PENNY MARKET - REWE /img/frontend/nomap.png"

PENNY MARKET - REWE

Някой има ли повече информация за длъжността Регионален мениджър?

Видях, че има публикувана обява за Регионален мениджър за гр. Варна. Може ли някой да ми каже повече подробности за длъжността?

Напълно съм съгласен с последните 2 мнения. Заплатата е подигравка (250 лв чисто), заплащане на извънреден труд - забравете. По договор работната седмица е 30 часа, 5 дни (6 часа/ден). Да но това е само по договор! Реално се работи по 8-10ч. и отгоре. Според КТ извънредния труд не може да бъде повече от 30ч за един календарен месец, само че  Пени не могат да четат или пък им е все едно какво пише в "трудовата конституция" на БЪЛГАРИЯ?????? Все пак те са немци, а не Българи. Кога организацийте, които би трябвало да следят за тези нарушения ще си свършат работата и ще въведат ред??????????
П.С. Ако някой от големците в Пени чете тези редове, би ли ми отговорил на въпроса ЗАЩО ПЕНИ НЯМЯ МЯГАЗИНИ В ИСПАНИЯ И ФРАНЦИЯ, И КАКВО СЕ СЛУЧИ ТАМ??? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Поканиха ме на интервю от 18.00 h. За съжалание, попаднах в зверско задръстване и започнах да им звъня, за да им кажа, че ще закъснея.
Никой не ми вдигна телефона, нито пък се опитаха от своя страна да ми се обадят да ме попитат дали ни остава уговорката.
Това значи, че просто никой не ме е и чакал там. СРАМОТА ГОСПОДА. Поредната чуждестранна верига, която вие побългарявате и се гаврите с хората.

октомври 2009 ще отварят пени в нови пазар и заплатата ще е 260 лв  не ги ли е срам ве ллллллллллллда работят те за толкоз

Моля дайте информация. Има ли някъде в България отворен магазин от тази верига.

Здравейте, нищо не открих тук за веригата, а кандидатсвам за работа. Много ми се иска да науча нещо повече за трудовите, социалните и финансови условия (особено заплащане). Има ли смисъл да продължа напред с интервютата за работа в Пени или да търся алтернативен вариант?!
Ще бъда благодарна, ако напишете нещо по въпроса.