ОМЕГА 7 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ОМЕГА 7 ЕООД

само заплащането е редовно и за охранителите малки заплати отношението ами казармата ще ви се стори наи приятние спомен ,а за отпуски немислете защото са излишен разход за фирмата и това ти го казва самия управител такаче си добре помислете преди да прекрачите прага на тая фирма освен ако ще пенсионнер.

Здравейте!!!В момента работя в "Пирогов", където същата фирма "охранява".Там извършваме строителни дейности.на 18.04.09г. се извършва кражба и изчезват машини на една от бригадите на общта стойност около 5000лв.Естествено настъпи хаус и всеки започна да пита другия дали знае нещто по въпроса!И така в хода на разследването се установи точния ден и час на кражбата в която съучастник,може би неволно е точно "охраната"!!!!!!!!!!
Случаят е следния: Отиват двама мъже и се представят за работници,"охраната" още на момента установява,че мъжете са непознати и, че не ги е срещтал там друг път.Въпреки самоконстатацията той най любезно им предоставя ключът за сградата,като единият остава при него повече от час,а другият отива да ""РАБОТИ"".Връща се след един час, но вече с откраднатите машини и това отново не прави впечетление на"охранитея".Крадците са дошли празни и си отиват пълни,минават през "охранителя" и той дори и не се поинтересувал защо изнасят каквото и да било.Това не е всичко!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Похитителите се връщат след около 4-5 часа за да вземат и другата част от машините и това не трогнало човека поставен там да ПАЗИ!!!!!И когато го попитаха за това и го подведоха под отговорност той отговори най нагло:
-Ние отговаряме само за имущество на "Пирогов"!
Интересува ме да ли тези хора са грамотни за да прочетат табелите които гласят,че стриктно трябва да проверява всеки които напуска болницата.Май,май повече ги интересува кой къде ще паркира и бягат след колите като цигънчетата които мият прозрци на автомобилите, докъто хората крадът на спокойствие.

Здравете. За въпросната фирма бих могла да кажа и добро и лошо, защото съм работила там достатъчно време, за да схвана фирмената политика. Неприятно впечатление ми направи коментарът на въпросната Поли- много бойно го раздава, нека поработи по-дълго време и тогава така яростно да защитава фирмата. И предшественичката й беше много преданна секретарка.....но сега не работи там.

По същество: Фирмата се дели най-общо казано на администрация и охранители по обекти. Въпросният шеф- г-н Аспарухов е строг, но справедлив човек. Най-характерното при него е че е манияк на тема дисциплина и това често пъти идва в повече на хората и те тайно се оплакват един на друг. Като капак е и доста избухлив и това рефлектира на служителите. Не толерира отсъствията. С осигуровките на минимана заплата май негативите му се изчерпват...:) За плащането е стриктен като швейцарски часовник, когато е в настроение е удоволствие да се говори с него, много ерудиран човек е.

Ако сте нежна душа и се разплаквате, когато ви крещят то изобщо не сте за там. Работната среда е подходяща най-вече за хора, работили в системата на МО и МВР - не можеш да познаваш особеностите на ситемата, ако не си се сблъсквал преди това с нея.

На всички кандидати желая успех!

Лично аз не виждам смисъл от това да се споменава цялата рода на шефът и това кой от родата какво работи.Тук става дума за Омега 7 и служителите й имат за шеф Георги Аспарухов.Той е човекът,който назначава,уволнява и плаща.Моля не намесвайте фирми различни от Омега 7.Ако имате да кажете нещо на него или на сина то,като бивш служител запознат с родословното им дърво предполагам,че знаете и координати на фирмите,както и телефончета за контакти.
Няма смисъл да се объркват хората потърсили информация за Омега 7.
Пишете си мнението при мненията за Вип Хаус.

Нека Управителя на фирмата да научи сина си да плаща на работниците си във фирма ВИП ХАУС.В противен случай,рискува покрай фирма ВИП ХАУС която е дадена за проверка в различни инстанции да изгори и ОМЕГА 7.Ако е умен ще направи каквото е необходимо-а за ВИП ХАУС може би ще разбере от медиите след 30.03.09г.

Ееее,след,като прочетох написаното тук от кандидатките за работа и се почувствах доста пренебрегната:)))Ръката ми не е държана от шефа освен в случаите на здрависване и при ръкостискането за довиждане.Относно соц.стилът мога да кажа,че това си е стила на самата сграда,а и лично мен ме вълнува повече атмосферата м/у колеги и шеф пред това дали дограмата е алуминии или не.В тази фирма заплащането не се бави и ден,не се реже заплатата заради необяснени глоби,колегите са много точни,работната атмосфера е спокойна,а шефа...ми,като всеки шеф иска да се работи.Всеки си има задължения,но служебни,а не креватни.Както е по цял свят-всеки трябва да си знае и задълженията,а не само правата.
И една молба-не се изгидайте в очите на слепите,като оплювате някой,който не ви е одобрил за дадено работно място.Всеки си има критерии.

Общо взето споделям мнението на Ралица.аз също ходих на интервю.Не ми е държал ръката, но също задаваше лични въпроси.Тогава отдадох държането му на това, че е от старата генерация....Обстновката е малко "соц", имах чувството, че влизам при директора на някое предприятие от едно време.Но пък ми се видя спокойно и тихо.Моят проблем беше, че не казах веднага, че желая да се явя на второ интервю-исках да размисля няколко часа.На следващия ден се обадих на мобилния на господин Аспарухов-той пожела така.Първо не можа да се сети коя съм и ме заразпитва как е минало интервюто, какво сме си говорили, но така и не можа да си спомни.Чаках наколко дни да ми се обадят, накрая видях и аз отново пусната обявата.Обадих се отново и пак ми бяха задавани същите въпроси.............Писах и от обявата и обстойно описах цялата история на кандидатстването ми.Накрая се свързах отново с господина, който ми обясни, че защото съм се поколебала са сложили CV-то ми при отказалите се???!!!Чудя се дали нямат опит при набирането на персонал или просто си уплътняват времето с разговори с жени...Бях останала с впечатление, че наистина имат нужда от човек на тази длъжност, но явно още съм от наивните и съм се надявала напразно.А звучи примамливо- 5 дневна нормална раб. седмица и осигуровки в/у пълната заплата, начална 750 след удръжките.......

Здравейте , преди няколко дни ми се обадиха за интервю във фирма омега 7 която се занимава с охрана .Шефът на фирмата възрастен господин си позволи да ме оглежда ,държа ми ръката и ме питаше доста лични неща....сега гледам че през 2 дни пускат обява за секретарка ,исках само да предупредя да не се лъжат да ходят на интервю там ,доста е унизително като отношение ....просто нямам думи ...а и обстановката е мизерна а заплата доста голяма , но при всички случаи ми се намекна че ще трябва да си я заслужа по другия начин....