ACNielsen / Ей Си Нилсън /img/frontend/nomap.png"

ACNielsen / Ей Си Нилсън

Страшно много работа, повече от мизерно заплащане, което получаваш след няколко месеца чакане.

Заплащането е нормално като за начинаещи, не дават веднага високите заплати, а чакат да покажеш какво можеш. Фирмата не предлага кой знае какви привилегии, но не е и съвсем зле. Понякога се налага да се работи доста, но когато ти се наложи да отсъстваш няма проблем. Ако човек иска може да се развива може, но това изисква усилия...... Офисът не се намира в центъра, но в този район вече работят толкова много хора, М-Тел, Сименс и други фирми. Колегите са млади и в голямата си част свестни. В сравнение с други места на които съм работил, товя не е чак толкова лошо.....

В тази фирма някой разбира ли от маркетинг?
Кънтри мениджър Я.Ц-английска филология; Административен директор А.М.-хореограф; филд мениджър Н.Н.-футболист.
координатор Е.М.-едва изкласила с 300 зора и с 2 години закъснение гимназия и не помни повече от 5 минути.Крайно време е от Кипър да дойдат и да изгонят двете самозабравили се некомпетентни госпожи.
Добре ,че има още фирми,които вярват,че данните от проучванията са достоверни,но това не е така.
Чалгаджийката М.Г. да спре да пуска "Води ме в някоя квартална кръчма" ,че направо ни писна от нея и от безкрайните и истерии.Цирка е пълен :))

Здравейте ще ви кажа само едно фирмата е готини и аз работя в нея вече 6 год. и се издигам а не седя на едно място.Тези които пишат че заплатите са малко и че не се отнасят с тях като с хора нека първо да се замислят те какво са направили защото аз за толкова години през мен минаха мн хора от които по голямата част не ставаха за нищо но имаха страшно голямо самочуствие и заради това такива неща пишат по всички форуми те са едни и същи само че под различни псевдоними.

Мнението на ЧОВЕК ми звучи като на някой от псевдомениджърите :)
Аз очаквам фирмата да се срине в близките 1-2 години и да затворят офиса, освен ако не направят основни промени във фирмената политика.

Заплащането е кофти, стартираш на по-скоро прилична заплата и после само годишно увеличение от 10-20 лв. Не става така. В резултат на това, а и на многото работа (постоянно увеличение на клиентите, но е и на персонал), текучеството е доста голямо. Това ти е и шанса за израстване. Но няма гаранция, че ще те издигнат, ако имаш качества. Личното шушу-мушу е на почит.

Съгласен съм с човек. Трябва да се докажеш, че си успял. Докато си клатиш краката колкото за заплатата, няма да стане по-добре. А когато работата стане - много вожд, малко индианец, става и като в риалити шоу - всички гладни от провалени мисии и един по един се номинират за изгонване. В края на краищата, можеш да си горд и щастлив не щото си индианец, а защото си успял и отбора в който си е спечелил и се е подобрил.

Условията за работа са добри. Но ако очаквате, че още като дойдете ще получите всичко - не е така. За тези които имат воля да се докажат има перспектива, а за останалите които се интересуват само от парите нека си потърсят работа другаде. ВСИЧКИ ИСКАТ ДА БЪДАТ МЕНИДЖЪРИ, АМА НЯКОЙ ТРЯБВА И ДА РАБОТИ.

Ujasni usloviq

Kasierkata .... ..... da si vurshi rabotata,a ne cial den da stoi v kafeto.Mnogo vruzkari v tazi firma. 90 % ot menidjurite sa nekadurni-da chetesh ot instruktzii i da nemojesh da vurjesh 2 izrichenia. Niakoi prekaleno mnogo gi e izlugal,che stavat za neshto.