Луфтханза Техник София /img/frontend/nomap.png"

Луфтханза Техник София

Бог да чува и да брани технички войнички кои гума на велосипед не могат да сменят ама самолети ремонтират не смея вече да пътувам с Луфтханза

Едно, две, три, крачоли запретни!

И в обратна на LTSF посока тръгни!

Там нищо добро не те чака!

Никакво развитие няма!

Нито заплата голяма!

А само работа като за двама!

Обещания раздават се на килограм!

Без да имат свян и срам!

Обидите са често ежедневие!

Гледат те с пренебрежение!

Не очаквай там да има уважение!

Едно, две, три, крачоли запретни!

Кой път избираш ти?

Сайт за бързо изкарване на пари с гледане на реклами:

И за 5к да е, не си заслужава тая експлоатация... И това не е само лтсф а почти всички централно европейски компании, те си го създадоха ЕУ затова, най вече германските. Жалко че VW няма да стане в БГ. Така поклоничеството към мита, че всичко немско е супер яко, начело с VW и БМВ щеше да озадачи мнозина след като започнат работа там. Алчни ловци на евтина работна ръка за концлагер. Каквото е и луфтханза Техник София. И да, може и трудно да влезнеш, ама и излизане няма лесно оттам, да си знаете.

"Наемат те за механик, а реално те пращат и да боядисваш стълби, шкафове, пода на хангара, да плевиш трева, да ринеш сняг "
Скоро ще започнат да те карат и тоалетни да миеш ,защото с мизерната заплата която плащат и чистачите им избягаха.
Много ще подхожда името ЛХ Мр**ник. Там цялата администрация са такива. Вземат по 20000 лева заплата на месец, а на вас дават кокали и ви съдят за по 50 000 лева Видно от делата. Осем линии има ПЕЧЕЛЯТ луди пари. Закрити са всички бази в Европа и дошли да експлоатират бедните българи.
Няма да е лошо да намалят заплатите на мениджърите и да даът на вас. Малко е смешно във фирма с авиационен профил един телефонист (казано купувач) да взема по 4000 лева ,а един инжинер 1500 .

Търся си работа като Purchasing specialist или Supply coordinator, но не знам дали си струва да се пробвам като чета коментарите. Може ли актуална информация за заплата нето?

НА вниманието на луфтханза

Обява на Бритиш Айрлейз за механик:

You will need

EASA Part-66 Category A licence (fixed wing turbine)
Applications are also welcome from holders of B1 licences without type ratings
6 months demonstrable maintenance experience in a Part 145 environment in the last 2 years
Proven recent experience at certifying aircraft on your A or B licence
UK Driving Licence (and Airside Driving Licence desirable)

What we can offer you

Your basic salary will start at £39,508. We are also able to offer a variety of shift patterns to suit your work life balance, attracting competitive shift pay.

НЕ Е ЗЛЕ МАЙ А...

"Гледах наскоро обяви за Jobcard engineer, Quotation engineer, Planning engineer и обмислям да кандидатствам. Мисля, че ще ме удобрят, тъй като имам 3+ години в друга авиокомпания. Интересно ми е обаче, какви са заплатите в инженерния отдел и заслужава лк ск да се занимавам. "
Аз също се интересувам и ще се радвам да споделиш мнение ако те одобрят.
Според мен за по-ниска запката от 4,5- 5К не си заслужава !

Гледах наскоро обяви за Jobcard engineer, Quotation engineer, Planning engineer и обмислям да кандидатствам. Мисля, че ще ме удобрят, тъй като имам 3+ години в друга авиокомпания. Интересно ми е обаче, какви са заплатите в инженерния отдел и заслужава лк ск да се занимавам. Питам, защото засега попадам на доста противоречиви мнения. Интересуват ме конкрети, или приблизителни цифри. Благодаря предварително!