ACNielsen / Ей Си Нилсън /img/frontend/nomap.png"

ACNielsen / Ей Си Нилсън

Изключително неадекватен процес по подбора. Жалко, че явно това е поредната напълно побългарена голяма фирма. Препоръчвам на HR отдела да се научи да пише грамотно на български преди високопарно да задава въпроси относно квалификациите на кандидата. Лично аз едва ли отново бих кандидатствал след като човека, който отговаря за подбора няма елементарна грамотност и имейлите му са с правопис на третокласник и то на майчиния му език.

Работя от почти 2 години в Фирмата. Прочетох тук всички мнения и бих казал че повечето са неверни или написани от хора, които по принцип са недоволни от живота. До момента във фирмата си се плащат редовно заплатите, които са доста на ниво. Има пакет социални придобивки, и шансове за реализация. Лично аз видях хора да развиват кариера и то базирана само на опит и талант.

Може ли някой да сподели някакъв диапазон на заплащане за позиции в тази фирма.

Като цяло работната среда е добре, като изключим интригите, които постоянно ги има. Шуробаджинаштината е на почит, като не си симпатична на някои спуканата ти е работата, много обещания, но без никакъв резултат, на никои не му пука за теб, за това текучеството е голямо, развитието ти е, като напусне някои да те натоварят и с неговата работа, разбирасе без никакъв финансов стимул - ЧЕСТИТО издигна се!

Идеалната работа за хора без знания и умения. Много, много слаб мениджмънт.

Прекрасна фирма. Компетентни ръководители. Млад колектив. Приятелска атмосфера. Ако си амбициозен можеш да растеш. Липсват интриги.
Недостатък - следване на корпоративната политика, но това е корпоративна организация, няма какво да се направи. Много влиятелен HR-a, но не работи в полза на хората.

като цяло работата във фирмата е ок. Има си своите позитиви и негативи.

Хубавите страни са коректни трудови взаимоотношения (заплати, осигуровки, отпуски) както и възможностите за израстване.

Негативите са породени предимно от корпоративния начин на работа - нещата се случват бавно (повишения, промяна на заплатата и т.н.), както и от липсата на компенсации.

В крайна сметка, фирмата е ок ако си търсите дългосрочна позиция и сигурност - заплатите са около средните за сектора, а развитието зависи предимно от вас самите - въпреки че нещата се случват бавно, те се случват.

Може ли някой да хвърли светлина по въпроса със заплащането? В какви граници варира то в различните отдели? Отговори от типа "плащат навреме" не ме вълнуват - интересуват ме конкретни цифри. Благодаря!

Първолета е отвратителна, държи се арогантно с анкетъорите ....
Няма елементарно възпитание, затова цяла България е пропищяла от нея
Като и поискаш обяснение за нещо е като подивяла...
Луди са всички в тази фирма...

Винаги проверяват анкетите на 100% по телефона,даже съм присъствала на телефонна проверка.Много държат хората на телефона и ги занимават.Служителите в София винаги се съмняват в работата на анкетьор от провинцията.Вярно-много са дребнави но плащат добре за анкета и плащат скоро след приключване на проучването. Лошото е,че няма социални стимули за анкетьорите от провинцията-няма карти за градски транспорт,карти за фитнес или нещо подобно..