Луфтханза Техник София /img/frontend/nomap.png"

Луфтханза Техник София

Тука няма нито едно конкретно мнение изразяващо опит или преживяване във фирмата. Или поне не се разбира за такова. Едни въпроси без отговори и крайни и отрицателни оценки. Всеки обяснява за офиса ,интервюто и отдел човешки ресурси и грам думичка няма за техническото естество и работата. Чак си мисля, че всичко тук е написано от една шепа хора общо

Здрвейте, преди седмица бях на интервю за механик, което беше на 3 етапа
1ви -разказаха ни за компанията, 2ри практическа задача, която беше интересна и 3ти- тест. Искам да ви попитам има ли някакъв смисъл да се започва като механик, като имаш 1 година обучени ? Прочетох доста коментари и почти всички са негативни, толкова ли са зле нещата?

Не препоръчвам на никой! Бях на интервю за механик в офисът на Луфтханза в Гео Милев преди няколко седмици. По ужасно място няма. Сякаш бях в филм на ужасите. Мръсен офис, петна по килима и стъклата, от едната кофа за боклук се подаваха мръсни салфетки. Предложиха ми чаша вода - беше мръсна. Някакво изключително странно грозновато момиче проведе интервюто - беше като от приказка за вещици - течеше и кръв от някаква пъпка на лицето, мислех че ще повърна. Въобще не си направих и труда да продължавам да се занимавам с тия...

:))))))))) Да, заслужава си отвсякъде. Честито! Не се колебай! Приеми!

Здравейте, може ли малко повечко информация за Луфтханза техник.
Заслужава ли си обучението, работата?
Предложиха ми 800 лв. Стипендия за 6 мес.и след това те. Договор от 1050 нето+ ваучери

Здравейте . Горепосочената фирма си е чист конц лагер . Това тук е пълна по*******ия. Толкова много и """"велики""" тийм лидери ... толкова много отворковци , че и крадливи.
Съвета ми е, всеки който си помисли за Луфтханза , много до внимава , защото тук и зверско експлоататорство за жълти стотинки .
Всеки ти е шеф , ти си никой.
Ти си само 1 SAP номер.
Развитие ... няма такова . Колкото и да плямпат да safety и какво ли още не , тук си се тровиш, без да разбереш .
Това е най-голямата грешка в живота ми !!!!

Бог да чува и да брани технички войнички кои гума на велосипед не могат да сменят ама самолети ремонтират не смея вече да пътувам с Луфтханза

Едно, две, три, крачоли запретни!

И в обратна на LTSF посока тръгни!

Там нищо добро не те чака!

Никакво развитие няма!

Нито заплата голяма!

А само работа като за двама!

Обещания раздават се на килограм!

Без да имат свян и срам!

Обидите са често ежедневие!

Гледат те с пренебрежение!

Не очаквай там да има уважение!

Едно, две, три, крачоли запретни!

Кой път избираш ти?

Сайт за бързо изкарване на пари с гледане на реклами:

И за 5к да е, не си заслужава тая експлоатация... И това не е само лтсф а почти всички централно европейски компании, те си го създадоха ЕУ затова, най вече германските. Жалко че VW няма да стане в БГ. Така поклоничеството към мита, че всичко немско е супер яко, начело с VW и БМВ щеше да озадачи мнозина след като започнат работа там. Алчни ловци на евтина работна ръка за концлагер. Каквото е и луфтханза Техник София. И да, може и трудно да влезнеш, ама и излизане няма лесно оттам, да си знаете.