БИЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България №55 &markers=София,бул. България №55

БИЛЛА България

От 8 години съм служител във фирмата обичам работата си, но напоследък нещата ескалират и до това се стига от неадекватното управление на фирмата. Най-неграмотния служител на билла е господин Александър тальоков подобие на човек без грам умствен багаж, без грам ценз, без грам престава от позицията която заема. Незнам каква е причината поради която още е част от тази фирма. Напускат редица стари служители управители и ръководители притиснати от не нормалното и не човешко отношение. Махат регионални и управители които не гъзолизци, такива които разбират от работата си и знаят повече от така наречения директор продажби просто защото са неудобни. Назначават се на килограм ръководни кадри които си нямат и на представа къде попадат. Моля някои да помогне на билла преди да изчезне и да поеме пътя на Пикадили и карфур. Това че си управител в билла не значи че си женен за работата си всеки човек има работно време но докато ни управлява такъв идеот няма да има спокойствие,защото смята че ние сме просто едни роби.
П. С. Напълно неправомерно отстраняване на господин Росен Стакев с когото съм работил, но той е живия пример за това как не трябва да си по образован и интелигентен от шефа си.. Хората от село не го приемат някой да ги превъзмогва

Новият управител на била няма да може може да намери правилния коловоз за движение напред, защото нещата са прогнили в основата. Нека само да Ви разкажа, какво ставаше в склада на била през годините. Поех склада през 2007 в доста окаяно състояние, и бързо успях да вкарам ред в работата и чувствително да намаля кражбите и браковете. Много от персона в склада, вкючително и тези, които трябваше да ми помагат започнаха да докладват на директора логистика за мои "прегрешения". Тогава този пост се заемащи от професионално неграмотния Сашо Тальоков. Същият ме съкрати и браковете и кражбите на стока от склада, включително и с фирмите от транспорта достигнаха заплашителни размери. Този "изтъкнат специалист" все още работи в централата и сами преценете дали новият ръководител на била може да разчита на екип от такива ръководители.

Здравейте,прочетох много коментари и ми стана интересно с какви хора сте работили(работите).
Работя във веригата от 6 години.Минал-ла,съм през всички отдели.Във момента съм на позиция заместник-ръководител сървис.Бил-била съм и заместник управител.
Всички магазини който съм обиколил,има текучество на хора.Това е ясно!Но дори и с 10 човека персонал може да се подържа един средно голям филиал.
Длъжност хигиенист,няма от много години на сам,затова сме длъжни ние да си подържаме хигиената.
Относно почивките(видях коментари който ме потресоха)
Всеки може да си вземе почивката(цялата 15мин или 30мин.)
спокойно без да бърза.
Ръководните кадри са изнервени поради ред причини който не засягат аранжор-касиерите.
Заплатите са вдигнати,от Август бонуса няма да го има,ще остане към заплатата.
Относно валчерите,да намалени са заради много колеги който злупотребяват с болнични и неплатени отпуски!
Фирмата има нов генерален директор,който ще оправи нещата!

Централен скалд влиза в релси,лека полека,и фирмата ни пак ще си върне стария вид.
Приятен ден :)

Днеска пред задния вход на била Петрич видях как охраната оставя храната със изтекъл срок отвънка и веднага друг човек може би негов приятел я взима и я слага в кола паркирана там. Може би си правят някакви далавери но не ми се струва логично така да се прави с храната.

Най-добрите касиери са в магазина в Хасково. Поздравления за управителя за правилния подбор и обучение. Винаги са готови да ти помогнат ако имаш някакъв въпрос или проблем. Като видят че има хора и отварят друга каса, само дето понякога има една възрастна касиерка, която много бавно маркира и прави големи опашки.

Коригирайте рекламата си за "сирене Маджаров",защото в българския изказ БДС /български държавен стандарт/се чете Бе-Де-Се а не Бе-Де-Ес!!!

Във фирмата е настанал голям страх, ключови ръководители напускат масово, цели категории остават без хора. Във филиалите цари все по-голям хаос, текучеството е над 100% май. Не достигат хора както във филиалите, така и в централата. Шуробаджанащината, създадена от предното ръководство, назначаването на любовници на ключови позиции дава резултат сега.

Здравейте,в момента работя в филиял във Варна на 4 часа .Мога да кажа ,че ми харесва това което правя нали основно седя на каса.Но най-мразя да дойда на работа с настроение и шефката да ми го развлали като почне да ме пита :"знаеш ли за новата кампания" "какви 25% групи имаме тази седмица" и аз да не и ги казвам както трябва и тя да ми се кара и да ми вдига нервите.Студентка съм и си имам по-важни неща от една шибана брошура.Наскоро имахме събрание за увеличение на заплатите с 100лв бруто за 8 ч.с. и всеки месец ме заплашва този месец ще си вземеш бонуса ама за другия не се знае.Еми извинявай много ама аз съм дошла да маркирвам продуктите да издърпам магазина и да се прибирам,а не да лижа пода.Постоянно изискват от теб всичко.Поне има свестни колеги ,но когато отивам на работа и като видя че шефката е там изтръпвам.Има и една заместник-управителка дето даже и здравей не ми казва.Все ми се карат като стоя на касата и няма клиент ,а сме малко преди затваряне и ми викат да се размърдам че имало камери да не съм стояла така..къде да се размърдам като немога да мръдна повече от 2 метра след като съм сама на каса..ако те хванат да си говориш с някой служител те викат в офиса да ти се скарат.
Всеки месец заплатата ми е различна ..още немога да разбера колко ми е надника на ден.Вече сме почти юни ,а последния ми фиш е за януари.Абе просто нямам думи.Нито не идват да те питат пикае ли ти се.Никой не идва да те сменя ако си сам на каса.По принцип карам втори смени но ми се е случвало някой път да съм първа и съм забелязала че управителката взима 4-5 кафета от машината и когато се запътя към склада те си пушат и си говорят на рампата. Магазина за известно време беше затворен и бях преместена другаде сравнение с предната била ..тази беше 100-пъти по-добра цялото уважение..цялата любов..идваш на работа с усмивка шефа също ти се усмихва даже те пита как си..добре ли си..а не катп на предната ..дреме им на шапката..ако ще да се давиш да повръщаш на касата трябва да стойш.
Няма никакъв персонал,колегите немогат да си взимат почивките..все идват нови и напускат ,а някой даже и след обучението не се появяват..
И за мен не е цвете но дестинацията ми е удобна за разлика от това на бъхтя по 15 часа на златните.
Общо взето е това.

Ръководител деликатеси взима чисто 870 лв прави следното:
Сутрин маха бракове,пълни вани,подрежда витрина,пише поръчки,приема хляб,зарежда хляб,приема стока,зарежда стока,вкарва си стоката от доставчици,пише партидни номера и срокове на годност,прави инвентаризации,пуска рецепти,прави бракове,обработва си документите,следи персонала дали си спазва задълженията,следи срокове на годност,пище за намаляване на цени ако изтича стока скоро,следи наличностите по време на акция..това е общо взето..

Някой може ли да даде някаква информация за позициите ръководител и зам ръководител сектор сървис какво реално се прави пък и ако може да сподели някаква заплата.Благодаря предварително :)