БОДУ СОД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бигла 2&markers=София,ул.Бигла 2

Здравеите искам да попитам в колко градове автопатрулите са по 1 човек защото в Дупница нощните дейурства се дават от 3 или 4 човека които обслуйват не само дупница ами и мн др села. Мисалта ми е нека някои от раководството да си направи труда да доиде до Дупница и да види колко е приятно в 3 часа през ноща когато има сигнал от някое село дето няма една лампа да види колко сигурен ще се чуства, а този вапрос ако се повдигне на раководството в упница ще кайат като не ти харесва си ходи има други йелаещи. Така се работи вече една година и това ти сасипва нервната система обектите са изклучително много, а ако има паник бутони остава 1 човек за цялата дупнишка околия това не е нормално. Хора ли неискат да взимат не се знае но това е пален абсурд така да се работи.

за какъв валшебник се мислиш ти бе хойдини? кажи колко са обектите на сод фирмите АКО знаеш защото според мене никой не е толкова ТЪП че да каже колко са му обектите а и те постоянно се променят на брой и никой не знае с точност!

СМЕШНИК!

Тоя Шутев няма ли малко срам да спре да лъже. Фирмата била лидер в охраната със СОТ. Кажи броя на обектите? Едва ли ще го направи ?

Най-хубавото нещо от работата на Боду СОД е Обслужването, което е на наистина много добро Европейско ниво. В България малко фирми знаят как да обслужват клиентите и това е една от причините да сме толкова назад. Ако отидете в нормална Европейска държава или дори в Турция, ще разберете за какво говора!
Добре е, че има модерни фирми като Боду и се надявам всички фирми да станат скоро така. От 2007 година ни приеха в ЕС, сега сме 2013 Крайно Време е!

Единственото  нещо от което немога да се опача е що годе навреме донасяне на заплатата.От 1година съм във фирмата и изобщо няма отпуск.Карат ни да си пишем молбите за отпуск без дата те я попълват. И сега стана задължително да ни  удържат по 32лв месечно.И то трябва 3-4 месеца да удържат за да ползваш няколко дни.А и валчерите са ОТ заплатата а НЕ допълнително.Това представлява БОДУ ООД!!!!!!!

Ваучерите са бонус към заплатата, май нещо не сте разбрали или не са ви казали. А отпуската се заявява в началото на годината, за да нямате проблеми, Аз съм си я ползвала винаги без проблем. Заплащането в БОДУСОД сравнено с други охранителни фирми е супер, няма да казвам кои са другите - сещате се. Вярно е, че и работата е натоварена, но къде не е така в днешно време?

Няма по измислена фирма от Боду СОД,заплатите се бавят,работното време е ненормално,няма почивки,няма болнични и отпуски.Отдържат ти 60 лв.от заплатата и ти я дават под формата на ваучери и пари за платен годишен отпуск който нямаш право да ползваш.използват те като куче да работиш денонощно и накрая и пари не ти дават

на всички които си мислят, че няма по-зле от БОДУ ще кажа , че има и това е СОТ161.Некоректно отношение, заплата под минималната и ни удържат от нея 60 лева за ваучери

Подбора във фирмата е на принципа на професионалните качества, отговорност и лоялност на всеки един служител. Заплащането е диференцирано, има бонуси, придобивки и развитие, но само за тези, които имат желание да се развиват, към този тип причислявам и себе си. А има и такива, които са доволни от постигнатото и дълги години работят на заеманата от тях длъжност. Всичко е въпрос на лични амбиции и цели.
Не виждам причина да се поставят пречки пред хора от различни етнически произходи, както някой спомена, защото всеки е индивидуален и заслужава своя шанс да открие най-подходящата за себе си реализация.
До колкото имам наблюдения фирмата се разраства и се търсят нови служители, така че пожелавам успех на всички бъдещи колеги!

Василе аз не разбрах какво имаш против циганите.
Аз съм циганин. и какво от това? Работя в СОД фирма (макар не в Боду СОД) и си гледам съветсно работата и си получавам заслужената заплата. За разлика от лентяи като теб които само се оплакват по форумите. Грамотен съм, за разлика от теб! Като се замислиш, аз съм по-българин от теб!
А твоята работа е бих казал циганска - опкалваш се, пишеш неграмотно, обиждаш, Представям си как минава работния ти ден, защото познавам хора като теб - сигурно си нощен пазач и спиш на работното си място, а допълнителните ти задължения са да спреш телевизока като ти се доспи. И завиждаш на циганите, които получават повече пари от теб. Ами завиждай, докато ние изкарваме пари.