СИНОВЕЙТ ЕООД / ИПСОС https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Европа 119&markers=София,бул. Европа 119

СИНОВЕЙТ ЕООД / ИПСОС

Т.к. не съм служител ще се въздържа от оценки, но в тази компания се счита за приемливо курсовете за обучение да се правят изцяло в извънработно време и то се знае без да се заплаща това. Много трески имат за дялане, докато се разделят с робовладелската култура на менажиране...

edinstveno me pritesnqva mestopolojenieto - kyde e toq nov ofis? Ako e na Evropa, a az sym v Mladost ... no point!

Смятам, че фирмата е много добра. Бързо се развива и предлага наистина добри условия за работа. Заплащането е най-добро в сравнение с други подобни фирми. Относно работната среда - новият офис е супер! Колегите - повечето са добри, а лошите , като не могат да си изявят лошотията се примиряват. Във фирмата работят много добри специалисти,включително и в ръководния екип. Тези, които са умеещи и знаещи лесно могат да изградят добра кариера. Името на фирмата е гарант за високо качество и престижност.

Невероятни хора!
Адски съм щастлива че имам възможността да работя с този екип!
Много сме якииииииииииииииии!

Много готини хора работят там добре ми плащат доволна съм си

Работата е ужасно много за наетите хора на трудов договор и често стоиш в извън работно време или взимаш работа за вкъщи, но социалния пакет е добър и наистина го има, а не като в много компании, които го пишат в обявите за работа само за фон.

Еми цари некомпетентност и... други
Заплащатането е редовно
А и фирмата е добра за тези дето обичат да не работят и да получават пари

Заплащането не е кои знае какво в сравнение с времето което прекарваш в път до Люлин и многото нерви във фирмата. Шансовете за развитие май са никакви, защото назначават прекалено много хора в момента и то все такива без опит и без кой знае какво образование. Познайте защо.
Общо взето един грамотен човек с образование не би се чувствал добре

Заплащането е средно. Уважение може да получиш, но изключително трудно и почти невъзможно. Дават ти карта за мобилен (но не ти дават апарат, в който да я сложиш).Работи се супер много и почти не ти остава свободно време.Всеки има потенциаб за развитие, но малко са хората, които имат търпение за това (обикновено се чака с години, със сигурност над 5-6), иначе приказки за развитието на хората и перспективите им колкото искаш, но действия никакви. Обикновено се увеличават задълженията и работното време, но позицията и заплатата остават непроменени. "Е, благодарим за професионалното развитие". Колегите са 50:50 супер готини:супер неприятни. Работната среда е изключително напрегната.

Заплащането е горе-долу прилично, екипа е страхотен, колегите са гатини,атмосферата също. Развитието е бавен и дълъг процес, но има шансове.