ОМЕГА 7 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ОМЕГА 7 ЕООД

Относно дните за отпуск и условията за ползване мога да кажа, че аз не работя на график и съм сама.Никой не ме замества и не замествам никого.Използвах 7 дни платен отпуск и си взех цялата заплата.Мисля,че си е точно по кодекса на труда.Подробност е може би,че си имах 8 месеца отработени във фирмата.

Ами не е по кодекс, но да попитам вие Георги Г. имате ли трудов договор? И от колко време работите, от 1, 2, 3 месеца? Защото ако нямате поне 8 месеца непрекъснат трудов стаж, няма как да излезете в платен отпуск, не съм много запознат, но това го знам от предишни мои местоработи

В отговор на на писаното от Павлина. Дават само 5 дни,като останалите колеги от обекта отработват смяната на излезлия в отпуск-без да им се заплаща нищо допълнително.Обяснението е , че когато следващия излезе в отпуск, вече излизалия ще отработва неговите смени.

Нали Павлина? Точно по кодекса!

Поредната липса на умисъл в действията на служителите във фирмата. Но явно трябва да обясня по-подробно. Искам документите да ми бъдат изпратени (във пощенски плик с обратна разписка) на адреса ми ( има го и в трудовия договор, и в уведомлението)
На кой предишен телефон да се обадя(на моя стар номер е невързможно), моля пишете така, че отсрещната страна да разбере какво искате да кажете.!!!!!!!
Все пак си има законов ред за изискването на такива документи от работодател и органи, които следят за това. Аз, обаче, не смятам че е необходимо да се стига чак до там и все още се надявам, че насреща си имам коректни хора.
Освен това искам мнението на ейчарката, която се занимава пряко с това, а не на  лица които дори не са се представили каква връзка имат с фирмата....
Толкова ли е трудно да се постави един подпис и да се изпрати едно писмо???!!.

Ниска култура и отношение на администрацията Некомпетентност Сигурно и моето мнение ще се изтрие като на други бивши колеги охранители

Подкрепям Полина и Боряна,така е. А на Христина ще кажа просто да се обади на предишния си телефон.

Моето запитване е адресирано специално да госпожа Милушева.
Миналата година по същото време работех в "Омега7" също като специалист "Човешки ресурси" След прекратяването на трудовия ми договор не получих нито заповедта за прекратяване , нито удостоверението си за пенсия.
Не знам коя по ред след мен е тази госпожа и дали изобщо е запозната с моя случай, но до момента такива документи аз не съм получила. Никой не благовали да ми се обади и да потвърди че са готови. Знам, че както от счетоводството са си свършили съвестно работата,а  също такасъм сигурна, че диспечерките, на които многократно съм се обаждала, за да уведомили който трябва.
Като човек също постъпил там без връзки (  без предварително обучение и без да има и понятие от ТРЗ) смея да твърдя, че когато съм освобождавала служител от фирмата винаги съм го уведомявала устно или в краен случай писмено, че пакета от документи е готов. при необходимост съм ги пращала и по пощата...
 Не знам каква и причината моите документи да се бавят вече близо година и горещо се надявам да си ги получа в най-скоро време.

Здравейте отново!
Пиша отново за фирмата,защото ми прави впечатление,че се коментира липста на платен отпуск.Аз лично ползвах такъв,както и колегите ми,отпуски ползваха и администрация и охранители.
Искам също да засегна темата-повишение.
Да,има го!Сега работя на по-висок пост и имам удоволствието да работя също и за споменатия няколко пъти г-н Аспарухов-младши.
Не знам кой как си постила,но аз от шефовете си освен уважение и човешко отношение-друго не съм видяла.
Поздрави и успех на всички!

Привет на всички,които посещават този форум. Хубаво е да има такива като него, за да може човек да се информира за различните фирми, които предлагат работа.
Аз съм настоящ служител на фирма "Омега 7" и работя в сектора "Човешки ресурси". Дойдох на работа чрез кандидатстване по обява - не съм нито роднина, нито любовница на шефа, така че си гледам съвестно работата, за да си заслужа заплатата.
В тази връзка моя колежка е видяла мненията на всички, които са се изказали тук /макар и под някакви абсурдни имена/ и ми обърна внимание и аз да ги прочета, заради последните постове относно глобите и договорите. Всички тези неща минават през моя сектор и смея да кажа, че много стриктно се грижа за тях. Заплатите се дават точно когато трябва и когато даден служител се разписва срещу получената сума, задължително вижда нагледно ако има наложена глоба. Разбира се, всичко това е придружено и от съответната заповед за дисциплинарно наказание, която също се връчва на работника. Всяка процедура се извършва спрямо Кодекса на труда и е правно подплатена.
Не мога да коментирам на какво основание се сключват трудовите договори с работниците, защото съм подписала декларация за конфиденциалност. Приканвам всеки, който претендира, че е бил служител на фирмата, да си припомни, че и той е подписвал такава, преди да споделя вътрешна информация и особено ако е неточна и некоректна, защото съдебните санкции за разпространение на данни биха му дошли прекалено високи за бюджета. Това, че пишете под странни имена не означава, че не може да се разбере кои сте - все пак вие се намирате в световната мрежа и всяка ваша стъпка и посещение на даден сайт оставя следа.
Не обвинявам никого в лъжа, но явно никой не чете какво подписва, а после отнякъде нещо чува и вече си мисли, че са му накърнени свещените лични права или пък че нещо му липсва. Всяка процедура се извършва спрямо КТ, но ако все пак някой наш настоящ или бивш служител има съмнение за нещо, да позвъни на фирмените ни телефони и да си запише час за консултация.
Относно средната продължителност на работния стаж в тази фирма мога да кажа, че нищо не показва, нито доказва. За съжаление, времената, в които един човек се задържаше при работодател за 20 години отдавна отминаха. Хората вече не могат да си запазят дори самата професия, която искат да упражняват, та камо ли да са само при един работодател. :( Тъжно и неприятно е, но е факт. А без достатъчно прослужен стаж в дадена фирма човек трудно може да претендира за платен отпуск, от което също виждам, че доста хора се оплакват. И все пак откакто съм на работа тук лично съм предоставила на шефа и той е одобрил всички молби за отпуски, които са постъпили, а те не са 1-2.
И така, ако обичате, недейте да говорите неща, които не са ви напълно ясни, защото като чета коментарите ви, оставам с впечатлението, че "Омега 7" е организация - фантом, която работи със служители, които също са фантоми /без самоличност, без договори и т.н./, някакви пари от време на време се прехвърлят от един човек на друг уж за заплати, а на върха на тая пирамида седи Шефа, който по цял ден причаква служителките си зад някое бюро, та да ги пристиска сексуално...Абсурдно е!

Здравей приятелю.Аз съм Турторони.Слушай не се сърди,но ти си толкова Иван Дечев,колкото аз Кемал Ататюрк.
Аз съм с два потрошени крака и не мога да излизам.аща ми и чичо ми се грижат за мен.Баща ми работи,като счетоводител а чичо ми ,като охранител.Аз също работех известно време,като охранител.  Въпреки,че да се разхождам из интернет за мен е все пак развлечение,нямам време,пък и желание да ги чета тези сайтове.А ти все едно си абониран и само това ти е работата.Щом се напише нещо и ти веднага отговаряш и все насосано и лошо.Веднаж се предстаявяш за работил в офиса,а друг път си работил като охранител и си бил глобяван.Не си казваш истинското име,повтаряш едно и също.Явно или си имаш нещо или пък ти плащат за това.Струва ми се малко подличко.Не сърди,не искам да те обидя.Аз не мога така.После няма да уважавам себе си.Пък съм и малко суеверен и вярвам,че всичко се връща на този свят.Чичо ми преди година и половина работи в една фирма и за седем месеца не им платиха нищо.Не искам да казвам фирмата,вече ти казах защо,пък и ти може да работиш там и шефът ти да те уволни затова,че си провокирал споменанането на фирмата му.Ти къде работиш и като какъв? Колко пари получаваш.Надявам се ,че си добре.