ACNielsen / Ей Си Нилсън /img/frontend/nomap.png"

ACNielsen / Ей Си Нилсън

Здравейте ще ви кажа само едно фирмата е готини и аз работя в нея вече 6 год. и се издигам а не седя на едно място.Тези които пишат че заплатите са малко и че не се отнасят с тях като с хора нека първо да се замислят те какво са направили защото аз за толкова години през мен минаха мн хора от които по голямата част не ставаха за нищо но имаха страшно голямо самочуствие и заради това такива неща пишат по всички форуми те са едни и същи само че под различни псевдоними.

Мнението на ЧОВЕК ми звучи като на някой от псевдомениджърите :)
Аз очаквам фирмата да се срине в близките 1-2 години и да затворят офиса, освен ако не направят основни промени във фирмената политика.

Заплащането е кофти, стартираш на по-скоро прилична заплата и после само годишно увеличение от 10-20 лв. Не става така. В резултат на това, а и на многото работа (постоянно увеличение на клиентите, но е и на персонал), текучеството е доста голямо. Това ти е и шанса за израстване. Но няма гаранция, че ще те издигнат, ако имаш качества. Личното шушу-мушу е на почит.

Съгласен съм с човек. Трябва да се докажеш, че си успял. Докато си клатиш краката колкото за заплатата, няма да стане по-добре. А когато работата стане - много вожд, малко индианец, става и като в риалити шоу - всички гладни от провалени мисии и един по един се номинират за изгонване. В края на краищата, можеш да си горд и щастлив не щото си индианец, а защото си успял и отбора в който си е спечелил и се е подобрил.

Условията за работа са добри. Но ако очаквате, че още като дойдете ще получите всичко - не е така. За тези които имат воля да се докажат има перспектива, а за останалите които се интересуват само от парите нека си потърсят работа другаде. ВСИЧКИ ИСКАТ ДА БЪДАТ МЕНИДЖЪРИ, АМА НЯКОЙ ТРЯБВА И ДА РАБОТИ.

Ujasni usloviq

Kasierkata .... ..... da si vurshi rabotata,a ne cial den da stoi v kafeto.Mnogo vruzkari v tazi firma. 90 % ot menidjurite sa nekadurni-da chetesh ot instruktzii i da nemojesh da vurjesh 2 izrichenia. Niakoi prekaleno mnogo gi e izlugal,che stavat za neshto.

много ниско заплащане за много работа!