Вердон инвест ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Вердон инвест ЕООД

Някой може ли да ми каже нещо за длъжноста приемчик. Какви са условията и хората там?

Хора,дори не си губете времето да ходите на интервю за работа във " АБО - Маркет ".

сашко брат ми сие чис мангал и затова така постъпва я гу еби в гъс сигянски пендал те това че ти кажем

ИМАХ "УДОВОЛСТВИЕТО" ДА СЕ ЗАПОЗНАЯ С БЕСНИЯ СЕЛЯНИН САШКО ВИКИЛЕВ ПРЕДИ ТРИ МЕСЕЦА. НА ХОРАТА КОЙТО МИСЛЯТ ДА КАНДИДАТСТВАТ ЗА РАБОТА ТАМ ЩЕ КАЖА САМО ЕДНО- НЕ СИ ЗАСЛУЖАВАТ НИТО ПАРИТЕ, НИТО НЕРВИТЕ,КОЙТО ЩЕ СИ СКЪСАТЕ С ТОЗИ КОМПЛЕКСАР!!!!!!!!! САШЕ СМЕНИ СИ ЛЕКАРСТВАТА БРАТ НЕ ТИ ДЕЙСТВАТ!

Повярвай ми, като служител ще ти кажа, че нищо не си видял/а. Този човек системно ни обижда - „некадърници”, „идиоти”, „педераси” и прочие. Ден не пропуска. От рано сутрин - до късно вечер е там и ни кибичи над главите. Напряга служителите постоянно. Много беден на ум „работодател”, изключителен простак и мошенник. Самата му физиономия го говори. До онзи ден бесня, че ще ни уволни всичките. Добре че си си тръгнал/а.

КАНДИТАТСТВАХ ЗА РАБОТА. ВИДЯХ СЕ С ВЪПРОСНИЯ УПРАВИТЕЛ.ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕВЪЗПИТАН ЧОВЕК, ИСКА ДА СЕ РАОТИ ВСЯКА СЪБОТА.СЛЕД ,КАТО ОТКАЗАХ ЗА СЪБОТА ОБАДИ СЕ НА НЯКОЙ И МЕ ОТРЯЗА ПО НАЙ -ДОЛНИЯ ПРОСТАШКИ НАЧИН.САМАТА ВИЗИЯ НА ТОЗИ "УПРАВИТЕЛ" ГОВОРИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЛОШО ЗА НЕГО,ДРЕБНА ДУШИЧКА.НЕРВЕН, ВИСКОМОРЕН И С ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРОСТАШКО ДЪРЖАНИЕ.ГОРКИТЕ СЛУЖИТЕЛИ, КОТИТО СА В МОМЕНТА НА РАБОТА ТАМ.

Мили хора, ако мислите да кандидатствате за каквато и да е позиция в "Або маркет" или "Вердон инвест", както е името на фирмата - по-добре забравете тази мисъл. Първоначално служителите се осигуряваха на 1100лв.(бруто), сега новите служители се осигуряват на 900лв.(бруто), защото на г-н Викилев много му се свиди! Тези пари, които ще получавате - не си заслужават нито времето, нито нервите ви. Този човек, освен че не е психически стабилен, е пияница, наркоман и селянин от класа. Съжалявам служителите, които са останали все още да работят при него. Този хубав проект не трябваше да попада на такова нещастие, известно още под името Александър Викилев. Всеки ден чувам нови и нови оплаквания от останалият, може би 20-на души персонал (в началото бяхме към 60-70 души) и съжалявам, че тези хора все още не са напуснали, дано това се случи! Онзи ден бях свидетел на това как този човек ругае персонала, че били идиоти, некадърници - че щял да ги изгони и прочие. Бил наел 4 жени, като хигиенистки, от които останала една, защото решил да изгони другите 3 след няколко часа работа(извод: на първият работен ден ти трябва да си роден обучен и готов за работа!). Не става така! На този човек му е черен живота, затова на всички около него (особено ако им плаща), също трябва да бъде черен! Като извод бих ви казал: нови хора - няма. Работата става все по-тежка. Управители и началници - няма(едната половина изгонени, другата - напусна). Перспектива - няма! г-н Викилев, надявам се ако четеш, искам да ти кажа само,че уби хубавият магазин, заминавай си на село и повече не се връщай!

За този магазин мога да кажа, много добра идея, НО МНОГО ЛОШ МЕНИДЖМЪНТ, управлявана от един завършен простак, неграмотник, комплесар и лайк в бизнеса.

Г-н Александър Викилин е човекът, който коли и беси там и единственото нещо, което прави е да крещи, псува и обижда. Аз работих там 3 дни като в деня, в който трябваше да ми каже какво ще върша започнаха крясъци и викове провокирани само от един мой въпрос свързан изцяло с работата ми. След, което ми бе казано, че съм некомпетентна и проста, че съм го прекъсвала и, че докато той говори нямам право аз да говоря, бях изгонена от магазина без дори да са ми оформени документите.
Този уродлив скандал се случи пред очите на финансовия директор и човешки ресурси, които не взеха никакво отношение.
Пред мен за тези 3 дни напуснаха поне 5 човека, от които една разревана, а на друга и се вдигна скандал, че си е позволила да си вземе болничен и защо си го носи сама нали е болна. А за друго момиче се знаеше, че я чакат да се върне от болничен отново и ще я прекратят, защото не можело да боледува.
Хора никога по никакви причини не кандидатствайте и не работете за тази фирма, ако изобщо тя просъществува.
А, ако видите имената Александър Михайлов Викилов, в който и друг аспект бягайте далече. От този човек можете да получите само псувни, обиди и отвратително отношение.

Здравейте, то да беше само това ми Георги Петров припадна от умора в магазина, причини някакви вреди и на него момчето не е добре с главата припада постоянно не беше спал 3 дни работеше от сутрин до почти следващата сутрин както и много други хора, които изгони и не има плати нищо той е за убиване ужасен човек, селянин от класа . Да не говорим, че това е магазин на два месеца, а те още на следващия ден в топла точка готвят месо с изтекъл срок на годност, хората повръщат и имат разтройство аз като служител ходих от горе да обядвам просто нямам коментар АЛЕКСАНДЪР ВИКИЛЕВ БЯСЕН СЕЛЯНИН ОТ КЛАСА !

Здравейте, на всички Ви! Ще си направите огромна услуга като не си губите времето да ходите даже и на интервю в " АБО МАРКЕТ " или както се изписва фирмата " ВЕРДОН ИНВЕСТ ". Започнах работа там още преди откриването на магазина, г-н Александър Викилев е уж собственика на магазина, което не ми се вярва човек като него от близко село до гр. Перник, който се занимава желязо тоест краде желязо ( преди време), не би могъл да си позволи толкова скъп проект. Не знам от къде да започна прословутия г-н, всеки ден уволняваше по-няколко човека, крещейки, псувайкиги (събирай си багажа и се махай), нямаше и ден без такива емоции. Отвори се магазина напрежението нарастваше все повече. Имаше четирима търговци, който бяха на такава възраст, че нямаха избор да напуснат всеки ден бяха псувани, обиждани и гонени и на следващия ден обратно на работа. В един прекрасен ден Викилев реши, че ще уволнява всички наред, изгони най-брутално двете счетоводителки, 4-ма които отговарят за определени райони и още много други хора, тогава не издържах и аз си тръгнах. На следващия ден ръководството на мола го премахна той звънеше на всички и ги тормозеше едното момиче АНА РАЙНОВА - ТЪРГОВСКИ СЪТРУДНИК беше получила уплах от него ходеше да и баят не можеше да спи. Но след 3 седмици отново се върнал г-н Викилев явно зад гърба му стой някой много сериозен който пере пари чрез този селянин та чак ръководството на мола не успя да го пребори. В деня в които се върнал изгонил 4-мата търговски сътрудници новата счетоводителка и още много служители и други, които сами напуснали веднага щом видяли, че се е върнал. ХОРА НИКОГА АМА НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ТАМ СЕЛЯНИН КОИТО КРЕЩИ НА ВСЕКИ, ПСУВА И ОБИЖДА ПЪЛЕН СЕЛЯНИН ДА НЕ ВИ ГОВОРЯ, ЧЕ И ЖЕНА МУ НЕ ГО ИСКА КАРА ЕДНА ОТ ДОВЕРЕНИТЕ МУ СЛУЖИТЕЛКИ С КОЯТО ИСКА ДА СПИ И САМО С НЕЯ СЕ ДЪРЖИ ДОБРЕ ДА СЕ ОБАЖДА НА ЖЕНА МУ ДА РАЗГОВАРЯ С НЕЯ ПО-ДЕЛОТО ЗА РАЗВОДАМУ. ПРОСТО НЯМАМ КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ВИ КАЖА ЗА НЕГО МИСЛЯ, ЧЕ ТОВА Е НАПЪЛНО ДОСТАТЪЧНО !!!!!!!!!!