Дискордиа АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна, Младост, бул. Янош Хуняди, 6 Бизнес център Мейкър офис 201&markers=Варна, Младост, бул. Янош Хуняди, 6 Бизнес център Мейкър офис 201

Дискордиа АД

За 1 година, пускат през ден ( буквално, не е метафора)обява за 3-4 позиции.
Младши мениджър клиенти
СЪТРУДНИК ТЕХНИЧЕСКА ЕКСПЛОАТАЦИЯ
Международни шофьори

казвам се Матев Атанас Николов,и работя във фирмата почти 2 години.До момента не мога да се оплача от НИЩО!Мисля,че ако така продължава бих се пенсионирал тук!Заплащането е както сме подписали договора!Спазва се перфектно!Хората които се грижат за товарите са професионалисти!Заплатата си получавам на точно определената дата!Работил съм 7години във западна фирма и не намирам разлика!Ако имам някакъв личен проблем,намират решение! за написаното по горе гарантирам със Шофиорската си книжка No;280883673 с категории ;B,C,D,BE,CE,DE,M,с регистрация 1978г.Ако някой иска да РАБОТИ като Международен щофьор,(но на истина да може да работи)ТОВА Е ФИРМАТА!

Тази фирма е една голяма пирамида,с много излъгани.Искам да кажа на управителите че командировъчните са за плащане на храна и спане в чужбина,а не заплата.Може много да лъжете на интервютата,по разни медии да се пъчите колко добри работодатели сте,НО ВИ СЕ НОСИ ИМЕТО колко сте некоректни и измамни.

Когато виждаш, че една фирма пуска непрекъснато обяви за едни и същи позиции през месец-два, ми то е ясно! Значи там доста неща не са наред! Тъжното за тези, които си търсят работа, приклещени от обстоятелствата, се надяват "лошото" да не се случи и на тях!Просто "не си хабете надеждите", пък и времето за евентуално интервю! Продължавайте с търсенето!
Желая Ви успех!!!!

Много големи измамници и използвачи са.Чуете ли за тази фирма стоите далеч от тях ,ако не искате да изгорите.Обещават едни пари,крият осигуровки,постоянно си измислят глоби,караш месеци без почивка.

Много любопитен тоя чичка. Даваш сумати лична инфомация и накрая извинявай ,че се видяхме. Обаче да знаят ,информациятя не е безплатна.

1 точка

Напълно подкрепям изразениете по-долу негативни мнения и нагласи относно фирмата! Кандидатствах за позицията "Специалист продажби, контейнерни превози и спедиция", след което последва незабавно обаждане и покана за интервю с въпросния г-н Михайлов, което се проведе миналата седмица. Както е споменато и в другите коментари основния фокус на интервюто беше насочен повече към сложен психологически анализ на личността, отколкото към изясняване на допирните точки между страните. Поведението на въпросния г-н Михайлов, сложният изказ, тонът му и дори строго официалният външен вид ви карат да си мислите, че кандидатствате за работа от най-високо мениджърско ниво и от вас се изискват изключителни качества. В крайна сметка обаче връщате лентата и си казвате: "Аз не кандидатствах ли за търговец на услуга?".
През тази седмица получих обаждане за второ интервю (общо щели да бъдат три) и реших, макар не дотам добрите ми впечатления от първото интервю, да отида като уговорката беше за 11 часа. Изключително некоректно е да отидеш точно навреме, а пред теб да има други двама души, които да чакат за интервю и трети, който да събеседва с г-н Михайлов. Да аз съм просто кандидат за работа, но и не съм длъжен да търпя подобно отношение! Въпреки това седнах да изчакам с идеята, че може и да е на късмет! тогава обаче бях шокиран от един лист, който ми подаде една от служителките в офиса! На него имаше логическа задача, която за пет мин трябва да решите! Признавам си, че въпреки икономичкото ми образование бързината в решаването на задачи не ми е силна страна, но въпреки това намерих решение, но листа ми беше взет, защото "времето изтекло". Това ме вбеси, благодарих на въпросната дама за отделеното време, уведомих я, да предаде на г-н Михайлов, че съм дошъл на интервю за работа, а не на събеседвания за личността ми и изпити по точни науки и, че оттеглям кандидатурата си!
Мога само да кажа, че когато има достатъчно работа, никой не би се занимавал да прави такива дълги и сложни интервюта. Просто вземаш служителя и го поставяш в работна обстановка и така ще си проличи кой какво може (нали затова е изпитателния срок)! Тази практика е така типична за чуждестранните форми, жалко обаче, че нашенските все още не могат да я възприемат!
Въпреки всичко желая на компанията всичко добро, а на г-н Михайлов да говори повече за работа и по-малко за странични неща!

Бях на интервю във въпросната фирма и останах меко казано обиден. Въпросният господин не знам дали беше и HR "пълен чичко" се държеше много арогантно и непрофесионално ... кандидаствам за позиция младши "ИТ" задава ми се въпрос до къде си с "Excel" това е като въпрос ... свързан явно с бъдещата работа. След което започва едно разпитване за семейство и личен живот.Другото , което ми прави впечетление е че на няколко месеца търсят човек на тази позиция можете сами да си направите извода. Моя съвет е да не си губите времето с чичака HR , шеф , психолог , семеен консултант , итн.

Здравейте,имам наблюдения за тяхни обяви за работа.Как е възможно да пускат една и съща обява в продължение на няколко години,защо разкарват хората изобщо до тяхният офис,при положение че не наемат никого,правят проучване или кастинг???Лично мен са ме канили 2пъти на интервю,като втория пъд даже незнаеха че се явявам повторно!!Задават въпроси под шабшон силни слаби страни,какво работят родителите ти и колко получават в.т.ф. това някакво проучване ли е или незнам немога да си обясня!!!Не ходете там,освен ако не искате да си изгубите времето!!!!!

Отношението е горе долу добро,но заплащането е много зле.Пускат обяви и за прави курсове като пишат " Възможност за гарантирана почивка, по една седмица всеки месец, ако карате "прави" курсове"като реално почивката е не повече от 3-4 дни месечно.Ако ги питаш разликата в прави и вътрешни курсове надали ще открият такива.Назначили са сто човека в администрацията на които шофьорите им изкарват заплатите.