ГАНЧЕВ ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Асеновград,район р-н Витоша ул. ВОЙВОДИНА МОГИЛА No 48&markers=Асеновград,район р-н Витоша ул. ВОЙВОДИНА МОГИЛА No 48

ГАНЧЕВ ЕООД

1 точка от 36 мнения

Всичко написано тук е вярно!Ганчев ЕООД е некоректен работодател на 100%. Работила съм във фирмата 2,5 години и се чудя как издържах на натоварването и работното време което обикновено е 12 часа, а се плаща за 8 часа.Започнете ли работа там ставате роб. При започване на работа ви се обещава едно, а на практика е съвсем друго.Вярно е,че не ви осигуряват на реална заплата, доплащането на ръка не се взема редовно и на практика работите като куче за 500лв. ако не ви накажат за нещо нереално.За 2,5 години съм била свидетел как са освобождавали от работа доказали се професионалисти заради интриги и измислици.В тази фирма не се обръща внимание на това дали си вършиш добре работата, а се обръща внимание на интригите.В заключение ще кажа: фирмата е некоректна, служителите са роби, нищо от обещаното не се изпълнява, доплащането се взема от време на време ако Ганчев е на кеф, 90% от хората там са интриганти, условията на труд са изключително лоши, а натоварването е невероятно много. Всички писали хвалебствени коментари са лизачите и интригантите на фирмата, не им се връзвайте. Сами си направете изводите!!

За фирма Ганчев може да се каже само това, че влиза в топ 10 на най некоректните работодатели в БГ. Няма нещо което да е наред в тази фирма, няма сигурност, работната среда е под всякаква критика, работи се по 12 часа, а официалното работно време е 8ч.,но извънреден труд не се плаща, заплатите са смешни и на всичкото отгоре не те осигуряват на реална заплата която е средно 500лв., натоварването е жестоко, интригите са ежеминутни.........няма по лош работодател от Ганчев ЕООД!

Кой сложи тоя новия бастун в склад Велико Търново? Нестига че е супер некадърен ама самочувствието му е до небесата. Личи си че до сега не е бил на ръководна длъжност ако въобще може така да се каже за служител в склад и яко избива комплекси, а с клиентите се държи все едно им е шеф. А как вони не е истина, поне да се беше изкъпал.

В тази измислена фирма цари пълен хаус,служителите са роби на 24-во повикване дори събота и неделя.Всички до един са интриганти от най долна проба,а за "шефа" Тони няма какво да се каже освен че е най голямото ла..но и интригант.Текучеството на служители е голямо,всеки ден се махат кадърни хора за сметка на интригантите и некадърниците.Качеството на всичко което се произвежда е под всякаква критика и лично аз се чудя как с тази помия си хранят децата.Аз работя във фирмата, но никога не съм вземал за детето си пюрета и сокове.Надявам се скоро да намеря друга работа и да се махна.Не се лъжете по обещанията,всичко е лъжа и ще станете роб на 3-4 личности по прости и от куха лейка ама за сметка на това са велики в интригите и близането на задници.

Не бях работил в по тъпа фирма и много се радвам че напуснах. В Ганчев се работи по 12-13 часа, а като повдигнеш въпроса ти се отговаря, че не е техен проблем.Не осигуряват служителите си на пълна осигуровка, а на минимална заплата. Останалото от уговорената сума се дава на ръка. За отпуска дума не може да става. Служителите са роби, всеки се прави на шеф, интригите вървят 24 часа в денонощието и навсякъде е пълна анархия. Такава фирма няма никъде! Не се лъжете и не започвайте работа там.

Добре, бивши ми колега, аз имам един въпрос : след като не ти е оттървало, недоволен си от отношението на дадени хора към тебе, не са ти ценили труда, ниско било заплащането и т.н. - какво по дяволите си правил в тази фирма??? Чакал си, че ще дойдат по-добри времена ли? Едва ли. Просто си имал някакви привилегии, които само ти си ги знаеш, затова си стоял там, но явно и на тия привилегии ти е спряло кранчето и вече си решил да плюеш. Щом си толкова добър и се хвалиш сам, че си незаменим, що не отиде другаде, нали си много желан и ценен персонал, защо не отиде другаде пак питам? А сега не прииждат ли към теб супер много яки предложения от други фирми? Не, нали? Говориш за лизане на задници, точно ти? На теб в основата на същността ти стои лицемерието, двуличността, лъгането през 5 минути,укриването на много неща, а кой иска лицемери, подмазвачи, лъжци, натегачи и вечно мрънкащи във фирмата си??? Аз се чудя как не те уволниха по-рано! Съкращението даже ти идва като дар от небето, какъвто ти не заслужаваш, защото поне ще взимаш обезщетения, трябваше да те уволнят дисциплинарно, че и нова работа да си намериш трудно...И ако си мислиш, че животът ти е кофти, сгрешил си, тепърва ще си патиш и плащаш...няма такова нещо като "безплатен обяд" и "минаване между капките". Рано или късно идва възмездие за такива като теб....И този ден дойде...И още нещо : проблемите ти със здравето също едва ли са случайни, те пак са ти вид наказание, явно си си го заслужил, човече...

Уважаеми бивш колега...явно,че ме познавате лично за да ме назовавате по име!Държа да ви уточня едно нещо...направихте ми услуга като ме съкратихте!Но явно не сте запознат с едно нещо...и това е,че съм човек с професионално заболяване и телк документи.Това бе известно на всички,в медецинското ми за работа го пишеше!Казвате,че фирмата може без мен...да ви покажа обратното ако желаете,същевременно ще ми платите и обезщетение и на работа ще ме възстановите!И както казахте,за две години съм видял доста неща в тази фирма за да застана с името си зад коментарите!Но не се бойте драги ми Бивш колега,докато се лижат задници мясъото ви е гарантирано,но нанвдеки му одва времето!
А за кандидатите за работа бих казал в допълнение...не се залъгвайте,че ви бъдат платени всички пари които са ви обещали,както и всеки ден ще ви показват,че вие не значите нищо за фирмата(лесно заменим персонал)!

Ехоооо Станимирчо, шофьорчето, като не ти отърва - се омитай! Тия приказки, че ще напускаш ги слушаме от 2 години вече, ама не ти стиска...За да стоиш там, значи имаш някакви изгоди...Хитра лисица като теб едва ли би била РОБ ако не получаваше нищо насреща...Не се мисли за велик, знай, че всичко се връща...и фирмата определено може и без теб - не си незаменим!!!

Цалата база във Варна (магазини и склад) е под всакаква критика!Няма такова отношение към персонала от увАжавания ми ти г-н вЕлков!Няма такова заплащане от същия човек,при условие,че персонала е на половина намален!За някои хора от висшия състав ние не сме хора ачисто и просто лесно заменим МАТЕРИАЛ!Шофьор в Ганчев...за 500лв..си е просто гавра!Единствената фирма която намалява заплатите,единствената фирма която се гаври с труда на хората и единствената фирма в която всеки ден чуваш глоба глоба глоба!Съвсем скоро ще ги освободя от присъстието си...нека си намерят по кадърни!
Сами си правете извода дали си заслужава да ставате РОБИ!!!

Така да започнем от начало - фирмата: Заплата. 420ЛВ! Твърдо!!! Това е единсвената фирма,в която съм работила и заплатите СПАДАТ/в началото беше 600лв/ но г-н Ганчев/с извинение,но нищо добро не мога да кажа за него!!!/решил,че заплатите са ни много и ги намали на 420!

Бонуси: Бонус системата е таква измишльотина,че тоя процен,който казват че ще дават за продадена стока в края на месеца се оказва 50-70лв МАКСИМУМ!!! Що за бонус е това?! Като тегля чертата в края на месеца взимам под 500лв!

Работно време: 4 дни работиш,2 почиваш. От 9:30 до 19:30 Всеки ден без значение събота,неделя,Коледа,Нова година и всякакви празници! В тази фирма няма празници и почивни дни,камоли бонуси за тях!

Колегиално отношение: В тази фирма цари безобразен хаус по отношение на управлението! Има няколко "главни фигури" като например шофьора на Ганчев,ТОНИ който го играе шефа на фирмата/мишкар/ и ходи по обектите да топи служителите за каквото му скимне/нали сме шефове/.
-Силвия - води се като управителка. Всичко е прекрасно и точно докато не започнеш да работиш там. После отношението се променя - като втора ръка човек си там и каквито и да е било желания,молби и т.н се считат за претенций и в никакъв случай не биват дори чувани. "Вие сте там за да работите,не за да изисквате" - една от култовите реплики,които ще чуете в магазините.
-Златка-отново се води нещо като управител. За нея също вие сте втора ръка случители,трябва да работите и да давате всичко от себе си за фирмата,макар и фирмата да не два НИЩО за вас ,а напротив-удържа ви заплатата,като я намалява,бонуси НЕ СЕ дават ,само се говори че дават,отпуски е лукс да си вземеш/винаги има много работа и няма кой да те замести/ а болничен си е направо кошмар - дано не ти се случи да стигнеш до там,че направо молбата ти се дава да я разписваш,тъй като фирмата няма време да се занимава да търси някой да те замества,по-добре да вземат нов роб,отколкото да те чакат да оздравееш.

Стока: С чиста съвест аз казвам,че пюретата на Ганчев са най-ужасния избор ,който можете да направите за вашето дете! НЕ ХРАНЕТЕ ДЕЦАТА СИ С ТЕЗИ УЖАСНИ ХИМИЧНИ Пюрета!!! Нищо натурално няма в тях! Мои познати и приятели категорично отказват да си хранят децата с тях,защото дори те им се мръщят,а и впредвид качеството избягват каквото и да е било от тях.

СЪВЕТ КЪМ НАСТОЯЩИТЕ ИЛИ ЧУДЕЩИТЕ СЕ РАБОТНИЦИ КЪМ ГАНЧЕВ: Бягайте! Хора,бягайте освен ако не искате да сте роби на Ганчев! Той никога не е доволен от резултатите и продажбите във всеки един магазин,винаги изисква много повече,отколкото дава! Кара ужасно скъпите си коли за сметка на нашите заплати и качеството на стоката! Докато има хора,като нас-РОБИ,които му чиракуваме ще го има и него -все така надут,богат и неценящ труда на хората в компанията му! АЗ ЛИЧНО СПИРАМ МЪКИТЕ СИ В ТАЗИ ФИРМА!