ГАНЧЕВ ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Асеновград,район р-н Витоша ул. ВОЙВОДИНА МОГИЛА No 48&markers=Асеновград,район р-н Витоша ул. ВОЙВОДИНА МОГИЛА No 48

ГАНЧЕВ ЕООД

1 точка от 36 мнения

Нищо хубаво не може да се каже за Ганчев ЕООД. Заплатата е колкото да не умреш от глад, неофициалното работно време е по 12..13...14 часа и не се заплаща извънреден труд, а условията на работа са кучешки. Не се надявайте на климатик през лятото или топло през зимата. Оооооо, а интригите са запазената марка на Ганчев ЕООД, няма по добри интриганти от служителите на фирмата. Платен курс-обучение по интриги може да направят и със сигурност ще станете много добри, определено ще си заслужава! С огромна радост напуснах Ганчев ЕООД и определено не ми липсваха ниската заплата, кучешките условия на труд, 14 часовото работно време, работата през всички почивни и празнични дни, отвратителното отношение на близачите комплексари които са се задържали във фирмата само защото денонощно правят интриги и ближат задниците на още по големи комплексари и интриганти. Моите думи се потвърждават от голямото текучество на служители....всеки ден има напуснали или изгонени(изгонените са 100% жертва на интриги)! В Ганчев така стоят нещата и съм напълно съгласен с предишните коментари, че Ганчев влиза в топ 10 на най лошите работодатели в България....да не казвам, че заема челното място!

Здравейте на всички, които са коментирали и на бъдещите такива.
Работя от дълго време във фирмата и не мога да се съглася с повечето отрицателни коментари. Според тях, след като работим от доста време във фирмата значи сме лицемери, интриганти и т.н. Напротив - точно лицемерите и интригантите изхвърчат най-бързо, защото не се толерира такова поведение. Предполагам кой е писал тук, тъй като сме работили заедно и ми е познат стила на изказване.Работното време е точно такова, каквото си е по договор. А това,че понякога се работи по-дълго от нормалното зависи от организацията, която сами трябва да си изградим. Колегите сме единни и работим в екип, визирам продавач-консултантите и склада като цяло. Осигуровките са на база брутно възнаграждение, редовно и навреме се изплащат заплатите и то изцяло ПО БАНКОВ ПЪТ !!!
Лично на мен работата ми харесва, колегите са страхотни, винаги сме се разбирали, помагаме си и се подкрепяме. И това не е само мое мнение! Всеки има право на лично мнение. На който не му харесва работата във фирма ГАНЧЕВ ЕООД е свободен да си тръгне.

Мале продължават да се драска, този линк е от 2008 г като гледам + това е за деца до три месеца, сега да питам значи като се роди дето и моментално минава на пюрета глупости не започвали захранването след 4 месеца или да питам РИОКОЗ-Пловдив. Дали са се сменили или не не се знае защо така са решили така е станало лесна работа няма.Не защитавам никой по добре ли е без работа. Че лизачи има има на всякъде на теб ако можеш нямали да застанеш на коленца ще застанеш та хоро ще играеш.
За това за работната заплата бе знам не съм чувал имайте в предвид, че в тази фирма има хора който работят от 4-5 год и то бачкат яко. Според мен на който го е страх от мечки не ходи в гората.
Аре до следващото драскане!!!!

Прочетете тази статия и си направете сметка за каква фирма става въпрос. За да печелят са готови да тровят децата ви. И едно уточнение, след този търговски директор упоменат в статията се смениха още 3-ма!

Супер некоректна фирма!Служителите които се задържат за по дълго време обикновено са слагачите и интригантите, кадърните или бягат или стават жертва на интриги. Текучеството на хора е голямо, всеки ден има освободени без причина защото Ганчев примерно не е бил на кеф. За неадекватните решения на Ганчев няма какво да се каже, махна най добрите си служители защото му се опъват.За няколко месеца се смениха по няколко пъти мениджъри, търговски директор и голяма част от ръководния персонал. За условията на работа ще кажа, че са ужасни. Работи се по 12-13 часа...естествено без да се заплаща, почива се само на Коледа и нова година, официалните заплати са ниски, доплащат се някакви пари на ръка, осигуровки се плащат на минимална заплата.......С две думи на Ганчев не му пука за персонала, за него всички са роби. Ако решите да напуснете или ви изгонят без причина(обикновено някой прави интрига което е специалитета на слагачите, а те никак не са малко, да не казвам 60% от работещите там) последната заплата не се взема. В тази фирма интригантите са на почит, пари няма да вземате и ще работите като луди за нищо.

На всички оплакващи се искам да кажа, че представа си нямате от лошо работно място, кофти работни условия, ниско заплащане, гадни шефове, много стока, никакво уважение към вас и т.н, мога да продължавам цял ден да се оплаквам като вас, но истината е, че съм работила и на по-ужасни места и продължавам да го правя, защото ако искам друго - не става със смяна на работата, а със смяна на държавата. Не виждате ли - всеки е тарикат! Някога работих за Ганчев и мога да ви кажа, че поне всичко се маркираше, нищо не се скриваше, дори ток да няма пак всичко беше законно и се даваха касови бележки, ръчно написани, а колко фирми има, които изобщо не чукат касови бончета, или само % от тях - писна ми да ми казват: това ще маркираш, това - не....по-ниски данъци да плащаме...Ганчев не го мислете, той си има достатъчно много бизнеси, и магазините да му фалират - пак ще е червив с пари! Също така на Коледа и Великден се почива, а в останалите дни намаля работното време, а други като мен не само че не почиват на празници, не само че не им плащат двойно, ами понякога работя и 15-20 дена без почивка...Много ви е лесно да кажете - като не ни оттърва да се махнем, но после как се намира работа? Аз съм човек без връзки, цял живот разчитам само на себе си и своя чар, за да ме харесат някъде, няма роднини, няма приятели, само стандартния начин да се бориш с още поне 300 кандидатствали! Наистина човекът преди мен правилно ви е казал да идете в големите вериги да видите какво е непосилна работа! Няма почивка, не обедна, ами просто никаква!!! До тоалетна да идеш и ти мъмрят, цял ден на крак, по 10-11-12 часа, да не си усещаш краката, петите, мускулни трески, да не говорим за кръста, без здраве оставаш! Стока ти идва като за хранене на целия китайски народ, която мъкнеш като хамалин, да не говорим за стоки, на които се лепят цени, кодове, преводи, че понякога и ръчно написани и става въпрос за огрооооомни количества....После нареждане, след малко идва неква кифла или откровено п*далче и ти казва: не ми харесва как си наредила, събаря всичко и почвай отначало! А да не отварям дума за брака и плащането му...Гнусна история! И ако си сам човек да се прибереш накрая на деня, да нямаш сили да ядеш дори и да се тръшнеш в леглото ревейки и виейки на умряло- ок, но ако си семеен - да гледаш мъж, деца - знаете ли какъв ад е това? Като се замисля на моменти направо Ганчев златен ми се вижда и си спомням с носталгия и приятни чувства за работата си там, поне колегите си ги помня с добро, винаги си помагахме, взимахме си смени, излизахме, а сега всичко е лицемерие, фалш, интересчийство, на един човек мъничко повече власт да му дадат от твоята и ще те смачка и макар да взима същата заплата,ще ти се прави на велик началник, а той всъщност е на твоята позиция, ама се взел за велик...Пази Боже! Ооо и само да ви кажа, че в Ганчев никога не са ми правили проблем да затворя магазините и да ида някъде - до тоалетна, за храна или нещо друго...А какво да кажа, че някъде няма и тоалетни???? Това се водело лукс вече! Ще ходиш да се молиш на околните заведения или да си плащаш за градска тоалетна! И не стига това, ами и те хокат, че си излязъл! Няма проблем, може да им пикаеш, сереш и кървиш насред магазина, или да си купиш памперси за възрастни, но разходите по покупката си ги поемаш ти...Още малко и ще ни накарат ние да си плащаме тока, служебните телефони, водата, препаратите за чистене, тоалетните хартии, стирките, мдаааа това е то - в България каквото и работиш, все си хамалин и чистач, братче! Ми тъй де, защо да плащат на хигиенисти...и като заговорихме за ток, някъде нямат и "лукса" да им хладно лятото или топло зимата, за климатик, вентилатор, печки и дума на може да става, пукни там от жега или студ, да се оттървеш от тоя гаден живот! А за сигурността ни на кой да му пука - може да те пребие някой и то посред бял ден, да те ограби, да те изнасили дори, на кого му пука??? Смъртта на някой близък човек може и да е трагедия, но смъртта на некви си там тъпи работници-слуги-роби е просто статистика! Хора, всички заслужаваме повече, но това са фактите - искат да им работиш като за минимум 10 човека и 10 професии, а пък да ти плащат като на 10-годишно детенце, което му стигат парите за шоколад, бонбонки и дъвки! Ако някой знае работа, където да плащат поне 500 лева, а да си стоиш и нищо да не правиш - да ми се обади да кандидатствам! Вече да ви кажа дори и онова клише за секси секретарката, която си вдига краката и взима голяма заплата, дори и то не съществува (не че искам да съществува, само отбелязвам) - желателно е да сте супер млада, неопитна, да нямате претенции, да ми мачкат като пластелин по техен образ и модел, да ви тъпчат както си искат и да не си знаете даже правата...Е, 300 лева ти стигат, а може и пенсионерка, да не плащат осигуровки, пък ако може и договор да няма, там некви пари под масата да ви дават, или пък да си сменят персонала през 1 месец и накрая на месеца да ти кажат, че всичко е било само пробно и обучение, че не ставате и ви махат, и така, докато има глупаци - ще има и тарикати! И моля ви, колкото и да сте отчаяни, не се предавайте, не работете по 12 часа на ден, 6 дена в седмицата, за 300 лева! Така само подбивате пазара на труда и утре заплатите може да са и 50 лева...Не навеждайте глави, не бъдете мишки, отстоявайте правата си, борете се за мечтите си и дано някога се оправим, аз всеки ден се моля за това...а ако не се оправим, дано най-накрая дойде въпросният край на света...

Здравейте, чета и се чудя колко прост народ сме, на мен ако не ми изнася си грабвам шапката, какво седите като не ви харесва ако имали възможност щели да се махнат ми явно и чеп за зеле не става от вас и си налягате парцалите, малчите ама пишете ли пишете, стани и го кажи и да те няма никаде лесно няма да лежиш да се почешваш пък и пари да взимаш ходи във веригите да работите да ти скъсат шортите и за същите кинти.За всички кандиданти няма лесно щом сте на пазаря на труда,знам го от личе опит.

При първа възможност ще се махна от тази скапана фирма.Не се лъжете и не започвайте работа в Ганчев.По големи измамници няма.

Фирма Ганчев е най лошото място на което съм работил. Не се лъжете и не започвайте работа в Ганчев. Всичко което ви обещават при започване на работа е лъжа. Започнеш ли работа там разбираш че заплатата не е такава каквато са обещали, условията на труд са покъртителни, отношението на колегите и шефовете е отвратително и всички се правят на много компетентни, а всъщност са едни измекяри изгонени от всички предишни места на които са работили. В Ганчев са събрани само боклуци, а свестните служители бягат.

Лелееее, а аз кандидатствах за работа в Ганчев! Като чета коментарите въобще няма да отида на интервю! Аз се оплаквам от сегашния си работодател, но явно имало и по лоши. Съжалявам работниците в тази фирма и им пожелавам да си намерят по добра работа и възможно най бързо да се отърват от този така наречен "работодател"!Г-н Ганчев се е самозабравил!