Евроком Кабел Мениджмънт България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Евроком Кабел Мениджмънт България ЕООД

Глупава фирма с алчни шефове!

Не препоръчвам на никого да работи в ЕК !

За колегите си вече бивши бих казал изключителни момчета и момичета въпреки различията ни винаги бяхме едно цяло , за новите шевове цитирам човека над мен , провалиха многогодишен труд , за да направят фирмата привлекателна за продажба най-вероятно и ущетиха по този начин хиляди семейства преди коледните празници ,оставям с добро впечатление м за работата си от колегите , а за така нареченото във вицовете началство , както се казва шефе ти си голям ... :)

Ревах.Щях да се задуша в чувствата си ако не го бях направил.Руският пънк ме спаси.Обичам го официално.Също и жена му.Жена ми също.Да не говорим за Теди.Тях и неофициално пак ги обичам.Брат ми съшо.Тази вечер проведох прочуствен разговор с него
по icq-то.Той най-вероятно вече спеше, ама на мен не ми пукаше и въпреки, че не ми отговаряше разговорът ни вървеше.Чувствам го близък.Приятно ми е да си чатя с него въпреки, че не ми отговаря.Сигурно утре ще ми отговори.Дали ще може на всичко, което съм му писал.Отивам да пуша цигари.Пиян съм.Искам да направя нещо...................,но няма.Утре
ще ни уволняват, всички, целият отдел, с който преживях последните 3 години от живота си.
Бяха едни от най-хубавите ми.
Да им ....... .......... на шефовете, студенокръвните ........, който искат провалят новогодишните ми празници!Надявам се да не успеят!
Лека нощ на всички!

И още веднъж да им ... .......

Заплащането не мърда,шефовете неги интересува за теб,живея в единия край на София а работя в другия!
Каквоо повече да кажа!

Работата се увеличава-заплащането стои на едно място!
Никой не те цени!
Привилегии почти никакви!
Никакъв потенциял за развитие!

Оценките говорят сами за себе си!

Относно заплащането определено има какво още да се желае.Фирмата се разраства, задълженията нарастват, заплащането не мърда.Това е основния проблем във фирмата.Това, което ме задържа в нея е страхотния екип и работна среда, но ако не се вземат мерки за по-горния проблем просто ще се наложи да се разделим.Все пак човек трябва да знае за какво работи.

Заплащане: Колкото да покриеш жизненоважните си нужди
Уважение: Само от колегите и прекия ръководител в офиса
Привилегии: Има ги
Фирмена сигурност: Всеки в офиса е сигурен за работното си място. Трудно ще се намерят други такива ентусиасти
Съотношение работа/свободно време: Никакво свободно време по време на работа
Потенциал за развитие: Има го, но отговорностите и работата ти се увеличават многократно, а заплащането символично
Местоположение: Почти в шеста глуха
Колеги: По-голямата част от колегите са една от причините, поради която все още съм тук
Работна среда: Натоварваща. Понякога се чувстваш, като във водовъртеж.

[quote][color=blue]Като цяло съм доволен от всичко свързано с колектива и ръководните кадри .Недоволството ми е спрямо отежнената процедура за работа и некоординираните взаимоотношениа м/у отделните звена.Работодателите са предприемчиви и даващи шанс за развитие на всеки който има желание.[/color][/quote]
Сигурно се шегуваш!
Или си някой от мениджърите на фирмата или някоя от секретарките му,които упражняват много дейности на едно работно място !