ОМЕГА 7 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ОМЕГА 7 ЕООД

бях там на интервю,сега като чета -май по -добре ,че не отидох там
обаче понеже съм със счетоводно средно образование обърнах внимание на човека,който се жалва за глобата
Я по-добре поискай  на място във фирмата да ти дадат копие от заповедтта със регламентираният размер на глобите,както и тазеи за вътрешният ред-басирам си че нямат,защото такова нещо ,като финансова санкция,просто е незаконно

И аз съм се запенил,и то много-много е яко да ти кажат ела си подай молбата за напускане,от днес за утре,хубаво е когато се прекратява договор поне да предупредите .Ако в трудовият ми договор беше описано ,че съм до еди коя си дата,както е по закон ,когато е срочен,сега нямаше да съм безработен,ама какво ви пука на Вас,ползвате ни дакато може,и после шут........

хммм,аз съм просто момче ,не вярвям да стана шеф,а ако съм такъв като Вашият -по добре ,че не ми е било отредено да стана .Обаче има едни хора ,на които това им е работата-да съветват простачетата като мене.Та питам аз,....Защо когато ми е налагана глоба-не съм получавал ордер и къде се резолюира решението да съм глобен.Не казвам че съм против наказанието,питам как да докажа вкъщи ,че съм глобен ,когато отнеса 100 лв по-малко.Къде се отразява това,писмено и с подпис на  Другаря Управител,и печат ,или поне подпис на ТРЗ......Защо когато пишем обяснения,трябва да дойдем на часа и датата,а когато питам къде мога да си взема документ за глобата,ме гледат като изкопаемо.Това е незаконно-подписвам се на документ,че съм взел пълна заплата....когато споделих със  със познат счетоводител много се учуди,какво е това решение без да има писменна резолюция,копие от която да бъде за мене?Аз съм прост човек,не съм шеф ,само питам......Апропо-за размера на глобите,знаете ли че сте длъжни да ни инструктирате какъв е,на какво законово основание се налага,и да има подпис от наша страна,че  сте ни уведомили???

Е...Не съм шеф и едва ли някога ще стана,не ме ласкай.Както виждаш мога да пиша и с малки букви.Или може би ласкаеш себе си,че някой ги чете тези глупости или пък не ти е стигнала интелигентност да свържеш нападките.Не се обиждай,нямам намерение да праовя това.А ти какво работиш.Да не си станал шеф?Ако не си ти пожелавам да станеш.

Принципно главните букви в нета и из форумите,са израз на повишен тон и крясък-ауууууууууу да не би да е бившият ми работодател , той много обичаше и предполагам още обича да кряска.Човека е написал ситуацията доста подробно,е не е сложил необходимите суперлативи и някой е бесен.
Ей сладур, комунизма си отиде-хората може да пишат кой каквото намери за добре,а и не виждам що се нервиш -не може всички да сме доволни.Съвет от мене извикай го на дуел,защити честта на любимата фирма , или направо в Белене-как ще си позволява да е недоволен-ама ха.Аз съм бивш служител- и за 2 месеца през които работех там ми беше все тая-нали си взех заплатата,ама съм виждал едни работи дето не са много редни,затова и бях 2 месеца там.Я кажи като крещиш така-за глоби документ дават ли,че валяха  като из ведро и обяснения се пишеха,ама накрая на заплата нещо не получавахме документ със съответното правно основание ,и обяснение защо съм глобен например.А наясно ли сте там ,че тия срочни договори дето ги сключвахме не са съвсем легални-защото в тях непременно трябва да е  упомената и датата на приключване на определената работа,иначе са невалидни?

Аз ще се опитам да бъда максимално точен при описването на фирмата-работил съм там няколко месеца и смея да кажа -имам поглед.
Заплащане-няма да получите много,за онова което ще вършите.Ако работите за пари-това не е мястото за Вас,а май всички работим за пари нали?
Осигуровки-минимума,но внасян на време.
Уважение-само ще отдавате,но едва ли след 2-рия месец ще получите такова,ако изкарате 2 месеца де.Отпуск-няма да ползвате,няма и да Ви се изплати.
Привилегии-няма,освен ако не считате поздрава на шефа на сутрешната оперативка за привилегия,но аз лично предпочитам материалния стимул.
Ангажираност-ами не малка,ще изпълнявате поне 2 длъжности,заплатата обаче е една
Потенциал за развитие-може би има,има хора повишавани неколкократно,но и те издържат не повече от 1-2 години там.
Работна среда-напрегната ,особено в администрацията,ако шефа нещо е ядосан -още по,може да отнесете и псувня по адрес на роднини от женски род,лично съм чувал такива по колеги,все пак стените са тънкил
А ако шефа е на кеф-прави са  ,изказалите се тук,че е ерудиран човек и е удоволствие да се общува с него,все пак това не компенсира моментите на кошмарни скандали и неадикватно,изкуствено създадено от самият управител напрежение.

Кой сложи заплащане 3???Макар и в криза заплатите в доста фирми надхвърлят онова ,което сме получавали там.
.,Криза било-ами като е криза работата да не би да е спряла,напротив даже се увеличава.Всеки труд си има цена.А привилегиите,служебен телефон,кола,добро осигуряване,не на минимума,това да не е по -маловажно.А отношението....?На който му харесва да си стои там,на който не да напуска-,ама хайде не изкарвайте фирмата най-невероятното място за работа,или най-кошмарното,просто си е фирма с по -малък капацитет.Практиката е такава в БГ-колкото повече,толкова по малко......Тъпото е ,че текучеството е голямо и трудно може да си създадеш благодатна среда на работа,и екипност.ООО извинявайте ,че си позволихме да поискаме повече.....Развитие-ами пробвайте се до поостанете сл.изпитателният срок пък ще видим.......

На два пъти съм бил канен от Омега 7 и съм бил персонална охрана.И двата пъти поетите задължения от фирмата се изпълняваха точно.Втория път 10 човека трябваше да охраняваме машини и съоръжения при опис от съдия-изпълнител и собствениците от едната страна.Имаше и полиция, тъй като преди между двете страни е имало проблеми.По вина на другата страна мероприятието не се състоя.Мислехме, че фирмата няма да ни плати или ще намали възнаграждението. Патили сме при други фирми.Омега 7 ни изплати коректно и изцяло възнаграждението обаче, а то не беше никак малко.И преди бях чувал, че фирмата 100 % стои зад уговорките си с хората, но сега се убедих.Затова се чудя на някакъв, който щом се напише нещо хубаво за фирмата веднага скача и пише нещо лошо.Щом не признаваш това, значи лъжеш и за другото.Дори си го представям как се пристисква, изпада в емоционални изблици, чувства се значим...На такъв ще кажа " Кучетата си лаят, а кервана си върви."Обикновено такова оплюване има обратен ефект.Офиса на фирмата е просторен, удобен, работен офис.Много хора живеят при по-лоши домашни условия.Пък и мисля, че много по-достойно е ако имаш нещо да кажеш, когато си тръгваш да го кажеш, а не така.

1.Развитие - няма такова, освен, ако не искате да си смените местата с управителя.
2.Сигурност - няма. На всеки 4-5 месеца цялата администрация се подменя /хората по-често сами си отиват като видят за какво става въпрос/. Тя е 3-4 души.
3.Колектив - няма./виж т.2/.
4.Заплащане - тук един плюс - на време е , но не бързайте, хубавото е до тук, т.е. ако нямате глоби, които валят като топъл хляб.
5.Офис - атмосферата датира от 70 -те години на миналия век, то и от тогава не е ремонтирано.
6.Допълнителни придобивки - няма, има допълнителни задължения.

Един съвет към всички кандидати, ако все пак има такива - ИЗИСКВАЙТЕ ТРУДОВ ДОГОВОР, ЧЕ НЕЩО ЗАБРАВЯТ ДА ГИ ДАВАТ!