Вердон инвест ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Вердон инвест ЕООД

Здравейте, то да беше само това ми Георги Петров припадна от умора в магазина, причини някакви вреди и на него момчето не е добре с главата припада постоянно не беше спал 3 дни работеше от сутрин до почти следващата сутрин както и много други хора, които изгони и не има плати нищо той е за убиване ужасен човек, селянин от класа . Да не говорим, че това е магазин на два месеца, а те още на следващия ден в топла точка готвят месо с изтекъл срок на годност, хората повръщат и имат разтройство аз като служител ходих от горе да обядвам просто нямам коментар АЛЕКСАНДЪР ВИКИЛЕВ БЯСЕН СЕЛЯНИН ОТ КЛАСА !

Здравейте, на всички Ви! Ще си направите огромна услуга като не си губите времето да ходите даже и на интервю в " АБО МАРКЕТ " или както се изписва фирмата " ВЕРДОН ИНВЕСТ ". Започнах работа там още преди откриването на магазина, г-н Александър Викилев е уж собственика на магазина, което не ми се вярва човек като него от близко село до гр. Перник, който се занимава желязо тоест краде желязо ( преди време), не би могъл да си позволи толкова скъп проект. Не знам от къде да започна прословутия г-н, всеки ден уволняваше по-няколко човека, крещейки, псувайкиги (събирай си багажа и се махай), нямаше и ден без такива емоции. Отвори се магазина напрежението нарастваше все повече. Имаше четирима търговци, който бяха на такава възраст, че нямаха избор да напуснат всеки ден бяха псувани, обиждани и гонени и на следващия ден обратно на работа. В един прекрасен ден Викилев реши, че ще уволнява всички наред, изгони най-брутално двете счетоводителки, 4-ма които отговарят за определени райони и още много други хора, тогава не издържах и аз си тръгнах. На следващия ден ръководството на мола го премахна той звънеше на всички и ги тормозеше едното момиче АНА РАЙНОВА - ТЪРГОВСКИ СЪТРУДНИК беше получила уплах от него ходеше да и баят не можеше да спи. Но след 3 седмици отново се върнал г-н Викилев явно зад гърба му стой някой много сериозен който пере пари чрез този селянин та чак ръководството на мола не успя да го пребори. В деня в които се върнал изгонил 4-мата търговски сътрудници новата счетоводителка и още много служители и други, които сами напуснали веднага щом видяли, че се е върнал. ХОРА НИКОГА АМА НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ТАМ СЕЛЯНИН КОИТО КРЕЩИ НА ВСЕКИ, ПСУВА И ОБИЖДА ПЪЛЕН СЕЛЯНИН ДА НЕ ВИ ГОВОРЯ, ЧЕ И ЖЕНА МУ НЕ ГО ИСКА КАРА ЕДНА ОТ ДОВЕРЕНИТЕ МУ СЛУЖИТЕЛКИ С КОЯТО ИСКА ДА СПИ И САМО С НЕЯ СЕ ДЪРЖИ ДОБРЕ ДА СЕ ОБАЖДА НА ЖЕНА МУ ДА РАЗГОВАРЯ С НЕЯ ПО-ДЕЛОТО ЗА РАЗВОДАМУ. ПРОСТО НЯМАМ КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ВИ КАЖА ЗА НЕГО МИСЛЯ, ЧЕ ТОВА Е НАПЪЛНО ДОСТАТЪЧНО !!!!!!!!!!

Всеки ден става все по-зле и по-зле. Човек да не ходи с желание на работа... Интересно ми е как ще успеят да платят всичките тези извънредни часове на персонала. Когато дойдоха на проверка присъствените списъци за цял месец бяха "изчезнали"(как изчезва цял топ хартия???) Явно тези пари няма да ги видим нито аз, нито моите колеги. Хора, търсете си парите, а тези които мислят да кандидатстват за работа - пригответе се и вие да си търсите :)

Г-н Николай Нешев , първо се научете да пишете на български и след това да правите коментар!

"толерирони" , "беват толерирани" , "работат" , Съдейки по правипоса Ви ,разбирам ,че не сте си вършели качествено работата.

В тази фирма вършенето на работа се смята за лошо и хората които си разбират от работата биват уволнени по незнайни причини ,а тези които не вършат нищо се смятат за много работливи и биват толерирони... не си заслужават ама грам парите за който ще си скъсате нервите ,защотото наемат хора който не знаят дори за какво са тук . Не си заслужава .. тук служителите беват толерирани на харесвам и не харесвам . Никаква организация няма . Всеки вика по теб за неща който ти не си виновен ,а просто някой от търговците не си вършат работат(г-жа Ирена Г.) И т.н.

Това са цигани бате,какво друго да ти кажем?

Не знам откъде да започна. Тези пернишки управници първо трябва да се научат как да се държат с хората заобикалящи ги и най-вече с ПЕРСОНАЛА! Плюят ги в лицето и то за сметка на комплекс и слабия опит на управата. Абсолютен селски манталитет в това отношение. Нулева организация! Служителите трябва да остават допълнително, иначе биват поругани, а хората които работят в офиса - са задължително 7/0 работна седмица, с минимални почивки. Ако някой от офиса си поиска почивният ден - или го гонят, или бива напсуван и заплашван. Г-н Викилев е отговорен точно за тази дейност. Информацията, която медиите разпространяват, че площта на мола(бившия карфур) че е наета за 10 години е лъжа! Сигурно е бутнал и там някой лев за статии, щом собственика на мола 6 месеца не е виждал и стотинка от фирмата и ще ги изгони. Относно документите, горе/долу добре. Имаш трудов договр в ръцете си, но в момента когато си поискаш справка, че договорът ти се води към НОИ, милите дами от "човешки ресурси" започват да те гледат надменно, да се заяждат и ти го дават с голямо нежелание. Другият проблем е СОТ-а. Буквално те обарват, независимо от пола - мъже обарват жени и жени обарват мъже, въпреки че НЯМАТ право! Мога да продължа до утре, но накратко ще кажа - хора, ако си обичате достойнството и се себеуважавате, това не е вашата фирма, в която бихте искали да работите.Месечното възнаграждение на един служител е около 1100лв.(бруто) и тези мутри си мислят, че само те ги дават. Селяни! #СелянитеНаСело

Не знам от къде да започнем - дали от отношението към хората, независимо на каква длъжност са, от заплащането, от въпросния г-н Викилев.. може много да се изпише по адрес на фирмата, но няма да затормозяваме с романи...
Просто хора, който имат някакво самоуважение, няма да започнат работа...
Ако все пак се прецакате и започнете там, въоръжете се с търпение и нерви :)
Успех!!!!

кирил венков георгиев е управител,но и тази циганска фирма ще бъде скоро закрита,а на него ще се търси наказателна отговорност,за фалшифициране на документи и другимевтини мангасарски номера.в България минават,ама тук не!виж,георги трънски еоод,за справка.и хипермаркета еврохид ,спиран няколко пъти също няма да направи,на хората вече им омръзна и го потгоника,да си плаща задълженията.