ACNielsen / Ей Си Нилсън /img/frontend/nomap.png"

ACNielsen / Ей Си Нилсън

Явно каквото и да отиде или попадне в България, неминуамо става жертва на любимото ми "побългаряване"... Ужасно съм разочарована да прочета всички тези негативни коментари, тъй като съм настящ служител. С една съществена разлика - не работя за компанията в България. Да, заплатата е добра. Да, актуализират я всяка година. Да, условията на работа са много добри. Да, получавам всяка година бонус. Колкото до придвижването по йерархичната стълбица - не е лесно, но къде ли пък е. Направо ми иде да се изям от яд като си представя как екплоатират хората...

Заплащането ли? То е горе-долу средно. Но кофтито е, че не виждаш възможности за развитие. Получаваш заплата същата както и някоя друга твоя колежка, която ни си дава хич зор. И осъзнаваш обаче, че дори да се претрепеш, вземаш колкото нея. Това те демотивира яко. И гледаш малко по-отгоре на нещата, т.е. буташ.... ден да мине друг да дойде и не се впрягаш много, не се стараеш, не вземаш нещата навътре и т.н. Друго спасение няма. Условия като работна среда няма много добри. Но поне карта за градски транспорт ти дават, и с това се изчерпват нещата. Вярно, че и доста напускат.

A zaplashtaneto kak e?

Да и аз работих в тази фирма. Да и аз се отказах от нея. Да лоша е. Привилегии плащат навреме. Май само това са оправили. Всичко е връзкари. Много пари за обучение и после сами те карат да напуснеш. А ако ви кажа и как се върши работата О божееее :) не знам кой луд си плаща за данните им. Да и аз съм съгласен с мнението на някой хора ,че може би ще фалират. Всички трябва да се сменят. Не само тея от горе.

Да! Работният процес във фирмата е силно побългарен.Заплатите са много ниски и когато напуснеш дори не се изплаща дължимото.А когато работиш допълнително-никакви стимули.Социалният пакет е мизерен.Почти ежедневно се налага да се работи допълнително. Понякога няма възможност и време да ползваш компенсациите си.Мениджърският екип, които само на думи е такъв, не може да промени негативите във фирмата.Десетки работещи ,идват,работят за кратко и разочаровани напускат.Възможностите за развитие са да седнеш от един на друг компютър и да свършиш работата на напусналия колега.Колегите са много добри,но има една рускиня...прегазва те като валяк."Управлява" яко.Но къде ли няма такива хора???
Работната среда е прилична по българските стандарти, но това все пак
е Nielsen!!!

Айде вие пък се оляхте.Във всяка фирма има кусури.Навсякъде си има проблеми.Работа ли е не ми я хвали.Аз познавам бивши колеги който со доволни от фирмата и от нея самата ,не само от двама трима човека.....

Здравейте! Искам да кажа на тези, които споменават некадърниците дошли във фирмата, че не друг, а шефовете са си ги избрали, а те вече въобще не подбират, защото нямат избор. Толкова народ се извъртя там, че едва ли им е лесно да намерят хора вече. Условията за работа са добри и повечето колеги са свестни, но най-важните хора там са отрепки. Въпросната А.М се води за HR, при положение, че няма възпитание за нормална комуникация с човек, алчна е и нагла. Тя заедно с мениджърката са принизили фирмата до това, което е в момента, а на кипърци не им дреме въобще, защото явно си имат своите врътки. Шансът за развитие е нищожен - ако много искаш да се "развиваш", те слагат в друг отдел и после се държат сякаш са ти дали най-голямото благо на света... Заплатите се актуализират веднъж на 5г. сигурно, а през това време увеличенията са смешни и чакаш за тях по няколко месеца, след като са ти обещани.
Привилегиите са повече от скромни, но проблемът не е в това, а че за всяко нещо, което уж ти се полага се чувстваш като просяк и едва ли не се тупат в гърдите - вижте колко много сме ви дали. Кадрите не се ценят и ги оставят да си ходят без да си мръднат пръста, въпреки че са вложили в тях месеци и години като обучение и пари.

Това да не е някаква шега? Световният номер 1 е зле..няма начин...добре дошли в България!

Rabota ot 6g v tazi firma i sum dovolna. Tova 4e idvat xora kudeto gi murzi da gledat i posle iskat povishenie i eto gi yuk po saitovete da pishat gluposti. Vsqka firma si ima i plusove i minusi.Nielsen ne e losha i ima razvitie stiga da iskash. Az se razvivam v tazi firma i sum dovolna. Qd me e 4e idvat nekadurnici deto ne znaqt kak da se vpishat v rabotata i ekipa i posle vmesto da vinqt sebe si , pluqt po saitovete.Xora gledaite v sobstvenata si panica a ne v 4ujdata! Nikoi nqma da vi izdigne, trqbva sami da yspeete. No purvo porastnetee!