Дискордиа АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна, Младост, бул. Янош Хуняди, 6 Бизнес център Мейкър офис 201&markers=Варна, Младост, бул. Янош Хуняди, 6 Бизнес център Мейкър офис 201

Дискордиа АД

Отношението е горе долу добро,но заплащането е много зле.Пускат обяви и за прави курсове като пишат " Възможност за гарантирана почивка, по една седмица всеки месец, ако карате "прави" курсове"като реално почивката е не повече от 3-4 дни месечно.Ако ги питаш разликата в прави и вътрешни курсове надали ще открият такива.Назначили са сто човека в администрацията на които шофьорите им изкарват заплатите.

Ходих на интервю за мениджър продажби. Първо, кандидатите чакаха да минат на конвейер. В коридора има бланки, където да си въведеш данни подобно на тези в автобиографията, вкл. и очаквана заплата. Смешно е да запишеш очаквана заплата, преди да си чул подробно детайли за позицията. Който е готов с бланката влиза на среща с "шефа" на фирмата. Всяко "интервю" отнемаше около 10 мин. Можете да си представите колко професионално беше...В момента, в който видя очакваната от мен заплата ми се изсмя, че човек на моята възраст не може да взема подобна заплата, и че той не бил изключение и не можел да ми предложи толкова пари. Когато кандидатствах там бях на 21 години и 2 седмици след това смешно интервю започнах работа в топ фирма с по-висока от желаната от мен заплата. Така че ако искате да работите при един чичко, който има повече предрасъдаци, отколкото познания за пазара, то това е вашата фирма.

Меже ли някой да сподели мнение за фирмата? Интересува ме какво е отношението, възнаграждението и какъв е колектива в международния отдел?

Кандидатствам за Мениджър Международен транспорт.

Благодаря предварително!