво става с Лаваца.

Здравейте, някой може ли да ми каже какво е заплащането за HR Specialist?