БИЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България №55 &markers=София,бул. България №55

БИЛЛА България

Скоро напуснах от Биллата в Разград заради държанието към мен. Бях в отдел деликатеси и постоянно колежките се криеха да не работят и ме оставяха сама на витрината и на скарата когато има най-много клиенти а бях на няколко дни. Също така не провеждат обучение. Миналата седмица имаха проверка от ХЕИ и шефката ми каза да сложа етикети на руска салата. Взех салати те и видях че имат етикети и казах на шефката че са с етикети и тя ми се развика пред всички и ме заплаши с уволнение защото не съм знаела че на салати те в кутийки те се подменя с нов етикет защото на стария етикет пише че срокът им е изтекъл. Също така кренвирши които са за бракуване ги готвят. Другото което е като им казах че напускам отказаха да ми върнат трудовата книжка и подадох сигнал към Агенция на труда. Ако някой ще почва в Билла не го правете.

Скоро напуснах фирмата и се радвам че го направих.
Това което мога да кажа на клиентите на каса :
ИЗВАДЕТЕ СИ ШИБАНИТЕ БИЛЛА КАРТИ ! Никой не ви е виновен, че си ги пазите за черни дни.
Втръсна ми от такива лумпели, Кажиш им един път, два пъти, три пъти "Моля билла карт" . НЯМА , накрая вдигат скандали.
Цял ден да се занимава човек с такива като вас, да се разправя с вас. Само защото се мислите за специални.
Лично на каса като бях, исках да имам възможността да удуша поне един лумпел на ден. То скандали, то лъжене, то дразнене. Най важното в 99 % от случаите клиента е виновен, НО спори и вдига скандали за каквото и да било. Аз лично се грижех в моята смяна магазина да е перфектен, но пак имаше дебили дето да се заяждат. Цял ден се счупвах да вадя стока, в къщи се прибирах труп.
Зверско пилене на нерви е да си служител на Билла.
Парите са мизерни, работата е ОГРОМНА, уважението е нулево. В Билла ще се научите какво е да си РОБ.
Говорят много сладки приказки по интервютата, не им се връзвайте !!!!

За 3 месеца изгониха оперативен директор и изпълнителен директор.
3 обяви за Регионален мениджър Продажби за същия период. Как мислите, че стоят нещата? Макдоналдското мекере идея си няма как да си върже обувките, те му дали Отдел Продажби да ръководи... Само стрес, липса на хора, аха да дойде някой читав и като види каква е лудница и бяга. Нагаждачество и подмазвачи - пълно. Половината ръководство не заслужава даже да припари до постовете на които работи. Масова, ама много масова неграмотност. Управители на филиали с трудно взето средно - не могат да пишат, да четат. Само бегъл поглед - от софийските магазини мениджърите - циганета, селянчета, дами със съмнително сини колена. Регионални мениджъри на същото ниво - има 2-3ма по-стари и кадърни, останалите масово психично болни, прегладнели за власт. Паника за всякакви проверки, вайбър и смси със заплахи. Нищо не е такова, каквото беше. Оставете дупките в магазина, след 2 дни - прикрийте дупките в магазина, започва да става шизофренично. Стрес, стрес, стрес. Срам ме е, като знам е каква фирма работех и в какво се превърна.

От 15 г. в била може да прогресираш само ако си човек на високопоставен некадърник от централата. Работех в склада при Сашко тальоков и той много обичаше да му се донася за всичко, но моя светлост не харесва този начин на кариерно развитие и трябваше да напусна като "съкратен". Така че в била трябва да си с дебели връзки или да си лизач първа категория. Въпросният ми шев се кланяше дълбокопоклоннически при всяка поява на стоящи по-високо от него. Така че това е фирмена политика и не се очудваите.

Магазин Билла във Велинград се “срина” откакто се появи като управител Вероника Йовчева! 95% от персонала, който работеше там напусна заради нея! Сформира “сформира си нейна група” от 6 човека с които се държи приятелски. Пише им допълнителни часове съответно повече пари, а останалите “кучета ги яли”.За тях остава само работата. В о-л деликатеси са 2-ма човека персонал, което не е било никога!!! На каси 3-ма. Тя срина магазина!!!

29.03.2019 петък вечер 17,30-18,00 за тези които връщат камери да видят и да се убедят. Билла Велинград зад топла витрина 1 човек сам земели празно тук там е някой хляб. Рафтове дупка до дупка. На касата опашка до небесата. Касиера няма никакви монети не заредена каса не мо е да връща и прави още по голяма опашка Хората си тръгват без ресто той вдига рамене че няма монети и започва да маркира следващия клиент. Вероника Йовчева се мотае в магазина като муха без глава вижда и чува какво става и се крие като мишка. Верче когато не си поръчал монети не караш хората на касата да простят а вадиш друг сейф зареден. И си обучи касиер кара че в тази ситуация трябва да се извини за неудобството на клиента а не да хвърля 40 стотинки и да вика дано си щастлива. Това е недупостимо. А верка се крие вместо да реагира адекватно. С връзки ъкъл не идва. Мнението ми ще изпратя на 100 места докато някой не реагира защото никой няма право да се държи така с клиент още повече когато е виновен. Аз не съм за 40 стотинки въпроса е принципен.

Искам да докладвам за бивш мой колега. Борислав Миладинов/Миланов. Живее някъде на бул. Рожен. Работи до 2015 г в Орландовци, редеше витрини, етажерки. Беше такъв мошенник, в момента работи в Бели Дунав, пазач е, защото намери една управителка, с руса коса, май се казваше Силвия, да я чука. Въпреки ме имаше приятелка и в момента жена постоянно споделяше как искал да я с нея. В Орландовци беше много наперен, с цели. Ама понеже е алкохолик съм го виждал как удря разни опаковки алкохол, кенове, за да ги счупи. Сутрин съм го виждал да изпива 2-3 л бира. Маняк. Чупеше и храни, за да яде, е да ви кажа такова нещо не съм видяла. Чисто ж ..тно. Веднъж както беше пил сподели, че у тях е пълно с крадени ножове, трамонтина и други хубави марки. Ето такъв трябва да се уволни. Веднага. Дисциплинарно. Отделно съм виждала зехтин и други хр. продукти, слагаше ги скрити в хартия до кошовете и вечерно време си ги прибираше. Не ми е ясно как досега не бе уволнен. Правеше мръсни номера. Често споделяха, че са го виждали в склада да прави нвприлични неща с мърчанките. Когато наш колега, Владо стана мендижър, управител на сектора, той се прибра пиян. Взе си такси, защото чукна 700 мл уиски. И досега не мога да си представя коя нормална жена ще е с него, след като не представлява нищо особено, нито красив, нито умен. Та така, орландовските колеги бяха много зле. Но когато спиш с някоя управителка се издигаш. Продължавайте да назначавате зависими?

Какви са новите заплати за магазините във Варна една обява за работа няма от началото на годината, което е прекалено съмнително ако не са вдигнати заплатите :)

Здравейте,като дългогодишен клиент искам да изкажа мнението си за магазина в който всеки ден пазарувам в Орландовци.Гледам от скоро плакат с огромна сума обявена като заплата дано така замените повечето от служителите си, защото не знаят защо са там. Ще ви дам и един добър пример и един лош от филиала. Вчера отивам в магазина и понеже си взимах за обяд помолих една от колежките да ми нареже наденицата която си купих на парчета за да ми е по-удобно тя с усмивка прие моята молба и я изпълни след като други нейни колежки дори за най-малкото и обикновенно нещо се сърдят и цупят. Видят на табелката на девойката само че е ръководител и явно има защо има подход към клиента въпреки младостта си. Днес имах честта да срещна и управителя на този магазин който честно до сега не знаех че е той по нищо не липи и да се държи като такъв. При въпрос от моя страна къде да намеря даден артикул ми каза че няма ама да проверя все пак еди къде си, че ако той не си знае асортимента кой. На касите положението е същото има една касиерка която всички в квартала обичаме защото е от началото и винаги е с усмивка към нас, а останалите злобни викат и ни подценяват. Една госпожа преди време на каса ми се навика заради това че не съм прочел правилно етикета не били виновни те фамилията и беше Георгиева млада жена а такова отношение незнам. Дано настъпят добри времена за нас и да получим правилните и любезни служители от управител до касиер.

Новата длъжностна х-ка на ръководител деликатеси гласи "..● При отсъствие на Управителя на филиала и Заместник управителя и в зависимост от формата на филиала,може да изпълнява функциите,отговорностите и работните задачи на Управител на филиал."що за глупости са това??? Че ръководител деликатеси си няма друга работа ли..