Д и Д Комерс енд Диливъри ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Крум Стоянов 2&markers=София,Ул. Крум Стоянов 2

Д и Д Комерс енд Диливъри ООД

Със сигурност мога да заявя,че там има какво да научиш.Фирмата непрекъснато се развива,а заедно с нея и служителите,стига да пожелаеш.Ако просто искаш да "убиеш време" и да си осигурш доход-неее си за там. До колкото знам-работата е напрегната,отговорна и....(като всяка друга) ,но ако финансово и емоционално си удовлетворен-си заслужава.Пожелавам всекиму да обича "работата си".:-) и да изгради своята работна среда.

Това е фирма в която ако не се подмазваш те тъпчат.Аз съм работила известно време и се разочаровах от постоянните одръжки за всички липси.
Определено не е място където имаш сигурност а работното време...

познавам и двамата шефове ,,, и .....Не са лоши шефове-просто трябва да знаеш как да им спечелиш уважението,съответно и трудовото си възнаграждение-а това става като се докажеш като човек който се раздава в работата и не се подмазва.Ина4е работата е яко гърч...

Това е фирма в която съм работила и отношението м-у персонал и шеф е пот всякаква критика, никакво уважение от към страна на шефа към работниците, който работят понякога по повече от 14 часа на ден.Заплащането никога не е обещаното поне с по 100 лева на месец има отдръжки за липси при положение че аз съм в офиса по цял ден и нямям достъп до стоката която липсва.Единственото което е привилегия е че пазарувахме на по преференциални цени.

Това е фирма, в която човек, който иска да работи може да постигне много - уважение, финансова стабилност и възможности за развитие. И двамата управители са чудесни млади хора, с които е много приятно да се работи. Повече какво да кажа? Пожелавам на всички да намерят точното си работно място.