СИНОВЕЙТ ЕООД / ИПСОС https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Европа 119&markers=София,бул. Европа 119

СИНОВЕЙТ ЕООД / ИПСОС

Ще има ли нещо за коледа за анкетъорите

В отговора на господина ... Тръгнах си по собствено желание, защото не съм човек, които може да стои по цял ден без работа, а същевременно колежката ми /т.е момичето назначена на същата позиция и то след мен/ я пращата в командировка в Кипър или Мюнхен.. А същевременно всеки път като ги попиташ какво можеш да правиш, те ти отговарят :Засега нищо:. Благодаря на такова място не бих стояла, дпри и да ми плащат само, за да пия кафе и да пуша цигари

Ти си била там само месец и половина и то само си пила кафета. На каква база даваш оценка какво е уважението към кадърните?! Не е изненадващо ако само пиеш кафе и пушиш да не те уважават особено... колкото и кадърно да го правиш.....
Колкото до развитието - то също не става с кафе и цигара :) Тоест к'во излезна - това е съвсем нормална компания, която не толерира губенето на време.

Заплащането е що годе добре, т.е трудно се получават над 800 лева чисто. Уважението към кадърните е никакво, а за привилегии едва ли можем да говорим. Ако фирмения обяд един път седмично и картата за транспорт могат да се нарекат такива. И това се случва при положение, че офиса е на метростанция СЛивница и губиш мноооооооооооооооого време докато стигнеш до там. А ако решиш да обядваш някъде нормално просто няма къде. Потенциалът за развитие е никакъв при положение че на мен ми плащаха 1 месец и половина да не върша нищо а само да бъда там от 8 до 18 часа и да ..... пуша и пия кафе. Колеги.... все още има прекалено много от които няма какво да научиш. а доколкото работна среда... няма я никаква... 50 човека може би са събрани в едно хале, в което и за склад едва ли става

Как да няма уволнени? Снежана ни извика в стаичката на човешки ресурси и на бързо ни даде молбите за напускане, после разбрах, че други са се стреснали и сами са напуснали.

Освен тва последните месеци нямаше обяви и подбор, така че какво се оплаквате от нови хора като в момента няма нито един сигурно. Колкото до това, че сме нямали опит - то не може да се родиш научен, нали? Ма то който иска да мрънка винаги намира повод... не е проблемът в новите, в мястото на офиса или в готвеното ядене, ами явно на някой не му се работи, но и не напуска. Защо ли не напуска ако е толкова лошо?

Abe edna e be ! I ne moga da si parkiram ferarito otpred.

Абе Аргирова, стига с това готвено;) Има две други кръчми в близост - утре ще ти ги обадя;)

За DP центъра:

Заплащане: незнам как е за хората, на които това им е първа работа, но аз лично не съм доволна от заплащането - стартирах на ниска заплата, въпреки опита ми в областта. Очакването ми беше да се повиши при годишното увеличение(увеличението е веднъж годишно) но ми я повишиха само с 10% (разбрах, че съм измежду хората с най-голямо повишение!!), което дори не покрива инфлацията за периода.
Уважение: не съм имала проблем с никой от фирмата - нито с ръководния персонал, нито с колегите. Повечето хора са мили.
Привилегии: има допълнителна здравна застраховка, безплатна карта за целия градски транспорт ИЛИ ваучер за гориво ако идваш на работа с кола, има и безплатен фитнес (в центъра). Веднъж седмично има обяд за сметка на фирмата (носи се в офиса) и вендъж седмично има по 1-2 плода за всеки (това с яденето би трябвало да компенсира факта, че в близост до офиса няма какво да се яде).
Фирмена сигурност: офиса е в процес на разрастване, има много нови хора, не съм чувала за уволнен (макар, че според мен някои от новите попъленения въобще не им е мястото в офиса, но това е лично мнение).
Съотношение работа / свободно време: новите колеги рядко остават извън работно време, по-старите с повече важни проекти им се налага да остават по-често... На празници не се работи, НО може да те накарат да дойдеш ако има важен проект. Не се заплаща допълнително за работа извън работно време.
Потенциал за развитие: според мен шанса за развитие е почти нулев. Най-вероятно е да останете на позицията, на която са ви наели (може да ви разместят да сте в друг екип, но на същото ниво).
Местоположение: до метростанция Сливница. Всеки сам да прецени за себе си. В близост има една кръчма, до която трябва да обуеш гумените ботуши, за да стигнеш, а след това да почкаш доста докато ти донесат единственото ядене което имат за деня. Друго готвено в близост до офиса няма.
Колеги: има и професионалисти, но от новонаетия персонал има доста, които това им е първа работа и още незнаят, че офиса е доста различно място от училище. Мениджмънта трябва да преосмисли стратегията си за наемане на персонал - трбява да научат че качестовото е по-важно от количеството.
Работна среда: като цяло е спокойна, но бюрата са доста нагъчкани и ако сте в близост до някои по-шумни колеги, ще имате нужда от тапи за уши или слушалки.

Накратко, бих посъветвала добре да си помислите преди да се присъедните към фирмата (особено ако работите в тази област - не мисля, че във фирмата ще има какво ново да научите а и заплащането не е добро!).

Бивш служител съм!
Не съм впечетлена особено много.
Заплащането е редовно. Привилегиите ги има също!!! Но подбора на персонала не е добър. Малко са квалифицираните кадри! Един висшист не би се чувствал добре там.
Мястото е неудобно. На метростанция Сливница. Пътят дори и с метрото е доста, защото от СУ не ти мърда един час

Принципно ако искаш да изкараш някакъв курс - си го плащаш. Тук ти предлагат курс, но безплатен. Скоро започва курс по английски език за колегите, които имат нужда. Иначе по време на началното фирмено обучение, през което минава всеки, се плащат заплати.

Фирмата долу-горе става.