Максима България (Т-Маркет) Дървеница /img/frontend/nomap.png"

Максима България (Т-Маркет) Дървеница

Здравей те,
Вече писах по мнение за Максима  в работодател само,че за Т-Маркет,но ще го напиша и тук ,за да може хората,които четат мнения да ги прочетат и тук.Бивш зам. управител съм на веригата Т-Маркет, накратко функцията, която изпълняваш не е ръководна ,а ставаш общ работник меко казано.Зплащането е под всякаква критика обещават ти едно, а когато дойде време за заплати е друго винаги по-малко и по-малко.Неоценяват труда на хората.Няма към кого да се обърнеш за адекватни отговори по каквито и да било въпроси.Страшно съм разочарована от регионалния ръководител Г-жа Милена Иванова, която никога не е доволна.Няма да ми стигне мястото да Ви опиша какъв АД е да работиш в тази верига.Помислете добре да ли си заслужава да даваш всичко от себеси и накрая да се подиграят със Вас.Спирам да пиша, че не си заслужава да си губя времето с тази верига, достатъчно нерви похабих за времето през ,което работех там.
ЛЕК И ПРИЯТЕН ДЕН :)

Няма такова отношение.
По стечение на обстоятелтвата се оказах в ролята на доставчик на фирма
Максима /Т-Маркет/ Елин Пелин.
Първият сблъсък е с охраната /Груп-7 ЕООД/.Отношението може да се сравни
единствено с това на нацист с евреин.
Вторият сблъсък е с някакъв местен псевдо Началник , чиито речник се състои
предимно от думи като "селянин, овчар,глупак"и др.
Редовите служители пък напълно се покриват с Андрешко /връзката с Елин Пелин/.Гледат само да им свършиш работата и да те прецакат с нещо.

НАЙ УЖАСНОТО МЯСТО НА КОЕТО МОЖЕ ДА СЕ ПОПАДНЕ ! И КУЧЕТАТА ЖИВЕЯТ ПО ДОБРЕ ! НЯМА ДОСТАТЪЧНО ПЕРСОНАЛ ЩОТО И АТМОСФРЕРАТА Е ТАКАВА И ЕДИН НЕ МОЖЕ ДА СМОГНЕ, ЗАТОВА МОЖЕ И ДО ТОАЛЕНТА ДА НЕ ИДЕШ ЦЯЛ ДЕН!  АКО ТИ ПРИМАЛЯВА ЯДЕШ В КИРЛИВИЯ СКЛАД НАКРАК, АКО НЯКОЙ ОТ ЗАМ. УПРАВИТЕЛИТЕ РЕШИ ДА ТЕ ЗАМЕСТИ, ИНАЧЕ ТЕ ИМАТ МНОГО РАБОТА - КАФЕТА И ЦИГАРИ НА 15 МИН.
МРЪСОТИЯ, ЛОША МИРИЗМА, СТУД  И ЛЪЖЛИВИ ОБЕЩАНИЯ САМО ДА ЗАПОЧНЕШ, А ПОСЛЕ....
НЕ ЗНАМ КАК ХЕИ / РЗИ/ СИ ЗАТВАРЯТ ОЧИТЕ? ЯВНО ПИПАЛАТА ИМ СА СТИГНАЛИ НАВСЯКЪДЕ!

Най-лошото място на което съм попадала!!!

за първа работа става

Като настоящ служител на фирмата мога да кажа, че нивото на заплащане и работната среда е доста под ниското ниво. Всеки месец има по 3-4 от персонала, на които им режат по 200-300 лв от заплатата, когато ги попиташ, защо ти липсват пари от заплатата отговорът винаги е "станала е грешка"... Добре винаги става грешка и винаги грешката е в плюс на фирмата и в минус на работещите, защо не стане грешка от рода на случайно прибавени 200 лв към заплатата на персонала?!? Аз ще ви кажа защо защото така фирмата губи и това им е политика като "резнат" по 200 лв от 3-4 на месец фирмата излиза на плюс отделно като удържи пари за липси и тн и ти накрая взимаш едни пари, с който едвам избутваш месеца... А по цял ден те скапват от работа. Понеже виждам, че бивши служители са коментирали,че на охранта не им удържат от парите ще ви кажа, че това не е така както на вас така и на охранта удържат пари ;) Не си мислете,че едните имат повече привилегии от другите всички сме в един и същ кашон с отпадъци.Един колега докато си вършеше работата стана злополука и фирмата не му го отчете само го потупаха по рамото и го преместиха в друг магазин където щяло да му бъде по лесно... Когато от Чужбина ни правят проверка на магазините веднага персонала оправя всичко почиства и тн всичко да е перфектно за проверката, а след проверката всичко си става отново разпиляно не подредено, мръсно и на никой не му пука за това. Мога да ви кажа, че не са виновни Латвийците, виновни са директорите в България, защото гледат да прибират пари и да не дават на персонала. Сигурен съм че ако Латвийците знаеха, за какво става въпрос нещата щяха да бъдят различни :) Друго което ми направи впечатление, е че наемат хора който не са в здравословно състояние да си вършат работата и в такива ситуации въпросните хора си почиват от страни, а младите им вършат работата и накрая всички взимат пари. Съжалявам, но така стоят нещата. Реално имам много отработени часове смятах ги всички и изчислих че за 2,50 на час би трябвало да взема заплата 450-500, а всъщност взех 300, което какво ще рече, че парите на час са намалени от 2,50 на 1,20 сигурно. Уж работиме 12 часа, а по документи заплащат само за 11 часа.Да не говорим, че когато сте почивка има реален шанс да ви се обадят да отидете да замествате някой, който е болен или нещо такова и вие си казвате "тъкмо ще ми платят повече" да ама не, ще ви платят по малко... Както каза една колежка тук ако работиш много ще ти платят малко, но ако работиш малко ще ти платят много. А да кажа и за управителите не в всеки магазин са свестни имам щастието да съм се сблъсквал и със свестни и с лоши. Лошите крадат от магазина и натопяват персонала, крещят по цял ден на персонала, дори има случай, в който управител налита да бие персонала и то това не е единичен случай.

Здравейте, аз съм бивш служител на фирмата и реших да дам и аз някакво инфо за нея, пък всеки да си прецени дали си заслужава да работи там.
За 4-рите месеца, в който работех в тая фирма се смени много персонал. Едни бяха изгонени, други напускаха сами. При всички положения обаче, мога твърдо да кажа, че там нямаш права нито като човек, нито като работник. Колегите ми са смазани. Почти всички кадърни хора ги няма, защото напрежението и гърча са големи, а заплатите ниски. Касиерите нямат никаква сигурност, има голям недостиг на персонал, няма консумативи, охраната не е на ниво и клиентите го знаят и злоупотребяват с това.Случва се много често да ни псуват и обиждат и то най-често по простата причина, че на каса цена на артикул не може да се проверява, а скенери в магазина липсват.
Шкафчета в магазина на практика няма, защото не работят. Хората влизат с целия си багаж, включително и със стоки, който се продават вътре и после си излизат просто така. Касиерите дори и да намерят нещо по торбите, то на охраната не им пука, защото те липси не плащат.Изпращат клиента с потупване по гърба и думите:" Ми не влизайте друг път с такива стоки в магазина". Следва плащане на липси от джоба на персонала.
 На така наречените обучения ни баламосваха как търсели максимума за удовлетворяване на клиента и затова фирмата им се казвала "Максима България". Твърдо мога да заявя, че скоро/ за да не кажа никога/ това няма да се случи.
В настоящия момент, както аз така и други мой колежки се опитваме да си вземем това, което ни се полага, но уви .... трудна работа. Оказа се, че освен неизплатените обещетения имаме и неплатени осигуровки за ноември месец, защото фирмата не е подала информацията.
С две думи казано : НЕКОРЕКТЕН РАБОТОДАТЕЛ
Успех на всички! Надявам се да съм била полезна.

Положението на нешастните служители на т-маркет от началото на годината до сега става все по-тежко. Заплатите паднаха под 350 лв. - 320, 250 190, 180 лв на месец при пълен работен ден, без законната почивка, Обещаваните купони от 20 лв. се получават веднъж на шест месеца.В някои магазини служителките са нагрубявани и заплащане с уволнение и всевъзможни санкции. Мечтата на всеки е да бяга колкото може по-бързо и по-далеч.

Към тези които работят там и тези които са работили бихте ли казали в кой от магазините управителя е готин и къде е добре да се работи.
Защото работата в един магазин може да върви добре ако оправителя и зам. управителя са на място

В магазина има много често разминаване между сложените етикети и истинските цени, отразени в касовата бележка. Нивото е ниско, имам предвид и качеството на стоките, но е по-евтино за някои неща и това привлича бедния народ.