ACNielsen / Ей Си Нилсън /img/frontend/nomap.png"

ACNielsen / Ей Си Нилсън

A zaplashtaneto kak e?

Да и аз работих в тази фирма. Да и аз се отказах от нея. Да лоша е. Привилегии плащат навреме. Май само това са оправили. Всичко е връзкари. Много пари за обучение и после сами те карат да напуснеш. А ако ви кажа и как се върши работата О божееее :) не знам кой луд си плаща за данните им. Да и аз съм съгласен с мнението на някой хора ,че може би ще фалират. Всички трябва да се сменят. Не само тея от горе.

Да! Работният процес във фирмата е силно побългарен.Заплатите са много ниски и когато напуснеш дори не се изплаща дължимото.А когато работиш допълнително-никакви стимули.Социалният пакет е мизерен.Почти ежедневно се налага да се работи допълнително. Понякога няма възможност и време да ползваш компенсациите си.Мениджърският екип, които само на думи е такъв, не може да промени негативите във фирмата.Десетки работещи ,идват,работят за кратко и разочаровани напускат.Възможностите за развитие са да седнеш от един на друг компютър и да свършиш работата на напусналия колега.Колегите са много добри,но има една рускиня...прегазва те като валяк."Управлява" яко.Но къде ли няма такива хора???
Работната среда е прилична по българските стандарти, но това все пак
е Nielsen!!!

Айде вие пък се оляхте.Във всяка фирма има кусури.Навсякъде си има проблеми.Работа ли е не ми я хвали.Аз познавам бивши колеги който со доволни от фирмата и от нея самата ,не само от двама трима човека.....

Здравейте! Искам да кажа на тези, които споменават некадърниците дошли във фирмата, че не друг, а шефовете са си ги избрали, а те вече въобще не подбират, защото нямат избор. Толкова народ се извъртя там, че едва ли им е лесно да намерят хора вече. Условията за работа са добри и повечето колеги са свестни, но най-важните хора там са отрепки. Въпросната А.М се води за HR, при положение, че няма възпитание за нормална комуникация с човек, алчна е и нагла. Тя заедно с мениджърката са принизили фирмата до това, което е в момента, а на кипърци не им дреме въобще, защото явно си имат своите врътки. Шансът за развитие е нищожен - ако много искаш да се "развиваш", те слагат в друг отдел и после се държат сякаш са ти дали най-голямото благо на света... Заплатите се актуализират веднъж на 5г. сигурно, а през това време увеличенията са смешни и чакаш за тях по няколко месеца, след като са ти обещани.
Привилегиите са повече от скромни, но проблемът не е в това, а че за всяко нещо, което уж ти се полага се чувстваш като просяк и едва ли не се тупат в гърдите - вижте колко много сме ви дали. Кадрите не се ценят и ги оставят да си ходят без да си мръднат пръста, въпреки че са вложили в тях месеци и години като обучение и пари.

Това да не е някаква шега? Световният номер 1 е зле..няма начин...добре дошли в България!

Rabota ot 6g v tazi firma i sum dovolna. Tova 4e idvat xora kudeto gi murzi da gledat i posle iskat povishenie i eto gi yuk po saitovete da pishat gluposti. Vsqka firma si ima i plusove i minusi.Nielsen ne e losha i ima razvitie stiga da iskash. Az se razvivam v tazi firma i sum dovolna. Qd me e 4e idvat nekadurnici deto ne znaqt kak da se vpishat v rabotata i ekipa i posle vmesto da vinqt sebe si , pluqt po saitovete.Xora gledaite v sobstvenata si panica a ne v 4ujdata! Nikoi nqma da vi izdigne, trqbva sami da yspeete. No purvo porastnetee!

Страшно много работа, повече от мизерно заплащане, което получаваш след няколко месеца чакане.

Заплащането е нормално като за начинаещи, не дават веднага високите заплати, а чакат да покажеш какво можеш. Фирмата не предлага кой знае какви привилегии, но не е и съвсем зле. Понякога се налага да се работи доста, но когато ти се наложи да отсъстваш няма проблем. Ако човек иска може да се развива може, но това изисква усилия...... Офисът не се намира в центъра, но в този район вече работят толкова много хора, М-Тел, Сименс и други фирми. Колегите са млади и в голямата си част свестни. В сравнение с други места на които съм работил, товя не е чак толкова лошо.....

В тази фирма някой разбира ли от маркетинг?
Кънтри мениджър Я.Ц-английска филология; Административен директор А.М.-хореограф; филд мениджър Н.Н.-футболист.
координатор Е.М.-едва изкласила с 300 зора и с 2 години закъснение гимназия и не помни повече от 5 минути.Крайно време е от Кипър да дойдат и да изгонят двете самозабравили се некомпетентни госпожи.
Добре ,че има още фирми,които вярват,че данните от проучванията са достоверни,но това не е така.
Чалгаджийката М.Г. да спре да пуска "Води ме в някоя квартална кръчма" ,че направо ни писна от нея и от безкрайните и истерии.Цирка е пълен :))