КЕНАР ЕООД /img/frontend/nomap.png"

КЕНАР ЕООД

Във фирма кенар,най-уважаваните са крадците,клюкарите и подмазвачите.всеки донася на Саркисян,за да оцелее,а иначе всички го плюят.Заплащането е ниско,но иначе се назначават шефове,които взимат по 2000 лева,а другите си работят за 500.има някои свестни,но тях бързо ги разкарват.То,шефовете не могат да пишат и говорят,само претенциите са им много.Непрекъснато се търсят хора,защо ли?!

Специално за работата на централни хали София - много работа, заплащане никакво! Уважение също никакво!

Напълно споделям това мнение.Те бяха невероятно отзивчиви и много човечни.Бях на обучение при тях и имам много хубави спомени.

много се радвам че в тази фирма работих няколко месеца на щанда в дружба и се запознах с много добри работни и хубави деца Танчето Мимето Виржи и Гери прекрасни млади хора
те бяха страхотен екип и вместо кенар да ги задържи саркисян направи и невъзможното с помощтта на новия му шут владо да ги прогони
те са умни деца и бъдещето е в техните ръце.те ще постигнат много някъде където ще оценят възможностите им но това място не е кенар

аз съм един от работниците на този щанд и за жалост нищо хубаво не ми се случи тук.заплатите са ниски работата е много а отношение никакво.новите ни шефове са прекрасни млади хора само докато техните шефове са на щанда.Радостина много и порасна работата откакто стана управител.само крещи обижда и унижава.преди също не е било добре но поне отношението на предишната управителка беше повече от човечно.при нас не се задържа персонал .шефовете ни ходят с тъмни очила стоят на щанда само когато имат проверка и не си мърдат и малкия пръст.жалко че свесните хора напуснаха но се отказаха да се борят с глупаци.ако радето иска щанда и да започне да печели вместо да крещи да си вдигне големия з....к и да поработи малко за да ни спечели уважението което постоянно търси.ако сте решили да работите в нашата прекрасна фирма недейте ще съжалявате.аз непослушах и започнах и сега съжалявам но си поправям грешката като влизам в графа бивши.БЯГАЙТЕ КАТО ЧУЕТЕ КЕНАР ОСОБЕННО МЛАДОСТ.поздрави на всики бивши служители на тази фирма

КАНДИТАТ СЪМ ЗА РАБОТА В ВЕЛИКО ТЪРНОВО КАЖЕТЕ НЕЩО И ЗА ВЕЛИКО ТЪРНОВО

* За служителите, които не са от гр. София фирмата подсигурява нощувки;
ТОВА Е СОЦИАЛНИЯТ ПАКЕТ НА КЕНАР

Обръщам се по специално към Вълчо.Ей сладур ти ако не си от тези дето целуват д....о на шефа и се гаврят с персонала както той го прави няма как да го познаваш.Ние не искаме нищо от него само да бъде честен с нас както ние с него.И да си дава заплатите както се полага защото хората там затова работят.Сега ще кажеш 'трябва да си ги заработиш'да ние си ги заработваме и чакаме нещо насреща.Не искаме повече от това за което работим.Ако той не е доволен от персонала как си върши работата едва ли ще ги похвали че всичко било чудесно.Така че тези ги разправяй на някой който все още не е работил там.А това че тези които си напускат по честен начин с предизвестие един месец не им плащат парите които не се превеждат по карта а?За това какво ще кажеш?Май не е много точен.Който го хвали значи е от тези четкаджии и е на работа защото не е честен човек и му играе по свирката иначе няма как да работи за него и да му хвърлят някоя хилядарка на месец.А тези които ви вадят вашите заплати защото ако те не правят продукция и обороти няма от къде да ви плати се подиграва с тях и им реже от заплатите както си иска.Но Господ е Българин и вижда.Все някой ден ще има справедливост.Затова не се ядосвам защото после много хора ще се радват когато дойде това време.Айде след време те чакаме и теб сред бившите и ядосаните та да разкажеш малко вътрешна информация.

хора защо допуснахте най свестния човек от управлението да си тръгне?единствено ЧР на кулинара бяха както трябва а сега?

Да ви напиша и аз нещо за "честните" работодатели:
Обекта Кенар-Кулинар в гр.Шумен е даден на Francaise за което персонала разбра 2-3 дни преди преди това и беше принуден да си пусне молби по взаимно съгласие, а не да баде съкратен както е редно защото го грозеше Дисциплинарно уволнение, заради търговския мениджър Владимир Малинов който се беше погрижил да ни накаже за несаществужащи провинения.
Това отношение на коректен работодател ли е ... ?