Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

и аз бях поканена на интервю,дадоха ми едни документи да извадя,и ми казаха да ида на 16ти в 11ч.някой ще ходи ли.аз незнам още кво да правя.пишете ако ходите в понеделник

ха ха тези луди ли са на 12 км това  енакрая на света. Така като слушам маи ще се откажа от работата. Моля ако някои има впечетления от фирмата да сподели дали си заслужава да работиш там

викаха ме на интервюта 3 пати преди да отвори магазина в пловдив половин година преди това и.................. накрая ме одобриха
НО!!! магазина е на наи-мало 12 км. от центъра на града след новото метро 4ак а до там няма никакав транспорт 600лв заплата трябва да си носи6 ядене за6тото там няма от къде много работа и задържане след работа искат и да им 4истиш за6тото няма фирма за това незнам ПРЕДЦЕНЕТЕ  САМИ!!!

Здравейте! има ли хора,които са почна ли в Пловдив в магазина да кажат мнение и впечатления с подробности работно време заплата и всичко.

а аз да попитам почнахте ли работа в Джъмбо и ако да какви са впечатленията?

някой нещо да знае като условия за джъмбо за продавач пари осигоровки и отношение развитие? предватително благодаря

Искам да попитам,тъй като и аз съм поканена на интервю във въпросния магазин,ако как се работи на какви смени,колко часа работен ден,моля да пише,ще ми спести ходенето.Благодаря предварително

искам да попитам как е работното време заплатите и така нататака защото сам повикан на интервю в новия магазин в пловдив

Здравей Нели,и аз кандидатствах за магазин Джъмбо в Пловдив.Одобриха ме,но незнам дали да приема.Нищо не ти казват,нито дали има осигурен транспорт,нито работно време,нищо.Незнам,нещата са много съмнителни,а разбрах че в София работното време е от 09:00–21:00.При теб как са нещата?

Интерисува ме някои дали е кандидатствал за Джъмбо в Пловдив?има ли отговор от работодателя и наясно ли е с условията на предлаганата работа?