Дискордиа АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна, Младост, бул. Янош Хуняди, 6 Бизнес център Мейкър офис 201&markers=Варна, Младост, бул. Янош Хуняди, 6 Бизнес център Мейкър офис 201

Дискордиа АД

Значи какво излиза - ( ДИСКОРДИЯ ) фирма толкова прехвалена се командва от НЕКАДЪРНИЦИ -( ФЛОТНИ МЕНИДЖЪРИ) на който е дадена безгранична власт .....а мишките работливи (шофьорите) освен да ПЛАЩАТ грешните решения на горепосочените смешковци нищо друго не им остава .Къде са началниците на тази измислена фирма и да направят справка колко кадърни шофьори напускат фирмата и каква е истинската причина ?????????

Не съм работил в фирмата ,но като чета тия коментари ме отказват да отида там.. то просто там е КЕРБАЛА ,всеки топи другия, иначе в интернет има адски много негативни коментари за фирмата и кои е този даскал дето учи камиона да се кара по инерция без педал? сакън да не глътне малко повече нафта, и то глемия бонус 100 евро за икоимочно карне ПХА ПХАХА , И КАТО ЗА ФИНАЛ В JOBS НОН СТОП ВИСЯТ ОБЯВИТЕ ЧЕ ТЪРСЯТ ШОФЕРИ ХАХАХ НЯМА ДА НАМЕРИТЕ ШОФЕРИ ЗА 1800-2200 2400 ЕВРО НЯМА КОИ,ТО ДАЖЕ НЕ СЕ СТИГА И ДО 2400 ЕВРО !! ТАЗИ ФИРМА ДИСКОРДИЯ Е ОТ ТОЗИ ТИП,ПО-ДОБРЕ ВКЪЩИ НА ХЛЯБ И СОЛ ОТ КОЛКОТО ТАМ ДА РАБОТИШ !! ЩЕ ТЪРСИТЕ И НЯМА ДА НАМЕРИТЕ ШОФЬОРИ !!

Още на първият ми курс установих че има разминаване в началният километраж със над 130 км ...т.е впоследствие това са разходи ( нафта ) който шофъора е вече (откраднал) ....тъй нареченият ми флотен Теодор Тодоров след като видя документите започнаха едни извинения че не било умишлено и т.н.
Ще попитам следното :
Защо определени колеги твърдят че посредством хората който замерват нафтата в гаража се преразпределя горивото през неправилно отчитане ?
Защо след постъпване като сменник в ( Дискордия ) Цветинка - интервюиращата госпожа ви УБЕЖДАВА че курс София-Гърция продължава от 3-4 дни а след като започнете спедиторите заедно със флотните изискват курса да е затворен за минимум 2-3 дни ??????
Защо господата учители на икономично шофиране ви убеждават че трябва да се карат камионите по ИНЕРЦИЯ за да нямате преразход ,,,,и да се кара само на (педал) . Ще напиша нещо и за мен - аз съм направил точно 5гръцки курса без абсолютно никакво уврежане на техниката и доставяне на товара във норми , за благодарност ДИСКОРДИЯ ми връчва за 2 от курсовете ми разход от над 160 литра гориво . Това е НАГРАДА за отлично свършена работа ..... тези пари който ще ми удържат аз им пожелавам да го похарчат в черква ...

поредната бг измамна фирма ,а за тая фирма има сигурно над 15 000 коментара в последните 7-8 години абсолютни неудачници не стават, имам приятел кара там денис кадиров се казва режат си го и него ама стой стиска зъби, 2600 евро нето, ама като махнем глобите оставали около 2000 евро изобщо няма смисъл,но това е писано правило БГ ФИРМА ПРЕЦАКВА БГ РАБОТНИК В ЧУЖБИНА !!

Бягайте със 200 от тея мошенници , о не , със 300 даже .
Това е най долната и гнусна фирма .

Някой би ли споделил впечатления за позицията Младши Специалист Продажби или сходна позиция в отдел продажби?
По телефона ми се сториха доста сериозни и обсъдихме доста детайли ( без семейно положение , баби , дядовци ,цигари и прочие ) Предполагам това ще е втората част от интервюто..

Кандидатствам за работа във фирмата, за длъжност "Младши специалист продажби". Ще съм благодарен, ако споделите мнение - относно заплащане, работно време, мениджмънт и като цяло атмосферата в административната част каква е?
Хубав ден!

Здравейте !
Възнамерявам да кандидатствам като шофьор без опит в международните превози .
Бих се радвал , ако някой сподели инфо относно условия, заплащане през обучителния период и отношение

Има и доволни хора като на всякаде . Но това не е фирмта кято ми харесва гледат как да те прецакат ... фирмена полетика , Направете си смета малки глоби и отдръжки 700 - 800 човека по 100 - 200 евро на месец колко прави .. А на мен ми отдържаха за щети само окoло 1500 евро нямало застраховка на лизинговите камиони било скъпо за фирмта . След проверка по неофициялни канали от моя страна се оказа че са платени парите по щетат..... Много готина фирма супер е за някой... който си плащат можеби за курупционите схеми .. добри курсове , леки товари ,дълги дестинации . Има бонус има пари ... преполагам има рушвети.. Много добра е Дискордия дават пари стига се до 2700 -2800 евро... ама за някой ... пък на други им ги взимат след това.. оставям си мейла за връзка око не ми вярвате и заставам зад думетети си .... [email protected]

kanditatsvah v tazi firma za rabota i mnogo sajaliavam che si zagubih vremeto.dokato chkah za sreshta s vaposniat cvetan krastev dochuh mnogo razgovori v staklenata kletka kadeto se provejdat razgovorite .za moja radost vratata beshe leko otvorena i dochuh mnogo grozni i demotivirashti neshta za rabotata.lipsa na kakvoto i da e uvajenie adekvatnost i profesionalizam.zavarih na miasto 6 kolegi da si podavat dokumentite za napuskane.razgovariah s tiah i na vsichkite otgovorat im beshe-biagai dalech kolega za da ne stradash.blagodaria na gospod che me predpazi ot tazi firma.