Дискордиа АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна, Младост, бул. Янош Хуняди, 6 Бизнес център Мейкър офис 201&markers=Варна, Младост, бул. Янош Хуняди, 6 Бизнес център Мейкър офис 201

Дискордиа АД

Ще започна още от обаждането за покана за интервю за длъжност спедитор: даден ми беше адрес, попитах дали ще може да ми се даде информация за локацията, тъй като не съм запозната с района; момичето от другата страна беше изключително издразнено от този факт.
Отидох до въпросната сграда, доста лъскава, но изключително неудобна за стигане. Дадоха ми да попълвам анкета, както доста хора преди мен са обяснили, с необяснимия за мен въпрос : "Пушите ли?" + препоръки от минали работодатели и колко очаквам да бъде моята заплата, като допреди това не ми е обяснено нищо за въпросната работа. Изключително непрофесионално още от самото начало.
Продължаваме напред - покани ме корпоративно изглеждащ мъж, без да ми се представи, гледащ ме от високо , изключително надменен. Започна кръстосания разпит, баш сякаш съм отишла на изпит. Въпроси от типа : Родителите Ви с какво се занимават и дали съм женена. Тръгнах си покъртена.
Правете си сами сметка, щом на интервюто още се държат без капка уважение и професионализъм....

Кандидатствам за втори път
Първия път ми се обадиха,отидох и ми дадоха да попълвам някакъв тест :)
В целия тест имаше само два въпроса по специалността,другото беше общи приказки и три логически задачи за врабчета и да меря някаква кана с вода :)
Лигическите не попълних..интервю устно нямаше
След година пак кандидатствах
Обадиха се за интервю- отивам и какво да видя абсолютно същия тест :)
Пак не преброих птичките и си тръгнах :)

Всичко​ написано за чичака-психолог (Калин) е напълно вярно. Не си губете времето с тези измекяри.

Не стават боклуци са.едно говорят друго вършат.лъжат в заплащането

Кандидатствах по обява работа във фирмата. След, което получих мейл на следващия ден, че съм одобрена за интервю. Стана ми малко съмнително как веднага ми бяха прегледали биографията и ме извикаха (имайки предвид, че досега са ми звънели след седмица дори и две след подадена автобиография). Това, което ми направи впечатление е офиса страхотен е и до там с приятното впечатление. На входа още ми дадоха да попълвам анкетна с информация за бивши работодатели, номера, адреси. След това дойде един господин, който да ме интервюира и интервюто протече за 10 минути, като въпросите, които ми бяха зададени бяха: От къде съм? Къде живея и с кого? Какво работят родителите ми? Какво работи брат/сестра ако имате такива? ......
След това ми казаха, че ще получа обратна връзка в рамките на две седмици... не получих такава изобщо доста непрофесионално бих казала.

Кандидатствах за позиция "офис сътрудник анализи". След като бях поканена за интервю, в уговорения час в офиса ме посрещна служител на фирмата, попита за какво съм дошла и ми връчи да попълвам анкета. В анкетата се искаше информация като- да дам повече информация и координати на бивш работодател, каква искам да е заплатата ми. След анкетата интервюто протече чрез разговор. В разговора интервюиращият не каза нито един факт за фирмата, нито при какви условия ще се работи. Такава информация евентуално ще се получи при покана за второ интервю. Въпросите, който ми се зададоха бяха от типа- какво работят родителите ми, с кого живея в момента, каква заплата искам да получавам, каква съм получавала. Некомпетентно проведено интервю, с въпроси и теми с почти нищо общо за позицията, за която кандидатстваш, не дават абсолютно никаква информация за фирмата и работата.

Искат да им подпишеш записна заповед че им дължиш 5000 лева ,но не ти дават и стотинка от тези пари за да могат да те обработват както си искат и да работиш като роб,и като искаш да напуснеш те съдят за тези 5000 лева нищо че не си ги взел.Сега работя за една чужда фирма и всичко е по кодекса на труда и няма записни заповеди за 5000 лева.Сами си правете изводите пускат постоянно обяви за шофьори и администрацията всеки божи ден.Ако искате да сте роби и да им дължите пари те постоянно търсят балами.

Разходни норми кви са тези глупосто колкото изхарчи камиона толкоз. Точенето на нафта е отделен въпрос - като не ти плащат как да си вземеш парите, или като ти налагат някви измислени глоби. Записна заповед ОК да ми даде кеш 5000 лв и ще я подпиша а така да подпиша забравете. Всеки себеуважаващ се шофьор не би пофписал такова нещо. Ако ще с космическо камионче да работя :). Лошото е, че хора работещи в офис, които не са излизали навънка с камион определят какво що...

Първо за да те назначат искат записна заповед ( за такива които са решили лесно да забогатеят ). Разходни норми на горивото, ако си плюс плащаш си. Единствен плюс в тази фирма са новите камиони

Гледах интервю със собственика на фирмата как много трудно привлякъл 3 украинци за шофьори но те след няколко месеца си тръгнали.Защо ли????????Фирмата пуска обяви всеки ден БУКВАЛНО.Лъжат за заплати,осигуровки,почивки и т. н. Сами си правете изводите.