КЕНАР ЕООД /img/frontend/nomap.png"

КЕНАР ЕООД

работи се в хладилни камери замръзваш като куче почват да те болят ставите работиш 4 към 2 дни почивка по 12 часа и като си сметнеш часовете седмично разбираш че парите не са толкова добри колкото изглеждат в началото а почивка почти няма и вечно чакаш продукция и бързаш да я вземеш преди другите за да има и за теб и тъкмо си направиш палето и го дадеш на шофьорите за проверка и те почват да казват че не е всичко и ти тичаш ли тичаш а тук а там , абе въобще не почвайте по-добре

Най-лошото отношение на работодателите към съвестите си работници.Вместо да ги мотивират за работа те ги демотивират с постоянното си мрънкане.Уж всичко е супер,а в същото време правят служителите си на маймуни.Постоянно ги заблуждават.В тази фирма колкото си по-добър и съвестен толкова повече те мачкат.За това май трябва да си по чепат и да злоупотребяваш за да те уважават........не умее да си пази добрите служители и за това текучеството е постоянно.Нямат сплотени колективи защото шефовете правят раздорите между хората.

Някой би ли могъл да изкаже мнение за офиса във Варна - колектив, заплащане, натоварване и т.н.

Кенар отлага старта на фабриката си поради отражението на световната криза
23.06.2009 09:08

Във връзка със световната финансова криза и настъпилите промени в резултат на нея на местно ниво, по препоръка на финансови специалисти, не се финализира финансирането на планираната инвестиция в предприятието в с. Опицвет, показва анализ на Кенар ЕООД.

В резултат на настъпилите промени в стопанската среда Кенар ЕООД временно преустановява активната дейност по стартирането на инвестицията, като преценява, че моментът не е удачен за такива мащабни инвестиции и през 2009 г. ще се съсредоточи върху запазване на нивото на продажбите и разширяване на пазарните позиции, до степен, в която пазарът в този специфичен момент позволява.

През 2008 г. продължи подготовката за стартиране на инвестиционен проект – предприятие на Кенар ЕООД в землището на с. Опицвет, община Костинброд, в което ще се осъществява производството на салати, готови храни и консерви.

Кенар ЕООД отчита 29% ръст на продажбите на годишна база до 31 млн. лв. за 2008 г., показват данни на дружеството. Нетната печалба се увеличава със 131% до 523 хил. лв. за 2008 г.

Фирмата е собственост на Заре Торком Шахбазян. Основната дейност е търговия на едро със салати, полуфабрикати, млечни, месни продукти и други хранителни стоки.

За 2008 г. средносписъчният състав на персонала е 462 човека. Разходите за възнаграждения се увеличават през 2008 г. със 71% до 1,44 млн. лв.
Разходите за материали се увеличават с 13% до 2 млн. лв., а разходите за външни услуги нарастват с 33% до 4,06 млн. лв. за 2008 г.

През 2008 г. дружеството е инвестирало в земя в района на гр. Варна, предназначена за строителството на логистичен център на стойност 186 хил. лв., оборудване за търговски обекти за 234 хил. лв. и в закупуване на транспортни средства за 624 хил. лв.

Тази лъжа е много голяма! Фирмата е оличена в опит за измама по САПАРД, заради това се отлага така наречената "планирана инвестиция в предприятие в Опицвет".

zdraveite vsi4ki na slujiteli klienti i pro4iq bqh i klient i slujitel na taq firma no se blagodarq 4e napusnah sama za6toto tam e palno s oligovreni i idiot6tini a pak za hranite da ne govorim

Не съм служител на Кенар, но искам да поясня някои неща ,защото виждам че яко е включен PR на тази фирма тук.
.............................................ОК,негова си работа,но после гледа да го изкара на гърба на служителите.Заплатите са меко казано мизерни.За тези на които стигат ,явно досега не саа работили нищо друго освен хигиенисти.
Мизерията в производството е пословична,няма хигиена,икономисва се от готовия продукт за потребителя,също от суровините.
Изказвам мнение на човек ,който работи там но го е страх да говори.

Здравейте колеги/бивши и настоящи/!Аз немога да разбера защо толкова плюете?Каквото и мнение да имате за Кенар не бива толкова да преувеличавате....Заре бил такъв онзи бил онакъв та нали той ви храни семействата независимо дали са ти малко или много парите....като не ви харесва не стойте там не е коректно...Въпрос на възпитание...Проверете и се замислете че всички фирми в България плащат почти едни и същи заплати това че живота стана скъп работодателя няма вина....

пак съм аз - забравих а бях почнала за фирмената сигурност нещо много важно за центровете - всяка година идават изненадващо на проверка и на ревизия от софия. гледат работата и всичко към момента и се чудят за какво да ти натресат глоби и санкции. ревизията обикновено не излиза и ти я удържат от заплатата - говорим за над 1000 лв или няколко хиляди да си знаете. при повторен случай или фрапиращи грешки могат освен това да те изхвърлят. това, ако ви говори добре за фирмена сигурност... лошото е че не се знае колко от действително виновните ще си заминат. може и всички в центъра. аз не съм била от тези \"щастливци\", но знам няколко такива случая. между другото много бивши колеги празнуваха като най-накрая хванаха и изхвърлиха нашия идиот. за съжаление много от нас вече си бяха тръгнали. поне в сравнение с него всички бяхме доволни от следващата си работа