КЕНАР ЕООД /img/frontend/nomap.png"

КЕНАР ЕООД

Мога само да кажа, че това е най-ужасното място, на което съм попадала. Персонала те нарежда, подмазвачки, казват, че не си вършиш работата,само незнам от къде стигат до този извод, при условие, че цял ден не се спираш, обещания големи, накрая ти хвърлят минималната и ти казват това е , а процента от оборота, някъде се губи по трасето, уж имаш две почивки по 15 минути, оказва се обаче , че и това е поредната лъжа и така, какво да ви кажа, в никакъв случай не започвайте работа там, жива експлоатациа с човешкия труд!

Търсят Търговски директор. Кажете какво стана с предишния търговски директор? Какъв е проблемът? И какво ви е мнението за фирмата и позицията?

Ако някой си мисли че кенар е велика фирма жестоко се лъже....Там са дневен ред подмазвачите,ако си такъв оцеляваш че дори те правят и шеф...то за това е на такова дередже...много вождове малко индианци....

Не мога да кажа нищо добро за тая гнусна фирма. Ценят се само некадърниците, дотосниците и гъзолизците. Запращане никакво, уважение още по-малко, развитие никакво! А повечето раководители са некомпетентни некадърници, които не ги е грежа по никакъв начин за подчинените им хора!

здр.на вси4ки мого сам разо4ерован от мнениъата на вси4ки.аз работех в кенар преди 6 години с д-р Симеонов и воб6те не бе6е така с цеховете,работе6е се само по рецепти и се спазваха.има6е си брак на всъака стока коъато падне на земята или е негодна за работа.искам да благодаря на г-н щахбазъан и д-р симеонов,че ме научиха да бьдя честен и коректен кам вси4ки.сега работяа в испаниа и благодарение на това сам главен готваг в 5 звезден ресторант.Относно за работниците бъаха доволни от заплащането защтото работеха на норми и каквото си заработеха това си полочаваха.аз бяах доволен от заплащтането и мисляа че които работи и е честен винаги е добре вазнаграден.Сега незнам как е и не го вярвам това кадето се пище,невярвам Заре да го допусне.Но наивайното е  че Заре казва6е,4е тръабва да има контрол на контрола но в кенар това го няма и затова заре е льган и незнае много не6та какво става в цеховете

Аз работих в тази фирма и като чета мненията мога само да се присъединя към тях.Тук прочетох много лоши неща за много хора и се радвам,че прочетох няколко хубави неща за управителката при която постъпих и при която работих няколко месеца.Обикновенно при нас когато някой каже нещо хубаво за някой то ще се намерят 10 които да го оплюват.Това момиче се казва Мария.Тя правеше нещата на нашият щанд да се случват по нормално.Винаги стоеше до нас и беше нашият управител.Радвам се че се запознах с нея.

аз съм работила при старото и при новото ръководство и немога да се оплача от г-н Янчев и от г-н Саркисян и двамата са се отнасяли с уважение към мен и са ми помагали наистина текучеството е голямо работата е много и тежка парите са малко за тази работа но нали знаете не е луд този който яде баницата а този който му я дава колкото и да се стараеш да угодиш не се получава просто защото ръководството незнае какво желае от своите работници много шефове много мнения ако в един ден доидат един след друг всички ще са на различно мнение как да се случват нещата и по тази причина щандовете не вървят ръководството направи грешка че допусна убучените си кадри да напуснат и сега наново да убочават външни хора в Кенар работиха няколко наистина умни и разбиращи млади управители които много пъти са доказвали че се справят с работата но уви те бяха само управители а не "мениджъри"така дълго чаканите мениджъри май не успяха да постигнат някакви успехи за Кенар а просто взеха си няколко хубави заплати и записаха по още една длъжност в CVтата си на гърба на тези които носеха тези щандове и даваха всичко от себе си но не бяха оценени а буквално принудени да си тръгнат и със сигурност те не биха пожелали да работят вече в Кенар фирмата която им даде един добър урок по търговия която ги направи едни млади специалисти и им даде добър начален старт да се развиват и доказват в други фирми и те ще го направят защото всеки в тази сфера знае че само най добрите оцеляват повече от един сезон в Кенар а те успяха почти всеки напуснал фирмата е по добре

Преди работех в тази фирма,на обект Хали.Не сме взимали кой знае какви пари,но винаги на деня плащаха.Най-готина беше управителката-Рая.Супер добра.Леко се работеще с нея,но дали е още там незнам

Работя от 7 мес на щанда на кенар в младост и като повечето хора тук немога да кажа нищо хубаво за фирмата и за ръководството.Малко са разбиращите хора,а тези които имат само претенции на такива колкото искаш за един пост са ги събрали по 3-4 "специалисти".Видяла съм много и най-тъжното е,че видях колко свестни хора на които им пукаше за този щанд и за работата си тръгнаха точно заради тези "специалисти".Съжалявам,че в момента на щанда не е този екип,които беше,когато постъпих и сега оценявам калко важен човек за нашия щанд беше бившата ни управителка и колко много е правила за нас.А не като следващите ни шефки защото точно с такива хора фирмата няма да стигне до дълече

Работих във фирма  "Кенар" - в управлението - гр. София по времето на г-н Янчев.  Искам да изкъжа благодарност към този чудесен ръководител и добър човек. След неговото напускане г-н Саркасиян ме изгони. Не тая лоши чувства и към него.  Но е много далеч от класата на г-н Янчев. И едва ли дори се опитва да я стигне. Трудно се работи при човек, който няма точни и ясни изисквания. А мнението му за работата и за отделните хора се формира от подмазвачи и доносници.