PENNY MARKET - REWE /img/frontend/nomap.png"

PENNY MARKET - REWE

Най-некоректните работодатели ! В Логистиката положението е меко казано страшно.Там ръководителите на отдели и шефовете на логистиката са най-безочливите и егоистични хора на земята.Не се интересуват от хората си, а само въртят интриги.На почит и уважение са всички подмазвачи,които докладват за другите.Заплатите не мърдат от години,въведоха премийна система,която не важи са обикновените работници.Да не говорим за отношението на шефа на склада към работниците.Имаш чувството ,че си в концлагер.Вършиш си работа и в един прекрасен момент те принуждават да напуснеш по взаимно съгласие,защото вече ти нямат доверие.Това се случва със старите работници,остават мошениците и крадците.

Към клиент от Разград.
Като бивш служител мога да ти отговоря на въпросите
1.Защото по филиалите в по-малките градове се носят 5 до 10 бройки (буквално) от промоционалните стоки, поне половината се разпределя и закупува от персонала и остават по две три бройки за клиентите и тогава, който превари.Стигало се е и до бой сред клиентите!
2.Няма персонал.Често на смяна са касиерка и управител. Те зареждат, чистят продават и правят поръчки. Само управител има ключ, при възникване на проблем на каса, касиерката не може да направи нищо без този ключ. през това време управителя може да зарежда, може да е в склада, а може и просто да пуши.Някои управители дават ключовете си на касиерките, но рискуват мъмрене от регионалните.
3.Защото правят това за да отчита по-малко брак.Вместо да бракуват 20 кг месо,бракуват 10 и продават 20 кг. месо на цената на 10. И досега за толкова време никои не се усети да му се невиди, нито от ХЕИ, нито от по-големите шефове. Въпрос на време е някой да се натрови с месо от Пени.

Няма как да не е мръсно, защото във Разград ако не се лъжа са 10 или 11 човека общо в магазина.Това значи в най-добрия случай смяна с управител и две касиерки.

здраите на вси4ки ,които е опитал от вкуса на пени .настоящи и бивши служители и уважаеми клиенти,смешна верига е след като пести от работещ персонал ,набират хора обу4ават ги на вси4ки деиности поработят няколко месеца и аиде вънка ,6те вземат нови и докато свикнат ,клиентите да си 4акат на опашка търпеливо, и това ми било европеиска верига,управителя не знае как да си подрежда нито заявките са на лице нито графка за персонала ,които го прекриват е как трябва,това е гавра с вси4ките настоящи и бивши ,жалко.........

Здравейте, аз съм клиент на Пени Маркет и от скоро пазарувам от вашият магазин и имам няколко въпроса
1. Защо обявявате промоционална стока която нямате по магазините (отговора който получех когато попитах за промо аптикул ми беше обяснено, че са пратени само няколко бройки които са свършили още сутринта)
2. Как може в толкова голям магазин да има само една каса която да работи - най-вероятно е имало само една касиерка на работа незнам, но ми се наложи да чакам 15 минути поради проблем на касата (не за друго а защото отговорника на смяната не се появи цели 5 минути и му трябваха още толкова до махне от една сметка два артикула)
3. Защо се предлага изтичаща стока на системата плащаш едно получаваш две без това да е обявено в брошурата или някаде в магазина (пред мен се предложиха такива артикули на видимо познати на касиерката клиенти, но на мене не!).
Господа ръководители наглеждайте и обяснявайте по-добре на подчинените си как се прави търговия и каквиса елементарните правила при работа с хора, особено когато става въпрос за уж реномирана европейска верига магазини
От видяното в магазина не останах много очарована нито от хигиената нито от отношението на служителите в магазина надявам следващия път кога вляза във ваш магазин поне да не се виждат тия неща.

Та така към батака е цялата история с тия господа регионални,не си дават сметка че са такива само  в магазина ВИКАЙТЕ МИ КАТО МЕ ВИДИТЕ НА ВЪН

Какво да кажа,аз съм от семейството на пени.не съм доволен,кризата ме кара да съм в тази верига магазини.не е добро заплащането но не е като без нищо.работата не е тежка но си касиер,аранжор,консултант,хигиенист, а това да 3 професии в едно а заплатата само за хигиенист. магазинат е с умисъл саздаден но е занимарен по немарливост от страна на регионални и управители. те си измислят правила и не са правилни.на един клиент му трябва.добро обслужване,има го.нали4на стока,акционна няма я.недостиг на стока която се продава единственно на акционна цена,а не да ми идва ресто след из4ерпване на брошурата.

Фирмата има много да учи още...с познати и приятели да се гради някакво реноме няма как да стане.Тя е вече отдавна побългарена за разлика от други сходни фирми.За работното време,че не се спазва гледам,че вече е уточнено и подкрепям казаното от другите.Най много ме е яд,че се повишават некадърни кадри който разбираш ли след работния процес добре приготвят масите или на големи мениджъри им се  прави добра програма от някоя управителка или замка.Всичко във фирмата се знае драги управници просто не сте си научили хората да си вдигат гащите по тихо.Пени определено пречи на семейството с тези графици който се менят ден през ден или се викат хората във почивния им ден.Обслужването е под всякакво ниво никаква любезност от касиери освен Добър ден на друго не ги научихте хорицата мога и още да пиша но няма смисъл ЕДНО ЩЕ КАЖА:Хора защитавайте си работниците и ги уважавайте ВСИЧКИ(не само тия дето ....)те ви носят хляба те са хората който посрещат и изпра6тат клиентите не само поръчките и брака са най важното!!!!Видях,че най важното за вас е да на клепаш някой от аранжор до регионален.

здравейте до скоро работех в penny варна преди седмица ми казаха 4е сам сакратена но ми дадоха да подпиша дукомент за доброволно напускане по взаимно сагласие искам да попитам господата управници как се оставя маика на две малки деца без работа без предупреждение и за6то когато сакраштавате персонала си не постапвате коректно кам тях и законово да им исплаштате обезштетение как да постапя аз сега като вас зверски и да ви усадя или вашите о4акжания са да замал4а като мижитурка.на това време без работа с две деца господа трудни4ко се преживява ще 4акам вашия отговор да видим каква нова глупост щте избалвате.само не забравяйте като пишете 4е вашата работа сащо не е сигорна.ПОПОВА

нормално ли в такъв голям магазин да има 2 човека на смяна,опашките са до средата на магазина!Искам да попитам нещо,няма кого,охраната ми отговаря,че са 2 души на работа-управител и 1 касиер и двамата са на касите.
Господа управляващи,така търговия не се прави!

Как мога да се свържа с регионалния Ви представител?Никъде няма обявени телефони.