Техно Про https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Мюнхен 8&markers=София,ул. Мюнхен 8

Техно Про

Здравейте, аз също прочетох мненията, а някой има ли представа горе-доло как вървят заплатите за отделните позиции, мерси.

Поканиха ме на интервю утре, но след като прочетох мненията до 2007-ма година назад колебанията ми за кандидатура силно се увеличиха... Някой има ли пресна информация за фирмата?

Уговорихме се да работя 2 пробни седмици за тях с изришното обещание, че труда ще бъде заплатен пропорционално на отработените дни по договорената месечна сума. Работех няколко дни не се разбрахме, след приключване на кандидатурата ми за работа обещаха за да изплатят заработеното до една седмица. В продължение на около месец отлагане с разгорови по телефон за следващи бъдещи седмици, изплатиха половината от договореното.

Искам да споделя мойто мнение и разочорование от начина по който се подбира персонала. Бях кандидат за позицията salesman минах първото интервю и ме поканиха на второ.Отидох на второто интервю което беше насрочено за неделя,и какво да видя?Среща ме в салона техен преставител от човешки ресурси и ми казва ама то интервю няма да има,ние си избрахме човека в петък.Никой не ме беше увдомил поне един и-мейл да бяха изпратили.Супер непрофесионално отношение.Такава безотговорност не бях виждал, "измислена фирма измислена работа".

Скъпи колеги,

думите ми са мнение което не споделях до скоро. За съжаление е самата истина, вярно е шефката се държи по дръзко, но това не е в резултат на лично отношение. Искам да Ви кажа, че дори и сега когато се наложи да разговарям с нея за помощ, отностно лични или служебни проблеми, тя е готова веднага да помага. Не я съдете толкова много и си помислете над въпросът - Тя има ли шеф?

Г-н Колев, далеч не сте единствения с тези инициали. Бивш служител на сервиза имаше такива инициали. Мнението му искрено изненадва, но няма да коментирам нито него нито управителката.
Мога да кажа само, че има хора от тази фирма, с които си струва да се работи... а за самата фирма мога само да кажа, че задълженията и отговорностите, които се увеличават всеки ден не се заплащат адекватно.

По принцип нямах никакво намерение да пиша, но забелязах, че последните два коментара са написани от човек представящ се с инициалите АКО. Те се получават като се вземе първата буква от името и първите две от фамилията. Друг с такива инициали освен мен не е имало в Техно про. Ще бъда благодарен на този/тази който/която ги ползва да не го прави повече.

всеки, настоящ или бъдещ служител на фирмата да е на ясно, че управителката, Наташа Николова изобщо не е зла. Тя е страхотен човек, който е готов да помага винаги в нужда, било то в службата или в личният живот на колегите си. Ако е повишила тон, то е било защото сме я предизвикали ние. Една фирма от рангът на Техно Про, се изгражда с желязна дисциплина и много знания. Е тя е успяла да съчетае тези две неща и да изгради един сигурен партньор в лицето на фирмата. Далеч съм от мисълта, че е безгрешна, но "само хората който не работят, не грешат". От моментът в който си тръгнах от Техно Про, виждам организацията на други компании с претенции за перфектна екипност на персонала и обслужване на клиенти. Много шефове без никакъв резултат. Бих препоръчал брандът, представян от фирмата - Toshiba, не толкова заради маркат, колкото заради дисциплината и качеството на екипът обслужващ това име.

Започнах работа там с идеята да усъвършенствам техническите си познания, и честно казано се получи. Всички в тази фирма не са случайни хора, много са кадърни и добри приятели. Аз напуснах работното си място, тъй като не се справях с работата която ми възлагаха, не смогвах физически. За Николова какво да Ви кажа, всички който пишете, че е зла и сме имали страх от нея, защо не си написахте имената и вие имате страх нали. Свясна си е фирмата и хората са си съвсем от тая планета, само да му се работи на човек.

Тая фирма е пълен ташак  Още от интервюто със шефката  ми стана ясно че  не е от тая планета. Там цари пълен спек хорицата работещи там са умрели от страх, и  не смеят   една цигара да запалят на двора се бутат у едно кюше в лево сакън шефката да не ги киризи на камерата и да им бацне некоя глоба.Аз отидох пробно за да видя как е работата и още по обед ми стана ясно че положението е фак!!! От   разни отчети кой кво правил , кво ял и къв въздух дишал:)   в писмен вид към Наташа- управителката( с огащените стари  дънки, мърлява риза и маратонки от 20 кинта) Като скивах ква е авата осем часа ми бяха достатъчни да им кажем  -->Ай сиктир:)