Вердон инвест ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Вердон инвест ЕООД

Всеки ден става все по-зле и по-зле. Човек да не ходи с желание на работа... Интересно ми е как ще успеят да платят всичките тези извънредни часове на персонала. Когато дойдоха на проверка присъствените списъци за цял месец бяха "изчезнали"(как изчезва цял топ хартия???) Явно тези пари няма да ги видим нито аз, нито моите колеги. Хора, търсете си парите, а тези които мислят да кандидатстват за работа - пригответе се и вие да си търсите :)

Г-н Николай Нешев , първо се научете да пишете на български и след това да правите коментар!

"толерирони" , "беват толерирани" , "работат" , Съдейки по правипоса Ви ,разбирам ,че не сте си вършели качествено работата.

В тази фирма вършенето на работа се смята за лошо и хората които си разбират от работата биват уволнени по незнайни причини ,а тези които не вършат нищо се смятат за много работливи и биват толерирони... не си заслужават ама грам парите за който ще си скъсате нервите ,защотото наемат хора който не знаят дори за какво са тук . Не си заслужава .. тук служителите беват толерирани на харесвам и не харесвам . Никаква организация няма . Всеки вика по теб за неща който ти не си виновен ,а просто някой от търговците не си вършат работат(г-жа Ирена Г.) И т.н.

Това са цигани бате,какво друго да ти кажем?

Не знам откъде да започна. Тези пернишки управници първо трябва да се научат как да се държат с хората заобикалящи ги и най-вече с ПЕРСОНАЛА! Плюят ги в лицето и то за сметка на комплекс и слабия опит на управата. Абсолютен селски манталитет в това отношение. Нулева организация! Служителите трябва да остават допълнително, иначе биват поругани, а хората които работят в офиса - са задължително 7/0 работна седмица, с минимални почивки. Ако някой от офиса си поиска почивният ден - или го гонят, или бива напсуван и заплашван. Г-н Викилев е отговорен точно за тази дейност. Информацията, която медиите разпространяват, че площта на мола(бившия карфур) че е наета за 10 години е лъжа! Сигурно е бутнал и там някой лев за статии, щом собственика на мола 6 месеца не е виждал и стотинка от фирмата и ще ги изгони. Относно документите, горе/долу добре. Имаш трудов договр в ръцете си, но в момента когато си поискаш справка, че договорът ти се води към НОИ, милите дами от "човешки ресурси" започват да те гледат надменно, да се заяждат и ти го дават с голямо нежелание. Другият проблем е СОТ-а. Буквално те обарват, независимо от пола - мъже обарват жени и жени обарват мъже, въпреки че НЯМАТ право! Мога да продължа до утре, но накратко ще кажа - хора, ако си обичате достойнството и се себеуважавате, това не е вашата фирма, в която бихте искали да работите.Месечното възнаграждение на един служител е около 1100лв.(бруто) и тези мутри си мислят, че само те ги дават. Селяни! #СелянитеНаСело

Не знам от къде да започнем - дали от отношението към хората, независимо на каква длъжност са, от заплащането, от въпросния г-н Викилев.. може много да се изпише по адрес на фирмата, но няма да затормозяваме с романи...
Просто хора, който имат някакво самоуважение, няма да започнат работа...
Ако все пак се прецакате и започнете там, въоръжете се с търпение и нерви :)
Успех!!!!

кирил венков георгиев е управител,но и тази циганска фирма ще бъде скоро закрита,а на него ще се търси наказателна отговорност,за фалшифициране на документи и другимевтини мангасарски номера.в България минават,ама тук не!виж,георги трънски еоод,за справка.и хипермаркета еврохид ,спиран няколко пъти също няма да направи,на хората вече им омръзна и го потгоника,да си плаща задълженията.