МАЛВИТО / Дъ Магс / Маг Студио https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. 20 Април 13&markers=София,ул. 20 Април 13

МАЛВИТО / Дъ Магс / Маг Студио

Колко души е персоналът на МАГ? Кои са собствениците и ръководния екип?

Май и Флаш отдела е бил "редуциран" силно - с малко под 50%. :) Сами са си виновни, обаче. Какво ходят там майка си да търсят? :)

Към Нико. За да го казват толкова много хора явно има някава истина във всичко това. :)

Фирмичката си е супер.
Явно съм хванал едни от най - хубавите времена в Маг, но до като работех за тях купона винаги беше на 6 :)). Сега казвате, че всякакви комуникации били забранени..вярно е имаше такава забрана, но аз така и не успях да я усетя..но никой не ви е виновен че не знаете как :)) Препоръчвам на хора които тепърва започват да се занимават с уеб дизайн или имат малки познания да минат през маг студио (дори и на минимално заплащане)..защото в Маг усещаш какво е да си на работа и всеки ден да научаваш нещо ново и ново в твоята област понеже проектите винаги са различни и интересни...:)) На всичко давам 5 (жалко че няма повече) :)) а на хората, които пишат негативни мнения и слагат негативни оценки за Маг Студио ще кажа да се огледат за малко около тях и да видят че не в Маг е проблема... а в самите тях :)) Сега ще кажете всеки има право на мнение..знам знам..:))) просто споделям :))) А сега се хващайте за работа защотото до като си губите времето в четене на писаното тук..някой вече е с една крачка пред вас и генерира идеи :)) Айде довиждане, чао, лека нощ и приятен ден :))

Poslednoto izkazano mnenie mi se struva absurdno, kakto i vsichko koeto se sluchva v Mag naposledak

Аз съм с усещането че махнаха излишни хора, дано да е било достатъчно.

май по-скоро се поразчистиха

Вярно ли е че са започнали масови съкращения в МАГ

Хората са експлоатирани като роботи, цял ден втренчени в монитора без право дори на уеб комуникация. Ниско заплащане. Минимални възможности за развитие при правенето на малки уеб сайтове на "конвеер"!

Заплащане: Заплащането е добро за хората, които си вършат работата! Тези, които ги мързи е пределно ясно, че няма да взимат хубави заплати!
Уважение: Не мисля, че някой може да се оплаче от липса на уважение. Да, ако не сте коректни и нямате подход, няма и да ви уважават. На каквото си постелеш, на такова ще легнеш.
Привилегии: Вие какви привилегии очаквате - служебна кола за всеки или какво?! Никой не е длъжен да се съобразява с очакванията на хората. На който не му изнася е свободен да си ходи.
Съотношение работа / свободно време: Зависи кой как си върши работата. Ако човек е организиран, има и свободно време достатъчно. Работата не е повече, отколкото в която и да е друга фирма.
Потенциал за развитие: Не е особено голям, за съжаление. Но достатъчен е опита, който натрупва човек и уменията да се оправя в кризисни ситуации. Това му служи добре вбъдеще. Самият факт, че си бил в Маг Студио и си се справял е достатъчна референция за следващия работодател.
Местоположение: Мястото е добро.
Колеги: Повечето от колегите са супер, но има и ужасни дразнители. Хора, които не знаят какво правят, страдат от липса на желание за работа, мързи го до безобразие или просто имат болна амбиция. Наистина е жалко за останалите, които са принудени да търпят подобни същества. Жалкото е, че се допусна да напуснат страхотни хора, които имаха супер потенциал. Вече почти няма хора, с които да можеш да се позабавляваш. За щастие, хората отгоре си осъзнаха грешката и започват да взимат мерки. Нещата се подобряват малко по малко, но е видимо.
Работна среда: Средата е добре, наистина е много сиво, а голямата зала е ужасно шумна. Като цяло атмосферата е готина, но понякога напрежението при всички е в повече.