Джонсън Контролс Електроникс България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Джонсън Контролс Електроникс България ЕООД

Как 500-600 лв, толкова ли смяташ че струва труда ти???
Ако не си от София  и ако квартирата ти е 400 - 450 лв, как смяташ да живееш? Колкото и да си новак, предполагам, че си висшист под 1100 - 1200 лв лв чисто не се съгласявай, и то за срока на изпитване.
Явно никога не си живял на квартира и извън София, затова мислиш така, но уважавай повече себе си , труда си, и знанията които имаш, за да те уважават и другите.
В много компании хора нямащи си и хабер от програмиране, и имащи сериозен проблем с английския 1500 не ги харесват, ти ще им работиш за без пари..
Една чистачка получава повече бе човек... какви 500-600 лв? Нека по - запознатите кажат какви са заплатите - но ако толкова е за начинаещи - аз лично предпочитам да продавам сладолед.
Поздрави и не се съгласявай без пари!

За тази фирма съм чул, че няма шуробаджанащина. Може да не е така.На някои обяви пише, че подадени документи on-line не се разглеждат. За човек без опит как стоят нещата?Интересува ме позиция като Software developer.
Относно мненията ви за фирмата навсякъде има негативни мнения за други различни фирми в областта на електрониката и ИТ и.т.н. Човек не тябва да си създава предварителна нагласа от тях.Всеки е недоволен от нещо, както и аз от сегашната ми работа.
Предполагам, че за новак заплата около 500-600 лв.

пешо, парите зависят от позицията, но за шеф или лидер никога няма да те назначат от вън или трябва да си адски голям връзкар.  ако си синиър с 5 г. отгоре може с мн. мъка 2.5к чисто....но мн. трудно, инак за редовак с 3г. примерно ако ти дадат 2к чисто на договор си добре. за развитието чети постовете надолу. кандидат, документи се приемат само онлайн ти от кой свят идваш и чел ли си им обявите.  интервюто зависи пак от поста, писане на програма на с на хартия, после конспект с ? за събеседване с тоз дето изпитва, после идва някоя от чр, тва е, пак казвам според поста, може и нардуер да има, има също физика и електроника. има и програма за препоръки ко имаш френдче вътре. кат не те интересуват мненията ни кво ни питаш а?  договаряйте само пара на хартия и не давайте чр да ви лъже с обещания за пари дето няма да видите.

Здравейте, Интересува ме интервюто е само на С или С++.
При Вас даващите мнение по долу как се е провело ?
Разбирам, че документите не се приемат on-line само лично.
Става ли без да познаваш някой от там. Има програма за назначения "Препоръчай приятел".
Моля дайте повече инфо. Не ме интересуват вашите мнения от дългогодишната ви работа там.Всеки си знае за него си.Щом не ти харесва напускаш и толкова.
То в тази държава без да познаваш някой не можеш да си намериш работа.

А заплащането сравнено с това в сферата на ООP как е? Някой има ли сравнения за развитията, конкурентност и т.н.? Тъй като обявите, а и избора от работодатели в едната сфера, е далеч по-голям от другия?

Клеменс, тоз дето мн. го обичаме е от някво село до в.търново, оправи си инфото. то цяло софия знае че този има фирмата си за бащиния, инак как се става такъв шеф ако не а гърба на служителите.....цигании да искаш да ти разправям такива дето и ти не ги знаеш дори. до кандидата в жонсон е по зле от горубляне нов български  е песен, изводите си ги прави сам.

Мерси много за отделеното време и обективното мнение. Сега вече ми е ясно, но съвета ти не е никак излишен.
По отношение на сервизния инженер - разбирам че в компанията такива позиции няма... А са по- скоро на ниво разработка и проектиране.
Иначе бях при "конкуренцията" в горубляне, обаче като видях, че една кафеварка получава повече от инженера, а човека с най-висока заплата е завършил нов български - мерси. Предпочитам сладолед да продавам  вместо да вадя заплатата на такива, които тръшнаха в земята колегите си от техническите университети.

пиша им минуси да се научи чр да не льже и заблуждава хората. да за тест трябва да си програмист на с поне ако не и на още езици по добре. да фирмата е 85 про поне програмисти. ще се набиеш да не казвам къде но като си на зор.....пари искай поне 2к нето стартово, имаш и още 200 ле'а пари транспорт и храна, на които си има данък.ако оцелееш 6м. ще има и здравно осигуряване частно, ако стигнеш 1г и още не са орязали парите може и още 100 ле'а квартирни, за 2 г. не коментираме щото по вероятно фирмата да я няма а 100 про и да я има ще си имаш само квото ти пише в договора. сервизен инженер не знам кво е  service engineer ли,не търсят...ко има друго питай тука сме ще помагаме. всичкото е цирк да знаеш!

Като допълнение бих искал да знам в компанията търсят ли се сервизни инженери или за всички позиции  се иска да си програмист ?

може ли да дадете малко повече информация за позицията Тест Инженер? Изискват ли се знания по програмиране, ориентировъчно заплащане?      Благодаря предварително!