Coca-Cola HBC Bulgaria/ Кока-Кола ХБК България /img/frontend/nomap.png"

Coca-Cola HBC Bulgaria/ Кока-Кола ХБК България

Здравейте ,
Кажете нещо за позицията:
Специалист Обслужване на клиенти Специалист Back office
Кандидатствах за нея и искам малко повече инфо , за самата работа и заплащането, работна среда , социален пакет.

Ей ако този огнян го бяха изгонили преди 3-4 години, компанията щеше да е в топ 3 по печалба в цялата група.
Благодарение на всичките далавери описани по долу от колегата огнянчо може да се пенсионира още утре.
Всичко остава за сметка на читавите хора които са страдали покрай него.
Светослав дано пред себе си поне признае, че е вземал грешни решения и се е доверявал на неправилните хора. А тези, които са били потърпевши включително и със съсипани кариери дано да му простят.

Това е изключително некоректна компания, много големи непрофесионалисти с твърде високо самочувствие и ужасно ниски заплати. Не знам кой се навива да работи в този смешен център, където експлоатацията е на върховно ниво, а мениджърите са абсолютно непрофесионални поради липса на знания и опит. Никакво уважение към кандидатите за работа като единствената им цел е да минат тънко с пари, а заплатите са все едно работиш в българска счетоводна кантора и няма нищо европейско в тях освен името.

Доста по-малки и не толкова известни фирми предлагат по-добри условия като заплащане и възнаграждение и според мен няма смисъл да си губите времето да ходите на интервю. Ако не им предложите да работите за без пари или почти - няма да ви вземат. Служителите там са с много ниско ниво на знания и опит, но понеже не искат много пари ги взимат.

Нека преди да напусне окончателно този съвременен Адрешко- огнян ( пиша му името с малки букви, защото е най-долният човек , който съм срещал), Светослав да сезира проверка , колко е навредил на Компанията.
Колко трейд промоции отидоха при доверени хора,колко маркетингови плащания се направиха към негови ортаци,как се кредитираха дистрибутори, как се крадеше маркетингови материали, как го прикриваха едни и същи колеги и т.н.Само тогава ще повярвам в честността на Светослав.Хора рано или късно съдбата ти връща.

Айдеее и Огнян далаверата му запалиха палатката , честито преструктуриране другари. Нещата отиват на оправяне , остаха само още няколко хюмнета...

Искам да съдя тези гадове със сигорност ще се обадя, имам записи и мейли на мазника Христо Дамянов от кредит менаджмента. Това е един некомпетентен червей заради който компанията губи хиледи евро дневно.

Мога ли да ви звънна?

Здравейте. Изглежда никой, освен мотокариста не взима под 1000 лв. Може ли някой запознат да сподели приблизителните възнаграждения за служителите с чужди езици (не на експертна позиция), както и условията на труд и удовлетворение? Благодаря

Здравейте, всеки който иска да съди тази компания за дискриминация, не спазване на условията по договор(длъжностна характеристика), всеки който е станал жертва на оронване на личния престиж, всеки на който му писна от шурубаджанащината във тази компания, всеки който се бъхти от сутрин до вечер за да постигне резултати надминава ги и след това бива повишен поредния некомпетентен лизегъзец ( всички на ниво тийм лидер или контролер).Заведено е дело във Софийски градски съд .
Телефон за контакт:0876998994

Преди много години започнах работа в Кока-Кола ХБК България, като стажант с Информационни Технологии (В Българския офис). За срока на изпитване останахме само двама от около 20+ студента.. Искаше се много воля, извънработно време, жертви (пр. наема ми в София доколкото си спомням беше около 300 лв., при заплата то ~200 лв.). Вихреше се шуробаджанащина и лицемерие (пр. имах началници със 6-7к+ в лева или шест цифрени евро заплати). По едно време се разболях и влязох в болница с язва - романтичната диагноза "картина на звездно небе", вследствие на почерпките от хладилника в офиса.. Днес ми се вижда абсурдно да работя против принципите си за здравословни условия на живот. В барчето на столовата на "Сребърна" си спомням култов виц за 6-те етапа при изпълнение на всеки проект - голям ентусиазъм, пълно объркване, оплескване на задачите, търсене на виновните, наказване на невинните, възнаграждение на неучаствалите." Това е в сила и години след това - от познати научавам, че нещата не са се променили особено, нито за БГ офиса, нито за Информационното обслужване, нито за партньорските фирми. Единственото хубаво нещо е, че след това по-лесно си намерих техническа работа, въпреки липсата на технически умения (или живея с тази заблуда, никога няма да разбера например какво щеше да се случи, ако бях започнал например в Мусала Софт). Но ако днес млади хора решавате как да започнете своята кариера и имате възможност за избор, моля ви потърсете други възможности, които отговарят на образованието ви и в никакъв случай не се подценявайте! Съжалявам, че си пропилях младоста и нямаше кой да ми го каже това навремето. Време е фирмата в България да се промени към по-добро и даде пример на останалите от корпорацията и като концепции и като поведение. Всичко най-добро!