dm market /img/frontend/nomap.png"

В София условия на работа са поносими. А къкво става при вас в Добрич сега? Като прочетох , бая ви изтормози този Ангелов.

Незнам как е в другите филиали,но полвината от написаното по-долу са пълни глупости.Заплатите се изплащат точно на време (както е и по договор),работи се по график и това,че се работи по 12 часа е пълен апсурд.Работа има мноого(ако сте мързеливички определено не е за вас).Заплатите са прилични,въпреки че за толкова малко персонал и толкова работа бива малко да ги вдигнат.
За разлика от много фирми празничните се изплащат.
По мое мнение обаче,за да се издигнеш нагоре в йерархията трябва поне малко да си работил на филиално ниво,защото незнанието си личи и просто нямаш респект,да не говорим за работещите в централата,който по спешност трябва да ги разпределят на практика из филиалите,че да започнат да вършат работата си както трябва.
Хубава работа,ама българска-що се отнася до някой регионални-викане,неуважение,а на практика кой им изкарва хляба питам аз????

а какви са заплатите някой знае ли ?

Добре тръгна магазина в началото,подбраха кадри,обучиха ги по София,после работиха без прекъсване и почивка по 14 часа на ден докато стартира.Назначиха някаква управителка без качества ,в което сами се убедиха,после я уволниха.
След тази управителка назначиха някакъв бивш служител на Билла Светлин Ангелов,който си няма и понятие от управление на такъв обект!
Сега Този същия човечец е създал такъв робовладелчески режим ,че хората ,които работят в магазина са изтощени,имат уморен вид и демотивирани.
Само да спомена за работното време в магазина,работи се по 12 часа на ден,като работното време може да е разкъсано за деня така ,че изобщо да не ти остава време и за почивка камо ли за обяд.
Започва се в 5.00часа до 8.00 и после втората смяна продължава от 12,45 до 21,45,а който е първа смяна почва в 5.00 и свършва към 16 часа.
Ако има хора ,които се чувстват отговорни,може да проверят как сдтоят нещата там.
Вече и заплатите им се бавят незнайно до кога.
Отношенията са обтегнати ,липсва колективност ,създават се интриги от преките началници,изобщо това е пародия на работен климат в едина уж престижна компания.
Лошото,е че бог-високо,цар- далеко ,и еничаритe (преките началници)си правят каквото искат с подчинените,явно така им се нарежда от горе!
Бели роби в мащеха България!
Няма почтеност ,няма правила,няма закони,нищо няма ,по-добре и нас да ни няма.
И както е казал другарят Сталин "Ест чилавек-ест проблем,нет чиловек -нет проблема!"

За толкова време нищо... Странно.

ехо никой ли не знае нищо за дм
моля пишете нещо ако сте запознати относно заплати работно време

някой да сподели как е там, работа, заплащане, политика на фирмата, шефове- моля!

Здравейте на всички,
има ли вече работещи в ДМ , нека да споделят как е работата, колегите, въобще работната обстановка. Веригата отваря магазини с пълна пара, но ако не си заслужава да не кандидатстваме за работа там :).
Моля ви пишете .

Здравей Оракул,
зная, че скоро ДМ ще откриват свой обект и в Стара Загора. Ти имаш ли повече информация по въпроса?
Поздрави.

ako ima nqkoi da kaje neshto za DM ,,, da drasne nqkoi red molq ...... blagodarq predvaritelno.....