ACNielsen / Ей Си Нилсън /img/frontend/nomap.png"

ACNielsen / Ей Си Нилсън

Може ли някой да сподели някакъв диапазон на заплащане за позиции в тази фирма.

Като цяло работната среда е добре, като изключим интригите, които постоянно ги има. Шуробаджинаштината е на почит, като не си симпатична на някои спуканата ти е работата, много обещания, но без никакъв резултат, на никои не му пука за теб, за това текучеството е голямо, развитието ти е, като напусне някои да те натоварят и с неговата работа, разбирасе без никакъв финансов стимул - ЧЕСТИТО издигна се!

Идеалната работа за хора без знания и умения. Много, много слаб мениджмънт.

Прекрасна фирма. Компетентни ръководители. Млад колектив. Приятелска атмосфера. Ако си амбициозен можеш да растеш. Липсват интриги.
Недостатък - следване на корпоративната политика, но това е корпоративна организация, няма какво да се направи. Много влиятелен HR-a, но не работи в полза на хората.

като цяло работата във фирмата е ок. Има си своите позитиви и негативи.

Хубавите страни са коректни трудови взаимоотношения (заплати, осигуровки, отпуски) както и възможностите за израстване.

Негативите са породени предимно от корпоративния начин на работа - нещата се случват бавно (повишения, промяна на заплатата и т.н.), както и от липсата на компенсации.

В крайна сметка, фирмата е ок ако си търсите дългосрочна позиция и сигурност - заплатите са около средните за сектора, а развитието зависи предимно от вас самите - въпреки че нещата се случват бавно, те се случват.

Може ли някой да хвърли светлина по въпроса със заплащането? В какви граници варира то в различните отдели? Отговори от типа "плащат навреме" не ме вълнуват - интересуват ме конкретни цифри. Благодаря!

Първолета е отвратителна, държи се арогантно с анкетъорите ....
Няма елементарно възпитание, затова цяла България е пропищяла от нея
Като и поискаш обяснение за нещо е като подивяла...
Луди са всички в тази фирма...

Винаги проверяват анкетите на 100% по телефона,даже съм присъствала на телефонна проверка.Много държат хората на телефона и ги занимават.Служителите в София винаги се съмняват в работата на анкетьор от провинцията.Вярно-много са дребнави но плащат добре за анкета и плащат скоро след приключване на проучването. Лошото е,че няма социални стимули за анкетьорите от провинцията-няма карти за градски транспорт,карти за фитнес или нещо подобно..

Аз също не съм доволна от фирмата. Работих март за тях, дадоха ми парите в края на май месец, след мое обаждане и караници...Бяха ми отрязали паловината от парите и след като поисках обяснение, те не знаеха да ми обяснят една анкета колко струва, колко е транспорта, и най-голямата простотия - отрязали ми пари за логически оглед на анкети които са прекратени, защото анкетираният не пуши и дефакто не е цялостна анкета...голяма идиотщина е повярвайте ми

Не съм влизала да чета мнането на хората за Нилсън, но мисля, че тук явно се изказват хора дето хич не се чуват какво говорят и разбирам защо чета подобни нелепости -  българите или "казват лошо" или не казват нищо....Работя от 10 години в Нилсън и макар, че заплатата не отговаря НАПЪЛНО на натоварването то всичко друго казано във този форум е чиста клевета.  Ето предимствата, които бих посочила като дългогодишен служител на Нилсън. НИКОГА не ти бавят заплатата. НИКОГА не се опитват да те "изработят" - получаваш това, което си изпработил. Данните пък....кой е този дето говори за качеството на данните...като изключим, че статистиката си има "закони" и няма как да мине без тях..то всичко друго е "живата" пазарна деиствителност. Данните които събираме от търговската мрежа на дребно са 100% верни... хората, които работят в Нилсън си обичат работата и поне в отдела дето аз работя няма как да намериш работа..защото никой не напуска. Отпускат се средства за всичко, което може да повлияе добре на работещите...средства за фитнес , безплатни курсове по английски...Може би тези дето напускат и пишат тези лъжи не са били достатъчно добри да заемат по добри позиции. Мога да посоча като пример - в момента има работещ мениджър, които преди 3 години започна като анкетъор. Това е една от малкото компании, която по време на криза увеличи заплатите...може би това е първото добро мнение за Нилсън и това е защото, когато трябва да кажем нещо добро...просто си мълчим...говорим само когато трябва да плюем!