МАЛВИТО / Дъ Магс / Маг Студио https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. 20 Април 13&markers=София,ул. 20 Април 13

МАЛВИТО / Дъ Магс / Маг Студио

Бягайте от това място като дявол от тамян... супер зле са нещата към момента. Според мен фирмата няма да изкара много дълго още. Повечето чуждестранни клиенти спират да работят с Маг, а българските не могат да си позволят да платят ненормално високите ценови ставки. Махнаха ВСИЧКИ кадърни хора. Не останаха... Оня ден имаше поредно съкращение и махнаха супер добри специалисти, които влагаха и сърце и душа в работата си! Нещата не отиват никак на добре. Няма да коментирам отношение или уважение, аз нищо лошо не съм видяла от никого! Супер як опит натрупах там и по специално, в състояние на стрес и напрежение съм се справяла с какви ли не задачи. И все пак, не отивайте там, ако не искате да се разочаровате...

Можеш да обощим всичко казано до тук. Принципно това е фирма със затихващи функции и едва ли ще даде на някой, какъвто и да е шанс за бъдещо развитие. Ако ви трябва временна работа, колкото да убиете времето, това е мястото за вас. Много важно:
Имайте в предвид, че тази фирма няма да ви даде сигурност, и във всеки един момент може да се окажете на улицата.

Firmata pravi kakvoto moje za da ocelee v krizata, spored men strategiqta i e pogreshna, no te si znaqt. Vse pak ne s4itam za greshka 4e porabotih v mag-a :)

Днес отново са били редуцирани още десет човека. HTML и PHP. До stefcho:) - защо не кажеш колко ви се увеличава съпорта напоследък? :) Само тъпанар би бачкал за МАГ след всичко това.

Да имаше съкращения по отделите, да има много работа, да понякога е напрегнато - но къде не е така? Колко от фирмите успяха да задържат всичките си служители? При положение, че сме в сферата на услугите, когато има "криза" и се пестят пари, клиентите намаляват, а съответно и работата...Аз съм от над 3г в тази фирми и лоша дума не мога да кажа - всички колеги са супер, а колкото да вечно оплюваното ръководство - те са винаги отворени за креативни идеи, но никой не ви е виновен че като сте недоволни от нещо, си го държите за вас...във фирмата няма щатни врачки, които да ви четат мислите, ако имате проблем обърнете се към кого трябва, никой не е бил върнат... Бил съм и по други фирми, но тук е мястото където натрупах (и продължавам да трупам) най-цения си опит..големи проекти, интересни казуси, иновативни решения, свобода за творчество при разработка...и не на последно място много и добри специалисти, дето не си губят времето да се жалват "колко било зле", ами работят здраво и помагат винаги с каквото могат.

"на финала се гаврят с всички." - това може да обобщи всичко. Не ходете в МАГ ако не искате да ви прецакат.

Ниско заплащане. Минимални, дори никакви възможности за развитие при правенето на малки уеб сайтове на "конвеер"! Всеки, който иска да започне работа тъам, трябва добре да си помисли, на финала се гаврят с всички.

Някой който е работил във фирмата може ли да ми пише на [email protected]
Ще съм му много благодарен ! Може и който работи в момента във фирмата разбира се :) Благодаря предварително !
Извинявам се че мнението не ми е по темата !

1 точка

Drug put shte napisha poqsnenie, otnosno ocenkite, zasega shte kaja 4e te sa samo ot moq gledna tochka, vijdam che pri mnogo kolegi neshtata stoqt po razlichen nachin.

Към Нико.
В отговор на:
".. Който иска да разбере какво може да спечели като работи за маг чете положителните мнения (like me..)..а останалите не заслужават да пиаша за тях..(некви депресанти..:). ..".
Ами, малко по-малко от половината от Флаш отдела вече са спечелили съкращение/уволнение - изненада. Тези хора малко трудно ще си намерят работа в сегашните условия. Вероятно това си имал предвид под "спечелване". :) Считам дискусията за излишна. Ако някой реши да работи за "Маг" това си е негов проблем.