Максима България (Т-Маркет) Дървеница /img/frontend/nomap.png"

Максима България (Т-Маркет) Дървеница

Здравейте ! Много пъти и аз като Вас съм се сблъсквал с некоректни фирми за
това мога да ви дам съвет, как да си докарате някой друг лев от интернет чрез тези 5 сайта:
Това са сайтове за крипто валути. Идеята е следната просто през определен период от време натискаш един бутон а те ти плащат.
Хубавото е че не е нужно да го натискаш постоянно тъй като парите ти се събират.
В началото бях скептичен и наистина не може да се изкара много.
Но ако успееш да си развиеш Бонус системата, може да си изкарате значителни доходи. аз си докарвам до 1BTC всеки 6 месеца(в зависимост от цената)
Системата работи безупречно и са единствените сайтове които със сигурност плащат.
Регистрацията става много лесно просто въвеждаш e-mail адрес след което трябва да си направиш още една регистрация в
CoinPot | Cryptocurrency microwallet - сиреч портфейла където ще ти превеждат парите.
Дано да съм ви бил полезен Успех.

В тази фирма както и в много други международни фирми вината за ниското заплащане и мизерните условия са на бг меринджеи натегачи, регионални подлоги,и от управители от най затънтената провинция.Пожелавам скорошен фалит.

Да ме прощава бившият колега,но написаното за Румен Карабоников не е вярно.Бившият колега пише за арогантно отношение и с какви хора се работи.Ами в голям склад,където непрекъснато се приемат доставчици основно мъже и служители повечето с ромски произход/ така е цитирал колегата/,не мисля че с мека ръка може да се управлява. Да, през зимата е студено но това не е офис и за това се раздава зимно работно облекло. По отношение на заплатите, отново е преувеличено. Ако на някой не му харесва може спокойно да си тръгне,в Елин Пелин едва ли ще намери по голяма заплата. Ще кажете че съм подлизурко,но нека не забравяме човешкото му отношение към персонала...

Здравейте,аз съм бивш служител на Максима България и искам да предупредя всички ,които искат да започнат работа в склада в Елин Пелин - не си губете времето.Аз така изгубих няколко месеца(и не само аз),защото от първоначалните обещания за 1200 лв.взех едва половината.Началникът на склада Румен Карабуников обещаваше три месеца твърда заработка,докато свикнете с работата,а после се оказа,че е само един месец.Работната обстановка в склада е повече от мизерна-зимата в склада беше от 0 до -7 градуса,умрели мишки под стелажите,машините на пикърите и мотокаристите се развалят през ден(което не позволява да си изпълните нормата),арогантно отношение от страна на ръководството.Персоналът се сменя на два-три месеца(по-голяма част са от ромски произход(без да ги обиждам-имаше доста свестни сред тях),но без необходимата квалификация да работят в такава голяма логистична база.Просто не знам как тази фирма все още се държи на пазара на труда и си намира работници.

Здравейте. В момента работя като старши охранител в Т-Маркет. Ние сме външна фирма, която охраняваме обекта. Нашата фирма няма да я коментирам, защото аз съм доволен от спокойствието, което САМ съм изградил на работното си място. Заплатите на охраната са ниски, но и работата не е много натоварена и е спокойно. Тук идва момента да опиша ужасния хамалски труд, който виждам всеки ден от работниците на МАКСИМА БЪЛГАРИЯ. Нямат храна, достойни пари, влачат като хамали и са предимно жени. Тежка и гнусна е работата на тези жени в маркета, жал ми е за тях. Управителите се правят на велики и се държат с персонала като с евреи в конц лагер. Според мен трябва да се направи нещо по въпроса. Работата е страшна и постоянно виждаш тъжни лица. Относно охраната, ако чете някой от департамент охрана или по-високо нииво- ПСУВАМЕ ВИ ВСЕКИ ДЕН, ЗАЩОТО ИСКАТЕ РЕЗУЛТАТИ, А НЯМА КАК ДА ГИ ПОЛУЧИТЕ С ТЕЗИ СТАРИ ТЕХНИКИ, НЯМА ПИЩЯЛКИ, НЯМА ДЕТЕКТОРИ, ОХРАНАТА Е ПО 1 И КАМЕРИТЕ СА ВИ ДЪРТИ, ДОКАТО Е ТАКА НЯМА ДА ХВАНЕМ И ЕДИН НАРУШИТЕЛ! :D Нека си крадат, все ми е тая вече, дайте ни условия и ние ще работим до тогава ще си цъкаме по фейса и това е! ;)

Обявяват заплата от 500-550 лв. за главен касиер,но заплатата на гл.касиер реално е 460лв., заплатата на обикновения касиер е 430-440лв., ваучери няма, някой стар кренвирш за дояждане и това е,отвратително отношение и ужасни условия на труд,
една мощеническа фирма е това, да знаете...

Това е една много мизерна фирма- условия,хигиена,отношение,организация,заплащане,
не се лъжете да започвате там
когато започвах бяхме 8 човека, три от тях ромки, едната за пръв път почваше офиц. работа - толкова са зле,че не могат да си намират персонал вече...
много съжалявам, че се подлъгах,
тази позиция "главен касиер'' са я кръстили така, за да не плащат добавката за прослужено време, която много от нас биха имали като касиер каквито сме...

Специално за Асеновград бих казала, че е една турска фирма - персонала е на 70/100 турци, както и шефката. От заплата 350лв. ти удържат около 100лв. и получаваш 250лв. една много пропаднала фирма. Като съвет им бих казала да погледнат малко околните магазини какви са заплатите в момент. Няма нито един мъж в персонала и за тежките неща мъкнат по две жени. Страшно слаба организация от към ръководството и голямо текучество Желая Ви много успехи Т Маркет ама слезте малко на земята и погледнете в другите фирми как е едно БББ се работи на 7 часа, а при вас на 9, а се заплащат 8, уж другото е почивка - да ама не. Аз лично за 9 часа работа съм почивала само 15 мин.

Днес, 28.07.2015 година, купих от Т-Маркет в кв. "Изток" в Перник брашно в "акция", което се оказа с ИЗТЕКЪЛ срок на 27.07.2015. НИКЪДЕ не бе упоменато, че срокът е изтекъл. Ако не бях погледнала, нямаше да знам и аз. Зададох въпрос на служителите и бях удостоена само с мълчание.
В същия магазин, в който много хора са принудени да пазаруват поради липсана на алтернатива наблизо, преди време установих, че лъжат с цените. Обявената цена на витрините се разминаваше с калкулираната на касата. Повиках управителя и за моя изненада и ужас, той се хвърли към мен и докато реагирам, измъкна бележката от ръцете ми и я ... изяде...

Безплатна правна помощ при Освобождаване, съдействие за обещетение от 6-брутни заплати, Трудови дела.
[email protected]