СИНОВЕЙТ ЕООД / ИПСОС https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Европа 119&markers=София,бул. Европа 119

СИНОВЕЙТ ЕООД / ИПСОС

повръща ми се.няма такава гнус,цари некомпетентност илицемерие навсякъде.всеки си прави каквото си иска

аз съм доволен!

Чакам 4 месеца да си получа парите.

Заплащането е редовно за тези които са на трудов договор, но под средното равнище. Тези, които са на граждански договор могат да почакат за заплатите си в продължение на няколко месеца.Единствената ти придобивка е сим-карта на името на фирмата с безплатни минути към колегите, но сметката си заплащаш лично. Ако си на трудов договор свободно време нямаш, работи се извънредно и вкъщи. Трудно можеш да се развиеш в тази фирма, има случаи на работещи в нея от 7 години на една и съща длъжност на граждански договор. Офисът е на много удобно място в центъра на София. Работната среда е изключително напрегната. Редовни скандали между колеги.