ГАНЧЕВ ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Асеновград,район р-н Витоша ул. ВОЙВОДИНА МОГИЛА No 48&markers=Асеновград,район р-н Витоша ул. ВОЙВОДИНА МОГИЛА No 48

ГАНЧЕВ ЕООД

1 точка от 36 мнения

Така да започнем от начало - фирмата: Заплата. 420ЛВ! Твърдо!!! Това е единсвената фирма,в която съм работила и заплатите СПАДАТ/в началото беше 600лв/ но г-н Ганчев/с извинение,но нищо добро не мога да кажа за него!!!/решил,че заплатите са ни много и ги намали на 420! Бонуси: Бонус системата е таква измишльотина,че тоя процен,който казват че ще дават за продадена стока в края на месеца се оказва 50-70лв МАКСИМУМ!!! Що за бонус е това?! Като тегля чертата в края на месеца взимам под 500лв!Работно време: 4 дни работиш,2 почиваш. От 9:30 до 19:30 Всеки ден без значение събота,неделя,Коледа,Нова година и всякакви празници! В тази фирма няма празници и почивни дни,камоли бонуси за тях!Колегиално отношение: В тази фирма цари безобразен хаус по отношение на управлението! Има няколко "главни фигури" като например шофьора на Ганчев,ТОНИ който го играе шефа на фирмата/мишкар/ и ходи по обектите да топи служителите за каквото му скимне/нали сме шефове/. -Силвия - води се като управителка. Всичко е прекрасно и точно докато не започнеш да работиш там. После отношението се променя - като втора ръка човек си там и каквито и да е било желания,молби и т.н се считат за претенций и в никакъв случай не биват дори чувани. "Вие сте там за да работите,не за да изисквате" - една от култовите реплики,които ще чуете в магазините.-Златка-отново се води нещо като управител. За нея също вие сте втора ръка случители,трябва да работите и да давате всичко от себе си за фирмата,макар и фирмата да не два НИЩО за вас ,а напротив-удържа ви заплатата,като я намалява,бонуси НЕ СЕ дават ,само се говори че дават,отпуски е лукс да си вземеш/винаги има много работа и няма кой да те замести/ а болничен си е направо кошмар - дано не ти се случи да стигнеш до там,че направо молбата ти се дава да я разписваш,тъй като фирмата няма време да се занимава да търси някой да те замества,по-добре да вземат нов роб,отколкото да те чакат да оздравееш.Стока: С чиста съвест аз казвам,че пюретата на Ганчев са най-ужасния избор ,който можете да направите за вашето дете! НЕ ХРАНЕТЕ ДЕЦАТА СИ С ТЕЗИ УЖАСНИ ХИМИЧНИ Пюрета!!! Нищо натурално няма в тях! Мои познати и приятели категорично отказват да си хранят децата с тях,защото дори те им се мръщят,а и впредвид качеството избягват каквото и да е било от тях.СЪВЕТ КЪМ НАСТОЯЩИТЕ ИЛИ ЧУДЕЩИТЕ СЕ РАБОТНИЦИ КЪМ ГАНЧЕВ: Бягайте! Хора,бягайте освен ако не искате да сте роби на Ганчев! Той никога не е доволен от резултатите и продажбите във всеки един магазин,винаги изисква много повече,отколкото дава! Кара ужасно скъпите си коли за сметка на нашите заплати и качеството на стоката! Докато има хора,като нас-РОБИ,които му чиракуваме ще го има и него -все така надут,богат и неценящ труда на хората в компанията му! АЗ ЛИЧНО СПИРАМ МЪКИТЕ СИ В ТАЗИ ФИРМА!

Някой може ли да каже как реално стоят нещата във фирмата? Заслужава ли си да се работи, коректен ли е работодателя?

За всички които желаят да започнат работа в Ганчев ЕООД София,да знаят и да се пазят от управител Златка Тотева,тя краде от заплатите и маниполира ревизиите по нейно осмотрение .

До Митко!!!!!!!!!!
Слънчице неземно, не знам как е точно в офиса в София, но когато аз работех във фирмата, нямаше чак толкова благодарни работници в този офис. И да не забравяме кой все пак отговаря за София. Съдейки по сайта на фирма Ганчев, не е нещо особенно направено. Можеш поне малко да го разчупиш ако си такъв гений в IT сектора. Аз обичам да си заработвам заплатата с честен труд и "право куме в очи", ако това ти говори нещо, не обичам да ближа задници!!!!!!!!!!!!

Към всички меринджеи - пожелавам ви успех с намирането на работа. Отишли сте на интервю - не ви е харесало - живи и здрави. Мен моята работа ме устройва както го и написах по-долу. Ако сте наистина добри специалисти предполагам, че няма да се задържите дълго без работа. Искам само да вметна - не мажа, сори. Говоря истината така както заставам със собственото си име, за разлика от останалите - анонимни.

За Русе става дума

Мили, Митко!
Чакай да се изясним, ще има ли натоварване или ще бачкам по 4-5 часа, че нещо си противоречиш. Принципно е работа на HR-a да защитава, не на IT-то. Може би в Ганчев и това осъвместяват... Аз не се оплаквам от работа, а от некоректни работодатели и нарушаване на Кодекса на труда. Всичко, което съм написал ми го казаха на интервю. Сега ти и да мажеш... Може би е трябвало ти да провеждаш интервютата, явно щеше да оставиш по-добро първо впечатление ;) Мисленето ти е доста закостеняло: "покажи и може и да ти дадем". Не се прави така, работодателят тр да инвестира в хората си: "дай и ще получиш резултати". Какъв стимул са ми някакви съмнителни пари, които са преценка на нечие субективно усмотрение, без ясна бонусна схема, под масата, не се знае кога ще дойдат, дали ще дойдат и колко ще са? Скъсвали са ми дупето от работа, и когато знам за какво - нямам нищо против. Бонуси, overtime, изрядни осигуровки и това в провинцията, където, представи си, също има производство!

Здравейте, моето мнение за работата във фирмата е следното. Натоварването е голямо (къде не е) обаче има преспектива. За хората, които са дошли да лежат и си мислят, че ще изкарат пари - по-добре не се пробвайте дори. Както във всяка фирма трябва първо да се докажеш и тогава да очакваш по-сериозен приход. Никъде - дори на запад не дават пари само въз основа на интервю за работа. Докажи че си заслужаваш парите и тогава те ще дойдат. За колегата млад меринджей - никой не те спира да изкаш колкото пари сметнеш че заслужаваш, но защо се сърдиш, че не искат да ти ги дават. Ти не си съгласен с условията и... чао. Мога само да ти кажа,твоята работа щеше да е между 4 и 5 часа реално натоварване на ден. Съответно ако прецениш можеше да почнеш втора работа или да се занимаваш да вдигнеш продажбите и да получиш бонус. За зареждането - първоначално идват колеги да наредят магазините и ти най-много да пренесеш 3-4 кашончета с детски пюренца един път седмично. За мен твоето мнение е просто чиста злоба. Пожелавам ти да си намериш друга фирма в която да лежиш и да ти дават заплата. Аз лично съм доволен да работя във фирма, която е производител (нещо много рядко, щото в България всички свикнаха да са търгаши) и в която мога да раста, както професионално така и финансово.

От написанато на "бивш меринджей" ми стана ясно, че сатва въпрос за гр.Велико Търново.Това е последния новооткрит магазин на фирма "Ганчев".Ще споделя напълно неговото мнение за фирмата, но ще и добавя още за задкулистното обсъждане на колектива от Стойчо Велков и Ганчев, както и насаждането на вражда помежду колеги.Преди време и аз работех в тази фирма, но след оплюване от колежката меринджий, Стойчо Велков и Ганчев се подведоха по нейния "мозък" и ме освободиха от работа. След това си получиха заслуженото от мен, както и самата меринджейка.Колкото до организаторската работа на търновския офис ми е ясно всичко, такава е практиката им. Този когото хванат за балък трябва да им намери и подсигури всичко необходимо да заработи офиса и склада. Но като цяло тази фирма се държи на пазара, по причина на това, че има достатъчно мързеливи майки, които чакат някой друг да им приготви храната за тяхното дете.В тази фирма не се изхърля нищо, то се преработва.

Нека Ви споделя пресния си опит от кандидатстването си в тази "фирма". Явих се по обява за Управител на магазин. Възнамерявали да отворят магазин в град, в който до сега нямат. На самото интервю доста високомерните ми бъдещи софийски колеги ми обясниха че става дума за 3 или 4 магазина едновременно, на които аз трябва да съм управител. Хм, казах си, отговорна работа, нещо като зонален мениджър. Е, не точно - освен стандартните неща за подбор на персонала, следене на неговото представяне, продажби, наличности, се оказа, че трябва да им намеря и помещенията и да ходя по ХЕИ-та и тем подобни, да се погрижа за окабеляването на офисите и т.н. ОК, си казах, в гората съм, не ме е страх от мечки! Казаха ми обаче, че има и леко хамалски момент, като служебният ми автомобил е баничарка и тр да си зареждам магазините сам, да си товаря и разтоварвам стековете с бурканчета, да ходя до най-близкия град в който има склад и т.н. Тук вече работата започна да намирисва. Попитах за работното време, а те ми казаха, че магазините си работят всеки ден, което ще се очаква и от мен, а и инкасото също е моя грижа. Трябва аз да им вснасям оборотите по сметка. Край, тук реших че заплатата ще е адска, но не би! 550лв по карта + 50 лв на ръка (сега така е модерно да се казва вместо "под масата"). Значи тея измекяри се циганят да ми внесат нормална осигуровка и за тва ми дават 50лв отгоре, случайно да не мина в горна категория... Казаха също, че има определен обем продажби който трябва да се достига, но дали ще получа бонус за него било по усмотрение на г-н Ганчев. Като към този момент само един-два магазина в София взимали такъв бонус, за който няма ясна схема и закономерност. Така от мен се очаква да си мотивирам персонала без да получават нещо в замяна. Като разбраха колко е средната заплата за продавач в района ми, категорично заявиха, че толкова няма да дават. Все пак тя е по-висока, от тази която обещаха на мен... Типичен ганьовски тарикат, наричащ себе си работодател...