БОДУ СОД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бигла 2&markers=София,ул.Бигла 2

Здравейте, Емил! Нямам информация как стоят нещата с техниците в Боду СОД, но можете да попитате в отдел човешки ресурси г-жа Цоцова на тел.  0894685036
Успех!

Здравейте.Мнениетоми е,че за всички фирми се пишат само негативни неща от анонимни хора.Ами като толко мразят фирмата и неса доволни от нея ,НАПУСКАШ.Това е мое мнение.Аз от30г. работя с колектив и винаги сме били в добри отношения.От няколко месеца сьм безработен .Шест години бях техник на СОТ в охранителна фирма но ськратиха щатни бройки..Молбатамие някой колега да ми каже как стоят нещата с техниците. ([email protected] )или на тази страница.Щему бьда благодарен за информацията.

Една от най-слабите охранителни фирми на България. Има около 2200-2300 обекта в Сф и още 200-300 обекта из страната. Как може за София да имат общо 6 патрула и после да претендират за реакция. А през делничните дни патрулите се използват, за да разнасят фактури на клиентите. Това е една голяма смешка. Това ознчава, че реагиране през делничните дни по аларми може да стана с 20мин. закъснение та дори и повече, зависи къде е колата и дали по крайните квартали да разнася фактури. Да не говорим, че патрулите обикалят също така да вършат лични задачи на шефовете и пак не са на разположение. А в офиса работят толкова не компетентни хора,че просто нямам думи, а това е и така, защото се вземат близки и роднини. Да не говорим за заплатите и за работата където се върши, че за тях нямам думи в речника, за да ви опиша.
Политиката на шефа на патрулите е да може новите момчета на колите  стоят по-малко от 6 месеца, че да не им се дава пълната заплащане. А въобще не гледат да пазят кадрите си, за да гонят качество на работа!!

При Боду СОТ съм от две години и мога да ви кажа при тях ги няма типичните тарикатски номера които правят други фирми като 161! Активирал се бил датчик ужким, който те го активират сами идва патрула и ти иска пари не им дадох нищо естествено. А като реших да се отказвам от тях да не ви разправям!!!!!! Спряха ми сота минах на друга фирма и след 3 месеца ми звънят и ми казват не сте платили 3 такси! Аз им обяснявам че нямам сод при тях от 3-4 месеца и съм си платил всичко но с тя не се спори братче обясняват ми че договора не бил прекратен накрая си платих всичко като поп и никога повече 161, само боду!

Пешо, сега някой ще напише, колко е добре в Боду, как заплатата е страхотна за българските стандарти и как би зарязал 10000 долара в Канада за да се върне в БГ и започне като охранител в уБоду, щото това е фирмата с най-добро заплащане, най-голяма сигурност и най, най, най... А, аз бих казал: ТОВА Е ЕГАТИ И ФИРМАТА. За всичко в нея, съдете по оценките ми.

НЕ ЛЪЖЕТЕ ХОРАТА! Плащате заплати с 4 месеца назад  и така принуждавате хората да не могат да напуснат ,защото който напусне НИКОГА НЕ СИ ВЗИМА ПАРИТЕ КОИТО Е ИЗРАБОТИЛ!!!

Здравей, Божидар! Сметката можеш да провериш в сайта ни, bodusod.bg. Там има бутон "Проверка Вашите фактури".
Понеже стана въпрос за фактурите, в Боду СОД се води стриктна и прозрачна данъчна отчетност и клиентите ни могат да проверят своите сметки по всяко време онлайн. А Боду СОД наистина е лидер на пазара - и по качество, и по цени!

здравейте, бодо сод!
къде мога да си проверя сметката?

Худини, аз ще ти кажа, че това проучване е малко грешно. Защото обектите на СОД-МВР са около 7000. Но пък ние, от Боду, сме лидерите! Вярно е, че имаме само 7 патрула, а като се счупи кола пускаме шофьора в неплатен отпуск, но когато са ни здрави колите, момчетата не карат, те направо летят над столицата. Затова сме лидерът в бранша, щото само ние можем да летим! Кой сега е смешник, а?!

Корини, обетите си ги крият фирмите работещи в сивия сектор. Влизаш в сайта на Телепол и има актуална статистика ежедневна за брой обекти(12341). Отваряш вестника на СОТ 161 и прочиташ с абсолютна точност броя на охраняваните обекти(62738). Има и други коректни фирми, но има и като тази" лидера в охранта със СОТ". Кажете си броя на обектите да видим какъв лидер сте? Лидер по лъжи. Фактурите ви с ДДС ли са или с приходно ордерче? То си излезе едно проучване на охранителния бизнес в България. СОД към МВР- 9% от охраняваните обекти, СОТ 161 - 7 % от охраняваните обекти...всички други са с по 1 %...освен "лидера в охраната със СОТ" да не е участвал в проучването. Как не ви е срам да си лъжете клиентите, а и те да ви вярват. Само в София патрулите на СОТ 161 на смяна са 43. Вие с колко охранявате столицата?
Кой сега е СМЕШНИК?