Техно Про https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Мюнхен 8&markers=София,ул. Мюнхен 8

Техно Про

Първо искам да ви кажа че нещата в тази фирма не само не са наред ами и стават все по-зле от моя гледна точка (на човек работилв тази меко казано простотия Технопро).
Просто не мисля че някой заслужава да бъде така унизен, че да работи в Технопро.
Но ако не вярвате опитайте,но само ще ви припомня една древна мдрост:
Глупавите хора се учат от своите грешки , Умните от чуждите.
Моля ви проявете разум не ходете на това смотано място Технопро.
Но ако все пак сте мазохисти ваша воля.
Мир на всички!!! и успокоителни лекарства за Наташа "управителката"!!!

Мисля, че трябваше преди доста време да дам мнението си тук, но ... по-добре късно отколкото никога.
Не намирам за необходимо да повтарям всичко казано от ЕКС колегите ми наново, но ще дам някаква бегла представа от моята гледна точка...

Заплащане:
на моменти в началото изглеждаше сякаш Управителката не искаше да си спази обещанията, имаше и изказвания от типа "мислиш ли, че си свършил твоята работа". Все пак се упресниха нещата в процеса на работа. Заплащането беше добро до едно известно време когато на мен, а доколкото знам и на колегите не започна да им се отрязва от заплатата всеки месец за щяло и нещяло. Естествено сами се сещате, че стимулът ви за работа бавно отива по дяволите. Докато накрая при напускането ми не само не ми беше изплатена заплатата в пълен размер, отпуска и т.н., но и най-нагло се правеше и проблем на колегите ми, че не съм оставил 18 лв. неизплатена фактура.

Уважение:
Единствено може да получите от колегите, и то не от всички, защото тези които са от по-дълго там нямат психическото спокойствие да ви помогнат или покажат, че ви бива (благодарение на Управителката отново). Ако благоволите да останете във фирмата по-дълго, най-вероятно ще се превърнете в същите изнервени хора.

Привилегии:
Можете да си закупите нещо на търговска цена, както е и във всички други фирми :). Дори бих казал, че на друго място биха ви продали нещо на доставни цени. Хубавото е, че прегледите в Закрила се покриват от фирмата.

Фирмена сигурнот:
По-скоро бих го нарекъл "Фирмена несигурност". Много от колегите ми след подаване на молба за напускане бяха уволнявани в последните дни от тяхното пребиваване във фирмата. Управителката по-скоро би умряла отколкото да ви позволи да напуснете хей така с лека ръка фирмата. Би направила всичко за да изглеждате като човек който е некомпетентен. За година и половина на повечето колеги които буквално просто минаха през фирмата не им помня имената.

Съотношение работа / свободно време:
На интервюто, ако попитате заплаща ли се работата извън работно време ще ви се отговори отрицателно. Непрекъснато ще чувате, че никой не иска да ви задържа след работа, но времето никога не стига тъй като персонала не е достатъчен поради голямото текучество. И все пак ако спазвате работното време и си тръгвате в 18:00, пред колегите ви които все още са на работа Управителката ще реагира с недоволство, че сте си тръгнали на време и ще двуличничи.

Потенциал за развитие:
Аз лично съм научил не малко във тази фирма, но рано или късно всички се превръщат в "коне с капаци" тъй като нито ви се дава възможност да се изявите, нито пък някой ще ви насърчи. Единствено ще ви критикуват и ще сриват самочуствието ви. Работи се по самоустановени правила които всички спазват, но никой не знае защо (повечето от които неправилни, но кой би съдил "ВЕЛИКАТА" Управителка за тези "ИЗУМИТЕЛНИ" идеи, които се менят всяка седмица).
Държа да отбележа, че дори и да имате наистина огромно желание да се развивате, няма да ви остане време дори да се запознаете с продуктите и услугите които фирмата предлага, ще си останете един некомпетентен "Идиот". Единтвеното полезно са евентуалните връзки с клиенти на фирмата.

Местоположение:
Не мога да определя наистина по-близо до Пловдив ли се намира фирмата или до София. Клиенти на фирмата в много случаи са били страшно разочаровани от условията, в които например се сервизират техните компютри-прах, кал, неасфалтирани улици, трудно за намиране и необузначено по никакъв начин място. Няма къде да се храните! Добре, че поне има автомати за КАЙФЕ и ФАФЛИЧКИ.

Колеги:
Повечето дори няма да харесате, тъй като ще ви трябва повече време да се ВНЕДРИТЕ в наистина сложноструктурната фирма и да разберете за какво става дума, че да може да ви гласуват доверие. Не ги съдете но на много от тях им е дошло до такава степен в повече заради некомпетентните критики и викове на Управителката, че си го изкарват на първия срещнат (Вие).
Общо взето колегите са "Standart Nerds", всеки си има и положителните и отрицателните страни като навсякъде. Не съжалявам, че съм работил с повечето от тях независимо от отношенията ни на моменти.

Работна среда:
Смятате ли, че е морално тялото което би трябвало да гради и развива тази фирма и нейния персонал да ви следи, крещи, убижда пред всичките ви колеги и клиенти включително най-безочливо и да не се опита да ви помогне по никакъв начин за каквото и да било. Малко е грубо, но мисля, че ако Управителката не беше жена всички щяха да я бият по 3 пъти на ден за такова отношение.

П.С.
Не ме бива много в писането, но се надявам да помогна на някой да не направи грешната стъпка да започне работа в тази фирма.

Забелязах, че и на още едно място се споделя опит за тази фирма тук.
Пуснал съм мнението си и на двете места.

Заплащане:

Местоположение:

Колеги:

Работна среда:

П.С.

Динамика, напрежение, много работа, високи стандарти на изпълнение, ориентираност към резултата. За всички онези, които не са готови за работа в такава среда, да поемат предизвикателства всеки ден, да приемат градивната критика, да се учат от по-добрите ... нямат място при нас.

Заплата : Според настроението. ( Бях свидетел на изречени (истерични) думи от "УПРАВИТЕЛКАТ,които гласяха " Щом така ще се държите, заплатите ви ще бъдат коригирани,и не се учудвайте когато не получавате заплатата, която сте договоили" )!!!!!!!!!!!!!!

Привилегии: Единствено за ''УПРАВИТЕЛКАТА''

Фирмена сигурност: По-ниска и от компетентността на "УПРАВИТЕЛКАТА''

Потенциал: Бихте израстнали повече и научили повече ако сте в къщи пред телевизора за 3 часа на ден отколкото в Техно Про. Никога няма да имате възможност да обсъдите переспективите, които ТЕХНО ПРО може да ви предостави, и това е защото няма такива.Фирмата няма структора, в която един амбициозен човек може да се равива.

Колеги: Ще се срещнете с хора, които нямат представа от бизнес етика, или бизнес етикет. Всеки прави това, което мисли за правилно и новите колеги не се толерират. Няма изградени процеси и процедури, които да се следват.

Работна среда: Напрегната, некомфортна, подтискаща.

Ндявам се хората да прочетат тези коментари от всички останали преди да започнат работа в Техно Про. СЪЖЕЛЯВАМ, че не съумях да го направя и аз. Всичко казано до тук е добре описано ( с изключение на единственото полужително мнение, което даже и не струва ), но цялата картинка не може да я нарисувам и опиша, защото, найстина човек трябва да го ви ди сам ( а не го препоръчвам ).
Когато отидете на интервю, всичко ви се описва в пъстрите цветове на дъгата, но още от първият работен ден ще бъдете заобиколени от подтискащата обстановка ( УПРАВИТЕЛ, хора, които по навик и по определени от тях правила работят там ).
След като навлезете в ежедневните си задължения, ще се сблъскате с некомпетентноста на УПРАВИТЕЛКТА, от която не само няма да получите съвет, за да може да повишите нивото на работа си, а даже ще ви се развика и пред всичките ви колеги и ще иска обяснение за неща, които не зависят единствено от Вас. В случай, че не съумите да си държите езика зад зъбите и започнете все пак някак да давате своето обяснение на проблема, нещата ще се влушат все повече и повече докато вече нямате сили да коментирате каквото и да било.

Отнушението на ''УПРАВИТЕЛКАТА'' към персонала минава границите на абсурда, и един средно интелигентен човек, би разбрал, че ''УПРАВИТЕЛКАТА'' всъщност няма ни най-малко мениджърско умение за управление на ресурси. Въпросната дама, не менажира персонала си - тя обижда и вика по хората, с които ежедневно работи. Нейното мото е " Викай и обиждаи да те чуят, а ако не те чуят пак викаи, докато не си тръгнат".

Даже и да съм се чувствал зле докато работих там, има едно нещо, за което съм благодарен на ТЕХНО ПРО, и това е, че ми доказа, че това да си ''УПРАВИТЕЛ''( МЕНИДЖЪР), не е означава, че имаш нужната етика, управленчески умения, нужните делови/бизнес отнушения и най-вече, че не от всяко дърво става свирка, и не на всяка свирка можеш да свириш.

Госпожицата все още е начело на Техно Про и продължава с безумното си поведение. Подкрепям всичко казано по-горе. Нещата не са се променили изобщо.Успях да издържа на терора на госпожицата цели два месеца. Днес си тръгнах. Така и не видях заплатата, която ми беше обещала, когато започвах работа. Тази жена е некоректна, не изпълни почти нищо от нещата, за които бяхме говорили на интервютата. Най-нагло излъга, че работното време се спазва-не съм си тръгнала по-рано от 19, въпреки, че официално бях до 18. Няма да коментирам или описвам безобразното и поведение. Хората преди мен са го направили достатъчно добре. Не започвайте работа в там, освен ако не сте готови да се изправите лице в лице с един некоректен работодадел, който ще ви крещи и обижда без повод и ще ви лъже нагло в очите. Средата там е нездрава. Пожелавам на свестните колеги, които все още работят там бързо да намерят добра работа и да се махнат от този кошмар.

На човека, който се е опитал да оправи имиджа на техно про-на всички в този бранш им е до болка ясно какво се случва, на хората, работещи там. Славата на управителката се носи навсякъде.

Точно, че не са парите всичко за мен...съгласен съм за по-малко пари, но в добър колектив и добро отношение и работно време...искам да работя на място където ценят човека и има място за изява...точно обратното е май в тази фирма...жалко за тях!

За съжаление my friend всичко е така както е описано в мненията и никога няма да се промени. Моя личен съвет е да не си губиш времето и нервите там, но ако за теб парите са всичко значи това е твоето мястото.

Мисля да кандидаствам в тази фирма на позиция Salesmen OPIERS, NOTEBOOKS, PROJECTORS, но доста ме притесниха всичките изказвания като цяло, освен онова копираното, което не ми е критеий.Може ли някой запознат да ми каже как е сега положението във фирмата, работното време, заплащането, шефката още ли е тази и наистина ли е такава?!?Благодаря предварително!

бивш дилър