Д и Д Комерс енд Диливъри ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Крум Стоянов 2&markers=София,Ул. Крум Стоянов 2

Д и Д Комерс енд Диливъри ООД

Режат от парите за щяло и нещяло (причини винаги намират ). Отношение - никакво , все едно сме животни.

Бягайте от тази фирма!

Не правете грешка да почивате тук , всеки месец се чудят за какво да ви отрежат от заплатата,за отношение да не говорим.Аз търся друга работа и с 200 да ме няма.

Заплащането е много по-малко от обещаното + удръжки са всевъзможни измислени неща!!!!!!!

Бягайте като от чума от тази фирма!

Гледам имат отново обяви за работа.Знам ,че когато има постоянно текучество явно нещо не е както трябва в тази фирма ,но безпаричието притиска. Мога да ви кажа ,че това са най-отвратителните 30 минути в живота ми ,които изгубих за интервю. Колкото и да имам нужда от пари никога не бих започнала работа във фирма ,в която ти гледат краката , а не те питат колко си компетентен. Потресена съм.

Не гледайте каква заплата обещават , измислят си хиляди причини да глобят ,както и черна каса ,в която заделят не малка част от заплатата ви ,уж ако има нещо не платено от клиент ,но всеки знае,че тези пари никога няма да ги види!!!!Пълни измамници!

Мисля ,че тази фирма е с най кофти управление , както и ужасно отношение към персонала.

Стигнаха дъното.Да,криза е,но не е човешки да пробутваш кофти неща на клиенти за да си набуташ брака.Фирма, която печели на гърба на другите не ми я хвалете.А отношенията от уж шефа ,нямам думи.Животни да бяхме , по-добре щеше да се отнася.

Като чета написаното до тук мога само да потвърдя всичко . Във фирмата вече не се знае кой на кой лиже задните части и кой от кой е бременен ,пълен крах.Спестете си нервите и бягайте. Защо нямаше на мен да ми го каже някой.